لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اسنپ

کد تخفیف اسنپ

اسنپ از بزرگترین سرویس های تاکسی آنلاین در ایران است که تخفیف های ویژه ای را برای مسافران خود در نظر می گیرد. جدیدترین کد تخفیف اسنپ را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 3.8 از 86 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 50 هزارتومانی ویژه خرید اول

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 50 هزارتومانی ویژه خرید اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف اولین خرید سوپرمارکت اسنپ برای خرید بالای 100 هزارتومان در شهرهای کرج، مشهد، اصفهان و شیراز بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

ویژه سفارش اول
100 هزارتومان حداقل خرید
کرج، مشهد، اصفهان و شیراز
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 40 هزارتومانی ویژه سفارش اول

کد تخفیف سوپرمارکت اسنپ 40 هزارتومانی ویژه سفارش اول

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 40 هزارتومان تخفیف برای اولین خرید سوپرمارکتی بالای 100 هزارتومان از اسنپ اکسپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100 هزارتومان حداقل خرید
ویژه سفارش اول
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اولین سفر اسنپ 50% ویژه وانت و بیمه موبایل

کد تخفیف اولین سفر اسنپ 50% ویژه وانت و بیمه موبایل

از طریق سامانه اسنپ میتوانید بیمه موبایل خود را با 50% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت بیمه" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط اسنپ تا 300 هزارتومانی ویژه اسباب کشی

کد تخفیف بلیط اسنپ تا 300 هزارتومانی ویژه اسباب کشی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزارتومان تخفیف سرویس اسباب کشی از اسنپ بهره مند شوید. این کد بر روی سرویس های اسنپ اعم از وانت سبک و سنگین و ... اعمال نمیشود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت کامیون اسنپ" کلیک نمایید.

300,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ ماشین ۲۰% ویژه سفر به کوروش مال تهران

کد تخفیف اسنپ ماشین ۲۰% ویژه سفر به کوروش مال تهران

اسنپ برای افرادی که مبدا و یا مقصد سفر آن کوروش مال تهران باشد کد تخفیف 20% تا سقف 100 هزارتومان در نظر گرفته است. هر کاربر میتواند تا 4 بار از این کد استفاده نماید. با کپی کردن کد تخفیف و کلیک بر روی "دریافت اسنپ" و وارد کردن کدتخفیف در اپلیکیشن اسنپ میتوانید از تخفیف بهره مند شوید.

10 هزارتومان حداقل تخفیف
20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اسنپ تا 50 هزارتومان ویژه اولین سفارش غذا

کد تخفیف اسنپ تا 50 هزارتومان ویژه اولین سفارش غذا

با استفاده از کد تخفیف میتوانید 50 هزارتومان تخفیف را برای اولین سفارش بالای 100 هزارتومان اسنپ فود دریافت نمایید. جهت دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت غذا" کلیک نمایید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

کد تخفیف بیمه موبایل اسنپ 60 درصدی

هنگام خرید موبایل به بخش بیمه منو اپلیکیشن اسنپ مراجعه کرده و با استفاده از این کد 60% از مبلغ بیمه را تخفیف بگیرید. جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی "بیمه موبایل" کلیک نمایید.

60% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 70% بیمه موبایل اسنپ

کد تخفیف 70% بیمه موبایل اسنپ

برای دریافت تخفیف 70% بیمه موبایل اسنپ میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید بیمه" کلیک نمایید. برای استفاده از بیمه اسنپ وارد اپلیکیشن اسنپ شده و بخش بیمه را انتخاب نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

با هر بار استفاده از سرویس های اسنپ، امتیاز بگیرید و توی اسنپ کلاب امتیازات رو به تخفیف های اسنپی و غیر اسنپی تبدیل کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

در پنل سازمانی اسنپ عضو شوید و با ثبت درخواست مشاوره تا 14% تخفیف برای رفت و آمدهای شرکت خود دریافت نمایید. طبق تعداد سفر در هر ماه میزان تخفیف 10% تا 14% خواهد بود. از مزایای دیگر این طرح گزارش آنی و شفاف مالی، درخواست همزمان چندین سفر، کاهش هزینه ها و پشتیبانی شبانه روزی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

14% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ 100% ویژه اولین سفارش اسنپ در گلستان

کد تخفیف اسنپ 100% ویژه اولین سفارش اسنپ در گلستان

با مراجعه به اپلیکیشن اسنپ در قسمت "تخفیف ها و جایزه ها" میتوانید امتیازهای خود را به کدتخفیف تبدیل کرده و از تمام خدمات اسنپ تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "اسنپ" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تا 10% ویژه خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

کد تخفیف اسنپ تا 10% ویژه خرید بلیط ارزان قیمت هواپیما

از طریق تخفیف هات میتوانید از 10% تخفیف خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از وبسایت اسنپ بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت اسنپ برای شما منظور گردد.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

اسنپ، بهترین تاکسی اینترنتی

اگر به دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید، اسنپ یک انتخاب عالی است. اسنپ، یک تاکسی اینترنتی است که از طریق اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نصب می شود و افراد می توانند برای حمل و نقل راحت تر از آن استفاده کنند. برنامه اسنپ به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت می کند و در هر لحظه از شبانه روز و در هر نقطه ای که هستید می توانید از خدمات این تاکسی اینترنتی بهره مند شوید. پس با دانلود اسنپ می توانید از خدمات این شرکت استفاده کنید. با اپلیکیشن اسنپ شما تمامی رانندگان اطرافتان را به صورت زنده می‌بینید. این مجموعه کدهای تخفیف را در اختیار شما عزیزان قرار داده است که از طریق سایت تخفیف هات به راحتی می توانید کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف صد درصدی اسنپ و... را به صورت رایگان دریافت کنید.

جدیدترین و بهترین کد تخفیف اسنپ ،کد تخفیف سفر اول اسنپ، کد اسنپ رایگان،کد تخفیف تپسی و... برای سفر رایگان به صورت تست شده و معتبر و اختصاصی جهت استفاده از تاکسی اینترنتی را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

تخفیف اسنپ

اسنپ چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات اسنپ که یک نوع تاکسی اینترنتی است از طریق دانلود اسنپ بر روی تلفن همراه در دسترس است. هر کسی در هر مکان و زمانی که قرار دارد می تواند با انتخاب مبدا و مقصد خود، سفر خود را با این تاکسی با قیمت های مناسب و با اطمینان خاطر انجام دهد. همچنین امکان پرداخت هزینه سفر به صورت اینترنتی نیز وجود دارد. از دیگر گزینه های پرداخت هزینه در برنامه اسنپ، استفاده از گزینه کارت اعتباری و شارژ آن است. همچنین این برنامه، دارای پشتیبانی 24 ساعته است که پاسخگوی سوالات، مشکلات و شکایات مشتریان در رابطه با سفر است. امکان استفاده از کد تخفیف اسنپ هم مخصوصا برای اولین سفری که فرد با دانلود اسنپ، از این تاکسی اینترنتی انجام می دهد از دیگر مشخصه های برنامه است. با کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف سفر اول اسنپ ،کد تخفیف الوپیک و... می توان سفر ارزانتری را تجربه کرد.

اسنپ باکس، جابه جایی بسته ها وباکس ها به آسانی:

از دیگر خدمات اسنپ، جابه جایی بسته ها و ... با استفاده از اسنپ باکس است. شما برای جابه جایی بسته های خود ( درون شهری) دیگر نیازی نیست، ساعت ها در مراکزی پستی سردرگم شوید و وقت خود را تلف کنید و علاوه بر اینها هزینه رفتن و تحمل ترافیک و... را نیز باید در نظر گرفت. اسنپ با راه اندازی بخش اسنپ باکس، این امکان را برای کاربران خود ایجاد کرده است تا با خیال راحت و بدون دردسر، بسته های خود را به مقصد برسانند و از امنیت بسته های خود خیالشان راحت باشد. از دیگر ویژگی های این آپشن این است که بسته شما در سریع ترین زمان ممکن به مقصد می رسد. برای تخفیف اسنپ باکس می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از جدیدترین تخفیف های اسنپ، کد اسنپ رایگان، کد تخفیف اولین سفر اسنپ، کد تخفیف صد درصدی اسنپ، کد تخفیف اسنپ باکس، کد تخفیف اسنپ تیکت و... با خبر شوید.

