لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
دریافت کوپن تخفیف تپسی ویژه 5 سفر رایگان

دریافت کوپن تخفیف تپسی ویژه 5 سفر رایگان

کاربران تخفیف هات می توانند با معرفی یک راننده به تپسی از 5 سفر رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

دریافت کوپن تخفیف با هر بار استفاده از تاکسی اسنپ و ...

با هر بار استفاده از سرویس های اسنپ،امتیاز بگیرید و توی اسنپ کلاب امتیازات رو به تخفیف های اسنپی و غیر اسنپی تبدیل کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

کد تخفیف اسنپ تا 14% ویژه رفت و آمدهای سازمانی

در پنل سازمانی اسنپ عضو شوید و با ثبت درخواست مشاوره تا 14% تخفیف برای رفت و آمدهای شرکت خود دریافت نمایید. طبق تعداد سفر در هر ماه میزان تخفیف 10% تا 14% خواهد بود. از مزایای دیگر این طرح گزارش آنی و شفاف مالی، درخواست همزمان چندین سفر، کاهش هزینه ها و پشتیبانی شبانه روزی خواهد بود. برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت نام بر روی "مشاهده جزییات" کلیک نمایید.

14% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
 کد تخفیف تپسي ویژه سفینه فضایی

کد تخفیف تپسي ویژه سفینه فضایی

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید در طرح سفینه تپسی امتیاز کسب کنید و از طرح‌ها و امتیازات ویژه تخفیفی فروشگاه‌های آنلاین و تپسی بهره‌مند شوید.این سفینه چهار مقصد زمین، خورشید، ماه و کهکشان دارد که در هر سطحی که باشید میتوانید به ازای هر 1000 تومان امتیاز کسب کنید و درفروشگاه تپسی‌ خرید کنید.جهت کسب اطلاعات بیشتر به اپلیکیشن تپسی در قسمت منوی پروفایل و سفینه فضایی مراجعه کنید.برای ورود به سایت تپسي بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 7000 امتیازی  هدیه باشگاه مشتریان الوپیک

کد تخفیف 7000 امتیازی هدیه باشگاه مشتریان الوپیک

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن شماره همراه خود در وبسایت الوپیک و دانلود نرم افزار الوپیک از 7000 امتیاز بهره مند شوید.برای ورود به وب سایت الوپیک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف اسنپ تا 150000 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث رانندگان اسنپ

کدتخفیف اسنپ تا 150000 هزارتومان ویژه بیمه شخص ثالث رانندگان اسنپ

رانندگان اسنپ با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با وارد کردن مشخصات خودرو از 150 هزارتومان تخفیف بیمه شخص ثالث بهره مند شوند. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

150,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ تا 70% ویژه سیم کارت برای رانندگان اسنپ

کد تخفیف اسنپ تا 70% ویژه سیم کارت برای رانندگان اسنپ

رانندگان اسنپ میتوانند با 60 هزارتومان سیم کارت ایرانسل به همراه 30 گیگ اینترنت رایگان و 1000 دقیقه مکالمه رایگان بهره مند شوند.جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید سیم کارت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف اپلیکیشن اسنپ بادعوت از دوستان

کوپن تخفیف اپلیکیشن اسنپ بادعوت از دوستان

کاربران میتوانند از طریق دعوت دوستان به اسنپ در اولین درخواست خودروی اسنپ ۱۰,۰۰۰ تومان تخفیف دریافت کنید. برای ورود به وبسایت اسنپ بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تپ سی تا 100% ویژه گردونه شانس

کد تخفیف تپ سی تا 100% ویژه گردونه شانس

از طریق سایت تخفیف هات می توانید با استفاده از گردونه شانس تپسی از جوایز نفیسی بهره مند شوید.لازم به توضیح است جوایز شامل 10 دستگاه گوشی موبایل هوآوی Y8p و کدهای تخفیف سایت دیجی کالا و تپسی و فیدیبو و ...می باشد. برای ورود به وبسایت تپسی و شرکت در این مسابقه بر روی دکمه "خرید کنید"کلیک کنید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسنپ ماشین در تهران تا 20 درصد

کد تخفیف اسنپ ماشین در تهران تا 20 درصد

اسنپ برای تهرانی های عزیزی که در ساعات اولیه سوختگیری در تاریخ 4 آبان ساعت 12 تا 6 عصر در شهر تهران دچار مشکل شده بودند، 20% تخفیف در نظر گرفته است. این تخفیف به صورت اتوماتیک برای سفر شما اعمال خواهد شد. جهت دریافت تخفیف می بایست بر روی "دریافت خودرو" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف اسنپ باکس تا 8 هزارتومان

کدتخفیف اسنپ باکس تا 8 هزارتومان

کاربران می توانند از 8 هزارتومان تخفیف ویژه برای استفاده از پیک ارسال سریع اسنپ باکس بهره مند شوید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

8,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف بلیط اسنپ تا 100 هزارتومان ویژه اماکن تفریحی

کد تخفیف بلیط اسنپ تا 100 هزارتومان ویژه اماکن تفریحی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 30% تخفیف بلیط خرید اماکن تفریحی تا سقف 100 هزارتومان بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف کافی است بر روی "دریافت تخفیف " کلیک نمایید و از سوپر اپلیکیشن اسنپ گیشه را انتخاب کنید.

ویژه استفاده در اپلیکیشن
100,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

کد تخفیف تاکسی اینترنتی اسنپ، تپ سی و ...

اگر به دنبال یک راه ساده و سریع برای درخواست خودرو هستید، تاکسی اینترنتی یک انتخاب عالی است که از طریق اپلیکیشن بر روی تلفن همراه نصب می شود. افراد می توانند برای حمل و نقل راحت تر از آن استفاده کنند. انواع تاکسی تهران در دسته بندی های تاکسی تهران گردشی، تاکسی تلفنی یا بیسیم، تاکسی ویژه تقسیم بندی شده است. با افزایش روز افزون متقاضیان تاکسی اینترنتی، تعداد آن نسبت به تاکسی تلفنی ها افزایش یافته است. تاکسی اینترنتی، سرویسهایی با کیفیت، با استفاده از خودروهای مدل بالا و ایمن و رانندگان آموزش دیده مورد تایید سازمان تاکسیرانی کشور، عرضه می نماید. همگی این موارد از خصوصیات یک تاکسی خوب به حساب می آید. تخفیف هات کدهای تخفیف را همیشه در اختیار شما عزیزان قرار داده است که از طریق آن به راحتی می توانید کد تخفیف تاکسی اینترنتی را به طور رایگان دریافت نمایید.

مزایای استفاده از پیک موتوری اینترنتی:

سامانه هایی هستند که خدمات پیک موتوری اینترنتی از طریق تلفن همراه را ارائه می دهند. برای خدماتی تخفیف دار مثل حمل و نقل مرسوله ها، تاکسی موتور، وانت بار و ماشین بار می توانید از طریق این سامانه ها اقدام نمائید. در مواردی اپلیکشن هایی برای کاربران و باشگاه مشتریان، در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است که می توانید از خدمات پیک های موتوری و تاکسی اینترنتی با استفاده از شماره پیک، استفاده کنید. این سامانه ها معمولا مرسوله شما را با هر قیمتی بیمه می کند که این از مزایای پیک های اینترنتی به شمار می روند.

در قدیم از تاکسی تلفنی به جای پیک برای جا به جایی بسته ها استفاده می شد. امروزه درخواست پیک به صورت اینترنتی به راحتی قابل اجرا است. ابتدا درخواست خود را ثبت می کنید، تحویل به سفیر می دهید و در نهایت فرایند سفر را آنلاین رصد می کنید. پیک موتوری برای هر نوع بسته ای مناسب می باشد. شماره پیک را می توان از سامانه های اینترنتی استخراج کرد. شماره پیک در زمان هایی که دسترسی به اینترنت ندارید میتواند مفید واقع شود و با شماره پیک می توانید از نحوه ارسال بسته جویا شوید.

خدمات پیک و تاکسی اینترنتی:

تاکسی و پیک موتوری اینترنتی از طریق دانلود برنامه بر روی تلفن همراه در دسترس است. هر کسی در هر مکان و زمانی که قرار دارد می تواند با انتخاب مبدا و مقصد خود، سفر خود را با این تاکسی با قیمت های مناسب و با اطمینان خاطر انجام دهد. همچنین امکان پرداخت هزینه سفر و امکان ذخیره آدرس‌های منتخب در اپلیکیشن، امکان انجام سفر رفت و برگشت یا دو مقصده به صورت اینترنتی نیز وجود دارد. همچنین که این برنامه ها، دارای پشتیبانی 24 ساعته می باشند که پاسخگوی سوالات، مشکلات و شکایات مشتریان در رابطه با سفر هستند. امکان استفاده از کد تخفیف تاکسی اینترنتی از دیگر مشخصه های این برنامه ها است. با کد تخفیف تاکسی اینترنتی، می توان سفر ارزانتری تجربه کرد.

مزایای استفاده از سامانه های حمل و نقل اینترنتی:

این اپلیکیشن ها از بسیاری جهات به تاکسی تلفنی برتری دارد. یکی از این مزیت ها این است که این امکان را به شما می دهند تا هزینه سفر با تاکسی را به صورت آنلاین پرداخت نمائید. به این معنا که نیازی نیست که حتما پول نقد به همراه داشته باشید. برخی از این سامانه ها، نظیر اسنپ، تپسی، الوپیک و...که شرکت های خدمات رسانی بسیار معتبر هستند و کاملا برای مردم شناخته شده هستند و روزانه هزاران سفر به واسطه آن ها انجام می‌گیرد. کیفیت در حین سفر که در اختیار مسافران قرار می دهد، سهولت در استفاده، قیمت مقرون به صرفه آن سبب شده است تا این سامانه ها طرفداران بیشماری داشته باشد. به غیر از موضوع آسایش و امنیت که جز مهمترین آیتم های سفر درون شهری است؛ قابلیت های دیگری توسط این سامانه ها ارائه می گردد. که سبب شده است این برنامه ها در میان مردم بسیار محبوب واقع شوند.

کد تخفیف تاکسی اینترنتی الوپیک، اسنپ و تپسی رایگان و تست شده:

اگر به دنبال خدمات حمل و نقل و باربری هستید، وب سایت تخفیف هات یک انتخاب عالی و ایمن است. این وب سایت همواره با کیفیت‌ترین و معتبر ترین سامانه ها را معرفی می کند که توانسته بیشترین رضایت کاربر را جلب نماید. برای دریافت بهترین خدمات تاکسی تهران و یا خدمات پیک به صورت مقرون به صرفه و ارزان تر می توانید از طریق تخفیف هات اقدام نمائید. این برنامه ها علاوه بر کاهش هزینه‌های مسافرین منجر به اشتغال‌زایی هم شده است. علاوه بر قیمت مقرون به صرفه کیفیت سفر با تاکسی های این سرویس، آن را به یکی از پر طرفدارترین سامانه ها تبدیل کرده است. با استفاده از تخفیف های بی نظیر و فوق العاده سایت تخفیف هات و تخفیف لحظه آخری می توانید از خدمات این سامانه بهره مند شوید. کد تخفیف الوپیک، کد تخفیف اسنپ، کد تخفیف تپ سی و ... در تخفیف هات به صورت رایگان در دسترس کاربران است.

ارسال نظرات