معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف تپ سی جهت سفر رایگان

جدیدترین و بیشترین تخفیف ویژه تپ سی جهت سفر رایگان ،تست شده و معتبر را از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

دانلود تپسی و دریافت کد تخفیف از باشگاه مشتریان دیجی کالا

با دانلود تپسی و گرفتن آخرین و جدیدترین کد تخفیف ازباشگاه مشتریان دیجی کالا را می توان به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت کرد .

10,000 تومان قیمت بدون مالیات: 10,000 تومان

کد تخفیف tap30 - تپسی تا 20% ویژه پارک ارم

کد تخفیف 20% تپ سی وسژه پارک ارم را به راحتی از طریق سایت تخفیف هات دریافت کنید و ارزانتر سفر کنید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف تپسی تست شده و رایگان

کد تخفیف تپسی

تپسی از سال 1395 در تهران فعالیت می کند و مجموعه فعالیت هایش را برای ارزان تر کردن سفرهای داخل شهری در این شهر کرده است . از مجموعه شرکت ها و کسب و کارهای حمل و نقل درون شهری یا به عبارتی تاکسی اینترنتی محسوب می شود. تپ سی معتقد است که تپسی یک اپلیکیشن نیست بلکه خانواده ایی است که برای امنیت و آسودگی خاطر مسافران تلاش میکند و در این راه تکنولوژی نیز به این امر کمک کرده است.

خدمات تپسی

تاکسی اینترنتی قطعا به امری تبدیل شده است که روزی ما را این فکر انداخته است که چه حیف که قبل از این، مجموعه تاکسی های آنلاین فعالیت نداشته اند. تاکسی اینترنتی در کمترین زمان ما را به مقصدمان می رساند و اتفاقا هزینه کمتری نیز دریافت می کند. تپسی (tap30  ) با کارشناسان توانایی همراه است تا این امر را با تلاش شبانه روزی به بهترین نحو انجام دهد. بازار داغ تاکسی اینترنتی بین مجموعه های مختلف به نفع مسافران تمام شده است چرا که همه ی مجموعه ها  مانند تپ سی نیز همانند مجموعه های دیگر تلاش می کنند تا خدمات خود را هر روز بیشتر کنند و سهم بیشتری از این حوزه را در اختیار خود داشته باشند. 
از جمله فعالیت های تپ سی (tap30  ) برگزاری کمپین های مختلف می باشد که مشتریان را با خود همراه می کند. ایجاد کد تخفیف متعدد تپ سی (tap30  ) را یه یکی از رقبای اصلی تبدیل کرده است البته داشتن کد تخفیف برای کاربران این سرویس خدماتی نیز یک ویژگی قابل توجه برای انتخاب آن می باشد. کد تخفیف از مجموعه فعالیت های بازاریابی مجموعه های مختلف است تا بتوانند توسط کد تخفیف مشتریان بیشتری را سمت خود بکشانند.منتظر tap30  در شهرتان باشید چون  امکان دارد به زودی در شهر شما هم فعالیتش را شروع کند.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات تپسی 

قطعا از مزیت های ویژه بازار تاکسی های آنلاین اولا راحتی کاربری، سرعت در ارائه خدمات و داشتن نرخ های پایین است. شاید از نقاط قوت این شرکت در حس راحتی در ماشین های در اختیار آن است ولی قطعا نقاط ضعف آن باید جبران شود و تلاش بیشتری داشته باشد.

ارائه کد تخفیف های ویژه تپسی در تخفیف هات

تخفیف هات برای تاکسی آنلاین تپسی تخفیف های ویژه ایی را قرار داده است تا از خدمات آن به راحتی استفاده کنید و لذت یک سفر تخفیفدار را با سایت تخفیف هات تجربه کنید.