 

رز اسنپ، اسنپی مخصوص بانوان:

از مهمترین خدمات اسنپ می توان به رز اسنپ اشاره کرد. با توجه به اینکه در کشور زنان بیشماری نیز سرپررست خانوار هستند و یا به هر دلیلی منبع درآمد برای خانواده خود هستند، رز اسنپ این امکان را برای زنان کشورمان ایجاد کرده است که در امنیت کامل با جابه جایی مسافران به کسب درآمد بپردازند. در اپلیکیشن اسنپ بخش مخصوص برای رز اسنپ در نظر گرفته شده است تا بانوان به راحتی از رانندگان خانم درخواست اسنپ داشته باشند. کد تخفیف های مربوط به رز اسنپ در این تخفیف هات موجود می باشند. با مراجعه به تخفیف هات از جدیدترین کد تخفیف های اسنپ، کد تخفیف اولین سفر اسنپ وکد تخفیف اسنپ سفر اول و... باخبر شوید.

 

اسنپ اکو برای سفرهای اقتصادی

با استفاده از سرویس اسنپ اکو می توانید در هر جای شهر تاکسی بگیرید. این سرویس خدمتی مشابه با تاکسی تلفنی قدیم ارائه می دهد. هزینه سفر با اسنپ اکو بسته به مسافت و زمان سفارش تاکسی برای هر کاربر متفاوت است. خودروهای فعال در اسنپ اکو شامل پراید، پژو، ساینا، رانا و.. است. این سرویس در 31 استان ایران فعال بوده و هر روز به تعداد شهرهای فعال آن افزوده می شود.


اسنپ اکوپلاس، سفارش خودروهای مدل بالا

در سرویس اکوپلاس می توانید خودروهای با کیفیت، مدل بالا و منتخب را از رانندگان دارای امتیاز بالا (برگزیده) سفارش دهید. این سرویس فقط شامل سفارش خودرو می باشد و هزینه آن از سرویس اسنپ اکو مقداری بالاتر است. در حال حاضر اسنپ اکوپلاس کرج، شیراز و تهران فعال است.


اسنپ بایک، سفری سریع

خدمت جدید اسنپ امکان سفارش موتور سیکلت برای سفر داخل شهری (فقط برای آقایان)  بوده که به تازگی راه اندازی شده است. استفاده در موتور سیکلت در شهرهای شلوغ و پر ترافیک مانند تهران بسیار کاربردی بود و سریعتر و ارزانتر از خودرو شما را به مقصد می رساند. این سرویس نیز فعلا در شهرهای مشهد و تهران فعال می باشد. 


اسنپ وانت، باربری آنلاین

اسنپ وانت برای جا به جایی بار و مرسوله های بزرگ کاربرد دارد. خودروهایی که از طریق اسنپ وانت میتوانید سفارش دهید شامل: پراید و پیکان وانت، وانت سبک مسقف و وانت سنگین می باشد. با استفاده از این سرویس دیگر نیاز نیست برای باربری وقت و هزینه بالایی صرف کنید. این سرویس در شهرهایی مانند مشهد، اصفهان، تهران، شیراز، گرگان، قم، کرج، اهواز، ، کرمان، رشت، ارومیه، همدان، کرمانشاه، ساری، آمل، تبریز، بابل و قایم‌ شهر فعال است و به زودی در سایر شهرها نیز شروع به خدمت رسانی خواهد کرد.


اسنپ اسباب کشی، تجربه یک جا به جایی آسان

مقوله پیدا کردن خودرویی برای اسباب کشی همواره وقت گیر و پر زحمت بوده، از این رو اسنپ با معرفی سرویس جدید خود قصد دارد تا این کار را آسان و سریعتر کند. با استفاده از سرویس اسباب کشی اسنپ می توانید به صورت آنلاین، کامیون اسباب کشی را درخواست کنید. حمل و نقل و جا به جایی اسباب شما توسط نیروی با تجربه اسنپ به راحتی انجام می گیرد. هم اکنود در شهرهایی مانند تهران، قم، اصفهان، مشهد، اهواز، شیراز، کرج و تبریز می توانید از این سرویس استفاده کنید.


اسنپ لاین؛ سفر اشتراکی

سرویس جدید اسنپ لاین که در حال حاضر فقط در شهر تهران فعال است، به کاربران این امکان را می دهد که خودرو سفارش داده شده در چند ایستگاه مشخص شده مسافران را سفر کند و به مقصد برساند. امکان رزرو سفر از یک یا دو روز قبل امکان پذیر است. خودرو پیشنهادی نیز می تواند از نوع ون یا خودرو شخصی باشد.


