لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیلیمو

کد تخفیف فیلیمو

فیلیمو یک سرویس دهنده برای تماشای آنلاین فیلم و سریال ها است. جدید ترین کد تخفیف فیلیمو را به صورت رایگان از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.2 از 114 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 30% تماشای آنلاین فیلم و خرید اشتراک 1 ماهه

کد تخفیف 30% تماشای آنلاین فیلم و خرید اشتراک 1 ماهه

برای دریافت کد تخفیف 30% خرید اول اشتراک 1 ماهه نماوا میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت معتبر نماوا برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو تا 35% ویژه تماشای آنلاین

کد تخفیف فیلیمو تا 35% ویژه تماشای آنلاین

با استفاده از کدتخفیف 35% برای خرید اشتراک 3 ماهه از فیلیمو تخفیف دریافت نمایید. این تخفیف بدون محدودیت خرید اول می باشد. برای خرید اشتراک سایت فیلیمو بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
سه ماه اشتراک رایگان فیلیمو با جک پات

سه ماه اشتراک رایگان فیلیمو با جک پات

شما می توانید با خرید اشتراک فیلیمو و با چرخاندن جک پات شانس خود را برای شرکت در قرعه کشی فیلیمو باکس و ساعت مچی و هزاران جوایز دیگر بیشتر کنید. جهت شرکت در قرعه کشی میتوانید بر روی "مسابقه" کلیک نمایید تا در مسابقه شرکت کنید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف اشتراک فیلیمو 40% ویژه خرید اول اشتراک 3 ماهه

تخفیف اشتراک فیلیمو 40% ویژه خرید اول اشتراک 3 ماهه

با استفاده از کد تخفیف از 40% تخفیف ویژه خرید اشتراک 3 ماهه ویژه خرید اول و از 30% تخفیف ویژه تمدید اشتراک از فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه فیلم های منتخب

تخفیف 100% سایت فیلیمو ویژه فیلم های منتخب

بیش از 70 هزار فیلم و سریال در فیلیمو با نشان "رایگان" مشخص شده اند. برای تماشای این فیلم ها و سریال ها بر روی "تماشای فیلم" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
كد تخفيف فيليمو 50%ویژه خرید اشتراک

كد تخفيف فيليمو 50%ویژه خرید اشتراک

برای خرید اشتراک 6 ماهه فیلیمو مدرسه میتوانید از 50% تخفیف بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فیلیمو برای شما منظور گردد.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد و کوپن تخفیف 50% خرید اشتراک آپارات فیلیمو

کد و کوپن تخفیف 50% خرید اشتراک آپارات فیلیمو

برای استفاده از این تخفیف اگر اسم شهرتان در لیست قرار دارد میبایست به هنگام خرید اشتراک لوکیشن گوشی خود را روشن کنید تا بتوانید از تخفیف استفاده نمایید. این تخفیف ها از 30% تا 50% متفاوت است. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "تخفیف استانی" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
فیلیمو رایگان با کوپن تخفیف 70% فیلیمو مدرسه

فیلیمو رایگان با کوپن تخفیف 70% فیلیمو مدرسه

کاربران عزیز با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 70% تخفیف ویژه برای اشتراک 9 ماهه فیلیمو مدرسه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

70% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
خرید اشتراک فیلیمو تخفیف 45 درصدی

خرید اشتراک فیلیمو تخفیف 45 درصدی

با استفاده از کد تخفیف 45% برای خرید اشتراک 3 ماهه تخفیف از فیلیمو دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

45% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیلیمو تا 30% برای خرید اشتراک

کد تخفیف فیلیمو تا 30% برای خرید اشتراک

برای خرید اشتراک یک ماهه از 30% تخفیف ویژه از وبسایت فیلیمو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف فیلیمو جدید تا 60% ویژه خرید اشتراک

کد تخفیف فیلیمو جدید تا 60% ویژه خرید اشتراک

با وارد کردن کد تخفیف، می توانید برای خرید اشتراک 3 ماهه، از 60% تخفیف فیلیمو برای تماشای فیلم و سریال های مورد نظر خود بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف می بایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد 63 هزارتومان تخفیف آپارات کودک

کد 63 هزارتومان تخفیف آپارات کودک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 63 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید اشتراک 3 ماهه بدون محدودیت خرید اول و ریالی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

63,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره فیلیمو و استفاده از کد تخفیف فیلیمو:

فیلیمو یکی از محصولات آپارات است که فضایی برای اشتراک فیلم می باشد. آرشیوی از بهترین فیلم ها در انواع و اقسام مختلف، مثل فیلم سینمایی، سریال، مستند و ... را ارئه می دهد. یکی از مزیت های استفاده از filimo این است که کیفیت پخش فیلم سینمایی و یا سریال با سرعت اینترنت شما قبال تنظیم و تطبیق است بدون توقف بتوانید فیلم سینمایی تماشا کنید. با استفاده از کدتخفیف فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو، می توانید خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف آپارات یا همان filimo را تهیه کنید، کافیست وارد تخفیف هات شوید. مشخص است پس از تهیه اشتراک می توانید در تاکسی، راه سفر، در جمع دوستان و در مجموع در هر شرایطی حتی بدون اینترنت، فیلم ببینید.

