معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف سفر رایگان اپلیکیشن اسنپ

با اپلیکیشن اسنپ سفری راحت و با کیفیتی بالا و امنیتی مثال زدنی را در هر کجای شهر خود با تخفیف های ویژه اسنپ تجربه کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ تا 10% تخفیف ویژه حمل بار

آخرین و جدیدترین کد تخفیف اسنپ ویژه حمل بار را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ تا 8 هزار تومان جهت سفارش غذا آنلاین

آخرین و جدیدترین تخفیف ویژه اسنپ تا 15% برای سفارش غذا آنلاین را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف اسنپ تست شده و رایگان

درباره اسنپ

 اسنپ، یک تاکسی اینترنتی است که از طریق اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نصب می شود و افراد می توانند برای حمل و نقل راحت تر از آن استفاده کنند. برنامه اسنپ به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت می کند و در هر لحظه از شبانه روز و در هر نقطه ای که هستید می توانید از خدمات این تاکسی اینترنتی بهره مند شوید. پس با دانلود اسنپ می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید.

خدمات اسنپ

خدمات برنامه اسنپ که یک نوع تاکسی اینترنتی است از طریق دانلود اسنپ بر روی تلفن همراه در دسترس است. هر کسی در هر مکان و زمانی که قرار دارد می تواند با انتخاب مبدا و مقصد خود، سفر خود را با این تاکسی با قیمت های مناسب و با اطمینان خاطر انجام دهد. همچنین امکان پرداخت هزینه سفر به صورت اینترنتی نیز وجود دارد.  از دیگر گزینه های پرداخت هزینه در برنامه اسنپ، استفاده از گزینه کارت اعتباری و شارژ آن است.
همچنین این برنامه، دارای پشتیبانی 24 ساعته است که پاسخگوی سوالات، مشکلات و شکایات مشتریان در رابطه با سفر است. امکان استفاده از کد تخفیف اسنپ هم مخصوصا برای اولین سفری که فرد با دانلود اسنپ، از این تاکسی اینترنتی انجام می دهد از دیگر مشخصه های برنامه است. با این کد تخفیف اسنپ، می توان سفر ارزانتری تجربه کرد.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات اسنپ

از آنجایی که اسنپ، مورد توجه مشتریان زیادی در سراسر کشور قرار گرفته است نظرات مثبت را به خود جلب کرده است. مخصوصا کاربران به دسترس پذیری و قیمت مناسب حمل و نقل با برنامه اسنپ اشاره کرده اند. همچنین استفاده از کد تخفیف اسنپ هم از دیگر دلایل نظرات مثبت کاربران است. هر چند برخی مسائل مانند برخوردهای نامناسب برخی رانندگان و یا روشن نکردن کولر در بین نظرات منفی کاربران هم وجود دارد. 

ارائه کد تخفیف های ویژه اسنپ در سایت تخفیف هات

شما می توانید با وارد کردن کد تخفیف اسنپ از طریق سایت تخفیف هات، از تخفیف شش هزار تومان و ... برای اولین سفر خود، در تمام شهرهایی که تحت پوشش این تاکسی تلفنی است استفاده کنید.