هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف تپسی تست شده و رایگان

پر تخفیف ترین کد تخفیف تپسی:

تپسی از سال 1395 در تهران فعالیت می کند و مجموعه فعالیت هایش را برای ارزان تر کردن سفرهای داخل شهری راه اندازی کرده است. تپسی از مجموعه شرکت ها و کسب و کارهای حمل و نقل درون شهری یا به عبارتی تاکسی اینترنتی محسوب می شود. تپ سی معتقد است که تنها یک اپلیکیشن نیست، بلکه خانواده ای است که برای امنیت و آسودگی خاطر مسافران تلاش میکند و در این راه تکنولوژی نیز به این امر کمک کرده است. کد تخفیف از مجموعه فعالیت های بازاریابی مجموعه های مختلف است تا بتوانند توسط کد تخفیف مشتریان بیشتری را سمت خود بکشانند. ایجاد کد تخفیف تپسی اولین سفر متعدد tap30 را به یکی از رقبای اصلی تبدیل کرده است. البته داشتن کد تخفیف تپسی برای کاربران این سرویس خدماتی نیز یک ویژگی قابل توجه برای انتخاب آن ها می باشد.

تاکسی اینترنتی قطعا به امری تبدیل شده است که روزی ما را به این فکر انداخته است که چه حیف که قبل از این، مجموعه تاکسی های آنلاین فعالیت نداشته اند. تاکسی اینترنتی در کمترین زمان، ما را به مقصدمان می رساند و اتفاقا هزینه کمتری نیز دریافت می کند. tap30 با کارشناسان توانایی همراه است تا این امر را با تلاش شبانه روزی به بهترین نحو انجام دهد. بازار داغ تاکسی اینترنتی بین مجموعه های مختلف به نفع مسافران تمام شده است. چرا که همه ی مجموعه ها مانند تپ سی نیز همانند مجموعه های دیگر تلاش می کنند تا خدمات خود را هر روز بیشتر کنند و سهم بیشتری از این حوزه را در اختیار خود داشته باشند. از جمله فعالیت های تپسی برگزاری کمپین های مختلف می باشد که مشتریان را با خود همراه می کند.

معرفی و امکانات تپسی تلفنی: 

اولین نکته ای که در حین درخواست تاکسی اینترنتی به ذهنمان خطور می کند، داشتن اینترنت و دسترسی به آن است. اما اخیرا  تپسی، امکان درخواست خودرو را بدون استفاده از اینترنت و به صورت آفلاین، مهیا کرده است. تنها کافی است با شماره ۱۶۳۰، تماس بگیرید و درخواست تاکسی داشته باشید. در این راستا، فقط با دسترسی به تلفن همراه و یا ثابت می‌توانید با تماس با این شماره و بدون نیاز به پیش‌شماره‌ ی شهر، تپ‌سی بگیرید. در این روش نیز همانند روش اینترنتی سفر شما با همان امنیت و کیفیت خواهد بود. و هیچ گونه فرقی میان رانندگان سفر آنلاین و تلفنی وجود ندارد. لازم به ذکر است که این امکان در تمامی شهرهای تحت پوشش تپسی تلفنی از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب فعال است و هزینه این سرویس، درصدی از حالت کلاسیک بیشتر است.

مزایای اختصاصی این سامانه:

برنامه تپ سی شامل امکانات مختلفی میباشد؛ برآورد هزینه سفر، امتیاز دهی به راننده، امنیت سفر تپ سی، انواع سرویس و ... از جمله امکانات این نرم افزار است. به این ترتیب در قسمت برآورد هزینه سفر، تپ‌سی به صورت اتوماتیک هزینه سفر را محاسبه می کند و قبل از اینکه درخواست از جانب مسافر تائید شود، مبلغ کرایه را اطلاع می‌دهد. هزینه سفرها معمولاً ۳۰ تا ۴۰ درصد پایین‌تر از سفرهایی است که به روش‌های سنتی انجام می‌شوند. پرداخت هزینه سفر نیز می‌تواند هم به صورت نقدی و هم اعتباری انجام شود.  همچنین در پایان سفر کاربران می‌توانند به راننده بر اساس میزان رضایت مندی، امتیازی بین ۰ تا ۱۰ بدهند. بدین ترتیب اگر رانندگان امتیازی بالاتر از ۸ داشته باشند امکان ادامه فعالیت را خواهند داشت. مسافر می‌تواند اطلاعات سفر را برای اطمینان خاطر با دوستان خود به اشتراک بگذارد تامسیر خودرو را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

پشتیبانی تاکسی اینترنتی تپسی:

همیشه حواشی زیادی حول عملکرد تاکسی‌های اینترنتی از سوی رقبا و رانندگان سنتی وجود داشته‌است؛ اما تپسی تا به امروز تا حد زیادی توانسته خود را از این حواشی دور کند. همیشه پس از درخواست خودرو توسط کاربر، توصیه‌هایی برای حفظ امنیت او نمایش می‌دهد. مثلا پیش از سوار شدن در ماشین سفیر، حتما پلاک خودرو و مشخصات راننده باید با اطلاعات داخلی اپلیکیشن همخوانی داشته‌باشد. همچنین امکان گزارش شرایط اضطراری را داخل اپلیکیشن و از طریق پایگاه تلفنی فراهم کرده‌است تا مسافر در صورتی که از سوی راننده دچار مشکل شد، سریعا تیم تپسی و یکی از نزدیکان مسافر مطلع شوند. چه راننده باشید چه مسافر، ممکن است برای شما سوال یا مشکلی در استفاده از اپلیکیشن و موارد دیگر پیش بیاید. برای رفع آن می‌توانید با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید. 

ارائه کد تخفیف تپسی اولین سفر به صورت تست شده و رایگان:

قطعا از مزیت های ویژه بازار تاکسی های آنلاین اولا راحتی کاربری، سرعت در ارائه خدمات و داشتن نرخ های پایین است. شاید از نقاط قوت این شرکت، حس راحتی در ماشین های در اختیار آن است. تخفیف هات برای تاکسی آنلاین، کد تخفیف تپسی را قرار داده است تا از خدمات آن به راحتی استفاده کنید و لذت یک سفر تخفیف دار را با سایت تخفیف هات تجربه کنید. با مراجعه به سایت تخفیف هات می توانید از تخفیف لحظه آخری برای سایر خدمات نیز بهره مند شوید.