امکانات و قابلیتهای فنی فیلیمو رایگان:

در حال حاضر موضوع استریم ویدیو و صنعت VOD در جهان، دیگر تبدیل به یک علم شده است. شرکت ایرانی فیلیمو یکی از آن شرکت هایی است که از این تکنولوژی‌های پیشرفته فنی پخش فیلم استفاده می کند. این شرکت انرژی زیادی برای رشد این تکنولوژی انجام داده است که اتفاقا یکی از مزیت های اصلی و مهم این شرکت محسوب می شود. یکی دیگر از مزایای این سامانه، مبحث فشرده سازی و رابطه آن با مصرف پهنای باند است؛ به این معنی که فشرده‌سازی‌های پیشرفته‌تر می‌تواند کیفیت بیشتر و پهنای باند کمتری را برای کاربر ایجاد کنند. فیلیمو به خوبی روی تکنولوژی فشرده سازی پیشرفته‌ای کار کرده است. که با این اقدام حجم کمتری از پهنای باند را اشغال می‌کند تا کاربر هنگام تماشای آنلاین فیلم متحمل هزینه بیشتر نشود.

دانلود فیلیمو؛ مزایای سایت:

شما می توانید با دانلود فیلیمو و دریافت کد تخفیف اشتراک فیلیمو ، هک کد تخفیف فیلیمو ، اشتراک فیلیمو تخفیف و...برای خرید اشتراک از این سایت پخش آنلاین فیلم، به امکانات جالب و متعددی دسترسی پیدا کنید و به صورت آنلاین و بی وقفه فیلم تماشا کنید. دسترسی به بیش از 20 هزار فیلم و سریال ایرانی و خارجی با دوبله و زیرنویس، از مزیت های اصلی این وب سایت محسوب می شود. همچنین که این سامانه به دلیل بهره مندی از سانسور فیلم، برای تماشای کودکان نیز مناسب می باشد. دانلود درون برنامه‌ای فیلم‌ها و تماشای فیلم آفلاین حتی زمان هایی که به اینترنت دسترسی ندارید، از مزایای دیگر این وب سایت به شمار می رود.

 

فیلیمو

چرا فیلیمو بهتر از رقبای خود است؟

تقریبا می توان گفت تمام سرویس های پخش آنلاین امکاناتی مشابه هم دارند، اما در برخی موارد جزئی و مهم تفاوت هایی نیز دارند که در ادامه به بیان برتری های فیلیمو به سایر سرویس دهندگان پخش انلاین فیلم می پردازیم:

  • آرشیو فیلم و سریال: در این بخش فیلیمو با آرشیو کاملی از فیلم های جدید و قدیمی خود را با رقبای خود متمایز می کند. این سرویس دهنده، دارای آرشیو کاملی از فیلم های قدیمی است که کمتر در سرویس دهنده های دیگر مشاهده می شود.
  • کیفیت پخش: فیلیمو با دارا بودن کیفیت 4k تصویری عالی را به کاربران خود ارائه می دهد.
  • هزینه اشتراک: فیلیمو با ارائه تخفیف های ویژه، به کاربران خود این شانس را می دهد با هزینه کمتر به خرید اشتراک بپردازند.
  • حجم مصرفی اینترنت: حجم مصرفی اینترنت در فیلیمو برای کاربران تمام اپراتور ها رایگان است.
  • و...

جهت مشاهده مطلب آموزش خرید اشتراک فیلیمو و لیست فیلم های عاشقانه به وبلاگ سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اشتراک های فیلیمو به چه صورت است؟

فیلیمو برای دسترسی آسان تر کاربران خود، اشتراک هایی را ارائه داده است. کاربران با خرید این اشتراک ها با دریای عظیم فیلم و سریال با اینترنت رایگان روبه رو می شوند. در طول مدت زمان فعال بودن اشتراک، امکان مشاهده فیلم و سریال ها به صورت نامحدود وجود دارد. اشتراک های فیلیمو به صورت یک ماهه، سه ماهه و شش ماهه می باشد. برای اطلاع از جدیدترین هزینه های خرید اشتراک به سایت رسمی فیلیمو مراجعه کنید. همچنین می توانید با استفاده از کد تخفیف های فیلیمو، اشتراک فیلیمو تخفیف، خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو با هزینه کمتری اشتراک این سرویس دهنده را خریداری کنید. برای دریافت جدیدترین و آخرین تخفیف های تماشای فیلم آنلاین، اشتراک یک روزه فیلیمو، هک کد تخفیف فیلیمو ، کد تخفیف آنتن و... به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه:

اشتراک یک روزه فیلیمو یا اشتراک رایگان فیلیمو یک روزه را می توانید از وبسایت فیلیمو دریافت کنید. شاید به نظرتان این اشتراک به علت یک روزه بودنش با این که رایگان است خیلی مورد استفاده شما قرار نگیرد اما گزینه مناسبی برای تست است. کسانی ک برای اولین بار از این فیلیمو استفاده می کنند می توانند این کد تخفیف فیلیمو رایگان ، اشتراک فیلیمو تخفیف ، کد تخفیف 90 درصدی فیلیمو را دریافت کرده و به تست فیلیمو بپردازند. کد اشتراک فیلیمو و اشتراک یک روزه فیلیمو نیز برای کاربران فیلیمو بسیار کاربردی است. با استفاده از کد تخفیف فیلیمو و هک کد تخفیف فیلیمو می توان اشتراک فیلیمو را بسیار ارزان تر تهیه کرد.

راهنمای خرید اشتراک فیلیمو:

اگر از مشترکین فیلیمو هستید یعنی در فیلیمو اکانت ثبت کرده اید، احتمالا در جریان هستید که بعضی از محتواهای وب‌سایت به صورت غیر رایگان ارائه می شود. اگر در این سامانه، اکانت داشته باشید و به ثبت رسانده باشید. برای تماشای اینگونه فیلم‌ها دو راه پیش رو دارید؛ در ابتدا بایستی به صورت تک فیلم تهیه کنید و راه دیگر اینکه اشتراک سه ماه و یا یک ماهه فیلیمو را بخرید و به این ترتیب به کلیه آثار غیررایگان فیلیمو دسترسی کامل داشته باشید. شما پس از ورود به سایت و رفتن به صفحه خرید می‌توانید هزینه تک فیلم را پرداخت کنید و در صورت اینکه مایل هستید اشتراک بخرید.

کد تخفیف فیلیمو

خدمات و کد تخفیف فیلیمو:

خدمات filimo، شامل جستجوی فیلم سینمایی در ژانر های گوناگون، به همراه توضیحات کامل فیلم و گالری تصاویر نیز می باشد. همه فیلم ها را با کد تخفیف فیلیمو،یا خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف، می توانید از طریق کلیه دستگاه های موبایل، صفحات وب و تلویزیون هوشمند دریافت و یا دانلود کنید. کاربران می بایست در این سامانه مبلغی را جهت اشتراک و عضویت بپردازند بنابراین خوب است بدانیم که برای دریافت کد تخفیف فیلمو و کد تخفیف نماوا و کد تخفیف آیو، می توانید به تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید. با كد تخفيف فيليمو، می توانید مبلغ اشتراک فیلیمو را ارزان تر تهیه کنید. همچنین از تولیدکنندگان و صاحبان اثر نیز حمایت کنید تا بتوانند محصولات فیلم سینمایی و سایر خدمات را با کیفیت بیشتری ارائه دهند. برای تماشای فیلم در سینما میتوانید با استفاده از کد تخفیف اسنپ تیکت خرید بلیط را با تخفیف ثبت نمایید.

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص دانلود فیلیمو:

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد وب سایت filimo، از جهت خدمات پشیبانی 24 ساعته فعال، تنظیم کیفیت پخش فیلم با هر سرعت اینترنت و قیمت آن رضایت کافی داشته اند. کاربران محصول اشتراک فیلم آپارات که همان فیلیمو است را به کسانی که طرفدار تماشای فیلم در یک فضای امن هستند، توصیه می کنند و همچنین استفاده از کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف فیلم نت، را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند. 

ارائه کد تخفیف فیلیمو رایگان در سایت تخفیف هات:

این سامانه با ارائه فیلم و سریال در دسته بندی ها و ژانرهای متنوع، امکان جستجوی محتوای مورد نظر را به راحتی میسر می سازد. ترافیک اینترنت برای تماشا یا دانلود فیلم در فیلیمو، بر روی تمامی اپراتورها رایگان می‌باشد. این سایت هزاران ساعت فیلم و سریال ایرانی و خارجیِ دوبله و زیرنویس شده به همراه دارد. همچنین این سایت امکان دانلود فیلم به صورت درون برنامه‌ای، برای تماشای آفلاین و زمانی که اینترنت ندارید، در اختیارتان قرار می دهد. اگر شما هم مایل هستید که از اشتراک رایگان فیلم این سامانه بهره مند شوید میتوانید با کپی کردن تخفیف اشتراک فیلیمو، از سایت تخفیف هات برای دریافت خدماتی راحت و ایمن جهت خریداشتراک فیلم به صورت تخفیف دار و ارزان، اقدام کنید. در سایت تخفیف هات علاوه بر کد تخفیف فیلیمو می توانید تخفیف لوازم تحریر و... را هم رایگان در اختیار داشته باشید. برای دریافت تخفیف بلیط سینما میتوانید از کد تخفیف گیشه نیز بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات