تخفیف اسنپ تا 7 هزار تومان ویژه اولین سفر

منقضی شد
 تخفیف اسنپ تا 7 هزار تومان ویژه اولین سفر
.


 • تخفیف اسنپ تا 7 هزار تومان ویژه اولین سفر

  40%
  4269 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  با ثبت نام از طریق لینک اختصاصی تخفیف هات در اپلیکیشن اسنپ می توانید از 7 هزار تومان تخفیف اولین سفر بهره مند شوید، جهت ثبت نام روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سامانه اسنپ ، ارائه دهنده سرویس تاکسی:

    شما میتوانید با کد تخفیف اسنپ از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، برای سفارش تاکسی از اسنپ از تخفیف بهره مند شوید.

  خصوصیات اسنپ:

  یکی از سامانه های ایجاد شده توسط اینترنت، سامانه سفارش تاکسی و پیک موتوری مانند اسنپ می باشد. اسنپ تاکسی و امکانات آن، مانند پیک موتوری یا اسنپ باکس در جهت راحتی مسافران در شهر به وجود آمده است. در اسنپ شما می توانید برای تحویل بسته هایتان به مقصد مورد نظر خود از پیک موتوری یا همان اسنپ باکس استفاده کنید. برای استفاده از سامانه اسنپ شما می توانید در هر جای شهر که هستید از اسنپ تاکسی و پیک موتوری و تخفیف اسنپ که بصورت کد تخفیف اسنپ می باشد استفاده کنید. فقط کافیست اینترنت گوشی خود را فعال کنید و اسنپ تاکسی، پیک موتوری را سفارش داده و اگر تخفیف اسنپ دارید، کد تخفیف تاکسی اینترنتی  را لحاظ نمایید و منتظر اسنپ تاکسی یا اسنپ باکس باشید.
  نحوه پرداخت در این تاکسی انلاین
  با استفاده از این سامانه شما میتوانید هم به صورت نقد و هم به صورت آنلاین هزینه سفر خود را پرداخت کنید. در واقع اگر پول نقد نداشته باشید بدون نگرانی می توانید هزینه اسنپ را پرداخت کنید. برای استفاده از تخفیف اسنپ، سامانه اسنپ کد تخفیف مخصوص خودتان را برای شما ارسال می کند و شما با وارد کردن کد تخفیف در سامانه، از تخفیف اسنپ بهره مند خواهید شد. تیم پشتیبانی اسنپ همیشه پیگیر مشکلات احتمالی برای مسافران می باشد و در صورت بروز هر مشکل برای رفع آن تمام تلاش خود را می کند. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهاسنپ
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %40