معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف الوپیک تا 10 هزار تومان ویژه سرویس وانت بار

آخرین و جدیدترین کد تخفیف الوپیک تا 10 هزار تومان تخفیف ویژه درخواست وانت بار را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف الو پیک تا 12 هزار تومان

کد تخفیف الو پیک,کد تخفیف الوپیک,پیک موتوری تهران,پیک آنلاین,alopeyk

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف 4 هزار تومانی هدیه باشگاه مشتریان الوپیک

آخرین و جدیدترین کد تخفیف باشگاه مشتریان الوپیک، تست شده و معتبر را به صورت رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف الو پیک تا 3 هزار تومان

آخرین و جدیدترین کد تخفیف الو پیک تا 3 هزار تومان تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف الوپیک برای هر چندمین سفارش |معتبر و رایگان|

کد تخفیف الوپیک معتبر و رایگان:

الوپیک، یک سامانه سرویس ارسال بسته یا پیک موتوری است که هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق وب سایت آن آماده ارائه خدمات ارسال مرسوله است. هدف الوپیک، صرفه جویی در هزینه مشتریان، تحویل مرسولات و بسته ها در سریع ترین زمان ممکن، ارائه خدمات بیست و چهار ساعته به صورت معتبر و مطمئن است. این سامانه حمل و نقل، شامل پیک موتوری، سواری بار، وانت بار سبک و وانت بار سنگین می باشد که دست مشتریان را برای انتخاب وسیله حمل بسته های مورد نظر باز گذاشته است. امکان الو پست، امکان دیگری است که در اپلیکیشن این سامانه حمل و نقل آنلاین طراحی شده است. امکان گرفتن کد تخفیف الوپیک نیز برای خدمات این سامانه فراهم است.

ویژگی های الوپیک:

الوپیک یا همان پیک افزار تندر، شرکتی است که خدمات پیک از طریق تلفن همراه ارائه می کند. برای خدماتی تخفیف دار مثل حمل و نقل مرسوله ها، تاکسی موتور برای جابه جایی ویژه آقایان، وانت بار و همچنین ماشین بار می توانید از طریق سامانه الوپیک اقدام نمائید. اپلیکشن الوپیک برای کاربران باشگاه مشتریان، در دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است. برای عضویت در باشگاه مشتریان الوپیک می توانید وارد این سامانه شوید و از خدمات و تخفیف پیک موتوری الوپیک به صورت ارزان تر، استفاده کنید. این سامانه مرسوله شما را با هر قیمتی که باشد بیمه می کند و امکان ثبت همزمان چند درخواست را به کاربران می دهد که این ها همه از مزایا و خصوصیات این سامانه به حساب می آیند.

خدمات الوپیک:

الو پیک برای ارسال هر نوع مرسوله از طریق پیک نظیر الوپیک وانت و ... طراحی شده است و کلیه های بسته های افراد را می تواند بدون محدودیت های رایج در سریع ترین زمان ممکن ارسال نماید. مزیت های استفاده از الو پیک، چند درخواست همزمان، امکان پیگیری مسیر به صورت زنده، امکان گرفتن کد تخفیف الوپیک و ارسال مجدد است. همچنین می توان از گزینه های آدرس های منتخب، پرداخت در محل، به صورت اعتباری و نقدی نیز استفاده کرد. خدمات معتبر و مطمئن الو پیک، باعث می شود که فرستنده با خیال راحت مرسوله خود را به پیک بسپارد. به معنای دیگر هنگامی که کاربر درخواست پیک می‌کند و مرسوله یا همان وسیله یا نامه یا هر چیزی که قصد ارسالش را دارد، به پیک تحویل می‌دهد و او به راه میفتد، می‌تواند از طریق اپلیکیشن نحوه حرکت و مکان دقیق پیک را روی  نقشه مشاهده کند.

ارسال بسته پستی چند مقصدی:

یکی دیگر از مزیت های خوب alopeyk، این است که امکان ارسال بسته‌ها و مرسولات شما برای چند مقصد متفاوت و  به صورت چند آدرس وجود دارد. این روش برای افرادی که محصولی را ارائه می کنند و مغازه دار هستند و قصد دارند که سفارشات مشتری هایشان و یا بسته های تبلیغاتی را برای آن ارسال کنند، می تواند انتخاب مناسب و کاربردی باشد. همچنین که شما می‌توانید چندین پیک از اپلیکیشن الوپیک بخواهید و به صورت جداگانه همه آنها را مدیریت کنید، بدون آنکه تداخلی در روند کاری شما و الوپیک پیش بیاید. در روش چند مقصدی، این امکان برای شما مهیا شده است تا بتوانید با انتخاب چند آدرس برای مقصد، در زمان و هزینه خود صرفه‌جویی نمائید. در نتیجه الوپیک در این سرویس به کاربرانش این فرصت را می دهد تا با انتخاب چند مقصد برای پیکی که می‌گیرند، هزینه کمتری پرداخت کنند. 

مزایای پیک موتوری این سامانه:

این سامانه جزو یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن ها در حیطه خدمات حمل و نقل به شمار می رود. این سامانه هرگونه امکانات که مربوط به حمل نقل و جا به جایی و همچنین امکان ارسال چندین مرسوله و داشتن چندین سفر بصورت همزمان باشد را در اختیار شما می‌گذارد. قیمت‌های مقرون به صرفه و تخفیف‌های فراوان از سوی این سامانه سبب شده است تا افراد بیشتری تمایل داشته باشند تا با این سامانه فعالیت هایشان را انجام دهند. شما از طریق این سامانه می توانید بسته های ارسالیتان را به صورت آن لاین رصد نمائید و همزمان امکان ارسال پیام به سفیر مربوطه وجود دارد. در نتیجه از طریق این سامانه امکان تحویل مرسوله در سریعترین زمان، به صورت مطمئن در دسترس همگان قرار دارد. 

ارائه کد تخفیف الوپیک در تخفیف هات:

در مجموع اگر جزو آن دسته افرادی هستید که معمولا یک سری بسته های پستی را از مبدا ثابت و همیشگی به یک مقصد مشخص ارسال می نمائید، دیگر نیازی نیست هر دفعه که می خواهید پیک درخواست کنید و از ابتدا  کل پروسه با ثبت آدرس مبدا و مقصد تکرار نمائید. این سامانه کلیه سوابق سفارش هایتان را دارد و تنها کافی است روی دکمه تکرار عملیات کلیک کنید و در وقتتان تا میزان زیادی صرفه کنید. با مراجعه روزانه به سایت تخفیف هات، این امکان برای شما فراهم شده است که از تخفیف لحظه آخری مطلع شوید. شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف alopeyk از سایت تخفیف هات، برای دریافت خدماتی راحت و ایمن نظیر الوپیک وانت و ... به صورت تخفیف دار اقدام کنید. در صورتی که قصد ارسال بسته با اسنپ و ... را داشته باشید نیز میتوانید تخفیف اسنپ را از تخفیف هات بگیرید.