سفر بین شهری با اسنپ

با استفاده از اپلیکیشن اسنپ علاوه بر سفر درون شهری، می توانید بین شهرهای تحت پوشش اسنپ نیز سفر کنید. این سرویس از ساعت 6 صبح تا 10 شب فعال بوده و امنیت آن توسط خود اسنپ تضمین می شود. برای ثبت سفر بین شهری (استانی) مانند سفارش تاکسی معمولی وارد اسنپ شده و مقصد را شهر مورد نظر خود انتخاب کنید.
 

مزایای استفاده از اسنپ و كد تخفيف اسنپ:

اسنپ، یک شرکت خدمات رسانی بسیار معتبر است که کاملا برای مردم شناخته شده است و روزانه هزاران سفر به واسطه آن انجام می‌گیرد. کیفیت در حین سفر که اسنپ در اختیار مسافران قرار می دهد، سهولت در استفاده و قیمت مقرون به صرفه آن سبب شده است تا این سامانه طرفداران بیشماری داشته باشد. یکی از مزیت های اصلی این سامانه توجه و اهمیت به موضوع امنیت کاربران است. در این راستا اسنپ در تلاش است تا همواره قابلیت‌هایی در جهت آسایش بیشتر برای کاربران فراهم کند. به غیر از موضوع آسایش و امنیت که جز مهمترین آیتم های سفر درون شهری است قابلیت های دیگری توسط این سامانه ارائه می گردد. از جمله این امکانات می توان به امکان ذخیره آدرس های منتخب در اپلیکشن، امکان انجام سفر رفت‌ و برگشت یا دو مقصده، امکان انجام سفر رایگان، با معرفی اسنپ به دوستان و ... نیز اشاره نمود. كد تخفيف اسنپ نیز هزینه سفر را برایتان تا حدودی ارزان تر خواهد کرد. کدتخفیف اسنپ، کد تخفیف سفر اول اسنپ، کد اسنپ رایگان و... را می توانید از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید. پس برای دریافت کد تخفیف اسنپ و کد اسنپ و کد تخفیف صد درصدی اسنپ و کد تخفیف اسنپ فود و کد تخفیف اسنپ اکسپرس تنها به takhfifhot مراجعه نمایید.

استفاده از اپلیکیشن اسنپ مزایای بی شماری دارد که ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم:

 • سرویس های متنوع مانند اسنپ اکو، اسنپ لاین و...
 • پشتیبانی کامل و تمام وقت
 • طراحی ساده و کاربردی اپلیکیشن
 • امکان مشاهده هزینه سفر قبل از سفارش
 • مشاهده مشخصات راننده و خودرو
 • امنیت بالا، رهگیری و اشتراک گذاشتن لحظه به لحظه سفر
 • امکان رزرو خودرو مورد نظر از قبل
 • امکان پرداخت به صورت نقد، آنلاین و اعتباری
 • قسط بندی پرداخت هزینه
 • سفارش سفر رفت و برگشت یا چند مقصدی
 • ارائه کد تخفیف برای کاهش هزینه سفر
 • امکان سفارش غذا، رزرو بلیط، رزرو هتل، خدمات بیمه و... از داخل اپلیکیشن

 

درباره سوپر اپلیکیشن اسنپ


اسنپ با شعار یک اپلیکیشن برای تمام نیازها، اقدام به ارائه سوپر اپلیکیشن خود کرده است. در واقعیت نیز شما تنها با نصب اپلیکیشن اسنپ به خدمات مختلفی همچون خرید، سفارش غذا، رزرو بلیط و... دست میابید.
این اپلیکیشن علاوه بر اینکه سفارش آنلاین تاکسی، وانت، پیک موتوری را عرضه می کند، امکانات کاربردی دیگری نیز برای کاربران خود فراهم می آورد. در ادامه برخی از این خدمات آنلاین را معرفی می کنیم:

 • سفارش آنلاین غذا از اسنپ فود
 • امکان خرید آنلاین از سوپرمارکت اسنپ اکسپرس و اسنپ مارکت
 • رزرو آنلاین هتل واقامتگاه، خرید بلیط هواپیما، قطار و اتوبوس از اسنپ تریپ
 • امکان مشاوره آنلاین با پزشکان متخصص
 • دسترسی به اسنپ کلاب و جوایز متنوع
 • سفارش و خرید آنلاین دارو و مکمل از داروخانه
 • خرید آنلاین از فروشگاه های موجود در اسنپ شاپ
 • امکان سرمایه گذاری در بازار بورس
 • امکان دریافت کد تخفیف برای خدمات موجود در اپلیکیشن
 • دسترسی آسان به سرویس اعتباری اسنپ پی
   

امکان سفارش تاکسی اسنپ با تماس

علاوه بر سفارش تاکسی از طریق سایت و اپلیکیشن اسنپ، می توانید با شماره ثابت 1551 تماس گرفته و درخواست خود را ثبت نمایید. اطلاعات حاوی راننده و خودرو از طریق پیامک به خط شما ارسال می شود.
 

انواع کد تخفیف اسنپ

کد تخفیف اولین سفر

این کد تخفیف ویژه کاربرانی است که تابحال از سرویس اسنپ استفاده نکرده اند و برای اولین بار می خواهند سفارش خود را ثبت کنند. به طور معمول هنگامی که اسنپ در شهر جدید شروع به فعالیت می نماید این کد تخفیف را به کاربران آن شهر هدیه می دهد.


کد تخفیف غیر اول سفر

این نوع کدتخفیف عمومی بوده و همه کاربران می توانند از آن استفاده کنند. کد تخفیف غیر اول معمولا دارای حداقل سقف خرید می باشد.


کد تخفیف اختصاصی

اسنپ به منظور جلب رضایت مشتریان خود اقدام به ارسال کد تخفیف اختصاصی به کاربران می کند. این کد تخفیف ها تنها برای همان شماره ای که به آن ارسال شده اند اعمال می شوند.


کد تخفیف اسنپ کلاب

هر کاربر با سفارش خودرو از اسنپ امتیازی کسب می کند که بعد می تواند این امتیازات را در اسنپ کلاب خود به کد تخفیف تبدیل نماید. مبلغ و شرایط هر کد در اسنپ کلاب ذکر شده است.


کد تخفیف مناسبتی و مسابقه

همانطور که از نام این کد تخفیف پیداست در هنگام مناسبتهای مختلف یا برگزاری مسابقات و چالش ها به کاربرانی که در آن شرک کنند تخفیف ویژه ای تعلق می گیرد.
 

چگونه باید کدهای تخفیف snapp را وارد کرد؟

snapp یک سامانه هوشمند حمل و نقل و بهترین راهکار برای درخواست خودرو و موتور سیکلت به شمار می رود. کار با اسنپ بسیار آسان و سریع است و حالا با دریافت کد تخفیف صد درصدی اسنپ قیمت ها ارزان نیز می شوند. برای استفاده از تخفیف های اسنپ و وارد کردن کد این سامانه شرایطی فراهم شده است تا بتوانید به راحتی و حتی در حین سفر هم بتوانید این کار را به راحتی انجام دهید. برای انجام این کار تنها کافی است وارد اپلیکشن شوید و کد اسنپ یا کد تخفیف اسنپ سفر اول خود را در قسمت مورد نظر ویژه تخفیف ها ثبت نمائید که در قسمت بالای اپلیکیشن می توانید آن را بیابید. البته لازم به ذکر است که اگر از دوستان خود دعوت کنید تا از اسنپ استفاده کنند می توانید کدهای تخفیف بیشتری در سفر بگیرید. البته این مجموعه در مناسبت های مختلف نیز کدهای تخفیف ارائه می کند. برای مشاهده آموزش اسنپ و نحوه استفاده از کد تخفیف اسنپ به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

دانلود اسنپ

 

چرا کد تخفیف اسنپ من اعمال نمی شود؟

اعمال نشدن کدتخفیف اسنپ ممکن است به دلایل منقضی بودن، رعایت نکردن حداقل و حداکثر سفارش، اشتباه وارد کردن و متعلق بودن کد به شخص دیگری اتفاق بیوفتد. در سایت تخفیف هات تمامی کوپن های تخفیف قبل از قرار دادن در سایت بررسی می شوند.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات و کد های تخفیف اسنپ:

از آنجایی که اسنپ، مورد توجه مشتریان زیادی در سراسر کشور قرار گرفته است نظرات مثبت را به خود جلب کرده است. مخصوصا کاربران به دسترس پذیری و قیمت مناسب حمل و نقل با برنامه اسنپ اشاره کرده اند. همچنین استفاده از تخفيف اسنپ هم از دیگر دلایل نظرات مثبت کاربران است. هر چند برخی مسائل مانند برخوردهای نامناسب برخی رانندگان و یا روشن نکردن کولر در بین نظرات منفی کاربران هم وجود دارد. کاربران این سامانه از کد های تخفیف اسنپ و کد اسنپ رایگان و... بسیار رضایت داشته اند چرا که به صورت معتبر و رایگان در دسترس قرار دارد و هزینه های سفر را کمتر می کند. کد تخفیف برای اسنپ را از تخفیف هات بگیرید. برای گرفتن کد تخفیف اسنپ ، کد تخفیف اسنپ سفر اول و... از سایت تخفیف هات به صفحه برند اسنپ یا دسته پیک موتوری و تاکسی اینترنتی مراجعه نمایید.همچنین تخفیف هات به شما کد تخفیف ماکسیم، تپسی، الو پیک و… نیز ارائه میدهد.

 

گزینه های سفر اسنپ برای کاربر

هنگامی که وارد اپلیکشن اسنپ برای سفارش خودرو می شوید و آدرس مبدا و مقصد مورد نظر خود را وارد می کنید گزینه های زیر برای شما به نمایش درخواهد آمد:


انتخاب مقصد دوم: در این گزینه می توانید علاوه بر مقصد اصلی در حین سفر یک مقصد دیگر را نیز انتخاب کنید.
رفت و برگشت: اگر بخواهید مسیر طی شده را دوباره برگردید فقط کافی است که این گزینه را انتخاب کنید.
توقف یا تاخیر: اگر در حین سفر نیاز به توقف در مسیر داشتید گزینه توقف در مسیر را انتخاب کرده و مدت زمان توقف را در آن وارد نمایید.
ثبت کد تخفیف: قبل یا در حین سفر می توانید کد تخفیف خود را در این قسمت وارد کنید تا هزینه سفر شما کاهش یابد.


گزینه های سفر اسنپ برای راننده

گزینه های سفر برای رانندگان با کاربر متفاوت بوده و شامل مبدا، مقصد و هزینه سفر می شود. هنگامی که مسافری ثبت سفارش می کند راننده در صورت قبول آن به سمت مبدا حرکت می کند و هنگامی که به آنجا رسید دکمه به مبدا رسیدم را فشار می دهد. به همین ترتیب بعد از سوار شدن مسافر و رساندن آن به مقصد گزینه های مسافر سوار شد و پایان سفر را لمس میکند.
 

 

دریافت کد تخفیف اسنپ تا 100% تخفیف:

برنامه اسنپ علاوه بر کاهش هزینه‌های مسافرین منجر به اشتغال‌زایی هم شده است. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه کیفیت سفر با تاکسی های این سرویس، آن را به یکی از پر طرفدارترین سامانه ها تبدیل کرده است. در حقیقت اسنپ به دلیل کیفیت خوبی که ارائه کرده است، هر روز بیشتر و بیشتر مورد توجه کاربران قرار می‌گیرد. کاربران با نصب اپلیکیشن اسنپ می‌توانند علاوه بر استفاده از خدمات تاکسی اینترنتی از سرویس‌های مختلف سوپر اپلیکیشن اسنپ هم استفاده کنند. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات میتوانید از کد تخفیف برای اسنپ بهره مند شوید. علاوه بر کدتخفیف اسنپ و کد تخفیف تاکسی همچنین می توانید از تخفیف لوازم تحریر و .... نیز از طریق تخفیف هات بهره مند شوید. پس فراموش نکنید که برای گرفتن کد تخفیف داروخانه اسنپ و سایر کدهای تخفیف حتما به takhfifhot سر بزنید. دریافت جدیدترین کد تخفیف اسنپ تا 100% ویژه سفر رایگان، کد تخفیف وانت بار، پیک و دیگر خدمات اسنپ بصورت تست شده و رایگان از تخفیف هات.

 

تماس با اسنپ

تلفن: 02189774788 - 02191039000
ایمیل info@snapp.cab
 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد