معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

هدیه 7000 امتیازی باشگاه مشتریان الوپیک

آخرین و جدیدترین کد تخفیف باشگاه مشتریان الوپیک، تست شده و معتبر را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف الوپیک تست شده و رایگان

درباره الوپیک

الوپیک، سرویس ارسال بسته یا پیک موتوری است که هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب سایت آن آماده ارائه خدمات ارسال مرسوله است. هدف الوپیک، صرفه جویی در هزینه مشتریان، تحویل مرسولات و بسته ها در سریع ترین زمان ممکن، و ارائه خدمات بیست و چهار ساعته، معتبر و مطمئن است.

خدمات الوپیک

الو پیک برای ارسال هر نوع مرسوله از طریق پیک موتوری طراحی شده است و کلیه های بسته های افراد را می تواند بدون محدودیت های رایج در سریع ترین زمان ممکن ارسال نماید. مزیت های استفاده از الو پیک، چند درخواست همزمان، امکان پیگیری مسیر به صورت زنده، امکان گرفتن کد تخفیف الوپیک و ارسال مجدد است. همچنین می توان از گزینه های آدرس های منتخب، پرداخت در محل، به صورت اعتباری و نقدی نیز استفاده کرد. خدمات معتبر و مطمئن الو پیک، باعث می شود که فرستنده با خیال راحت مرسوله خود را به الو پیک بسپارد. 
این سامانه حمل و نقل، شامل پیک موتوری، سواری بار، وانت بار سبک، وانت بار سنگین می باشد که دست مشتریان را برای انتخاب وسیله حمل بسته های مورد نظر باز گذاشته است. امکان الو پست، امکان دیگری است که در اپلیکیشن این سامانه حمل و نقل آنلاین طراحی شده است. امکان گرفتن کد تخفیف الوپیک نیز برای خدمات این سامانه فراهم است.

نظر مشتریان در خصوص خدمات الوپیک

نظرات کاربران نسبت به خدمات الو پیک از آنجا که توانسته است نیاز آنها را به وجود یک پیک موتوری آنلاین رفع نماید مثبت است. به خصوص در مورد الو پست هم نظرات خوبی دریافت کرده است. به طوری که الو پست را یک امکان خوب ارزیابی کرده اند. همچنین مشتریان از گرفتن کد تخفیف الوپیک رضایت داشته اند. فقط برخی از کمبود سفیران یا ندادن کلاه ایمنی هنگام سفر گلایه مند بوده اند.

ارائه کد تخفیف های الوپیک در سایت تخفیف هات

برای گرفتن کد تخفیف و استفاده از خدمات الوپیک شامل الو پست یا دیگر امکانات به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و خدمات مختلف این سامانه را با قیمت کمتری دریافت کنید.