لوگو تخفیف هات
کارنامه
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف آبتین وب تا 100% ویژه نصب اسکریپت

کدتخفیف آبتین وب تا 100% ویژه نصب اسکریپت

شما از طریق سایت تخفیف هات و بدون کپی کردن کد تخفیف می توانید از 100% تخفیف آبتین وب ویژه نصب اسکریپت بهره مند شوید.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ایران سرور تا 40% ویژه ثبت دامنه و هاستینگ

کد تخفیف ایران سرور تا 40% ویژه ثبت دامنه و هاستینگ

شما از طریق سایت تخفیف هات از 40% تخفیف ثبت دامنه ir بهره مند می شوید. برای ثبت دامنه 1 ساله از 25 هزارتومان و برای ثبت دامنه 5 ساله از 49 هزارتومان تخفیف برخوردار شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران سرور برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ایران سرور تا 10% ویژه هاست وردپرس

کد تخفیف ایران سرور تا 10% ویژه هاست وردپرس

شما از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از لینک اختصاصی میتوانید تا 10% تخفیف ویژه هاست وردپرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "هاست وردپرس" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت ایران سرور برای شما منظور گردد.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف دهاستینگ تا 20% ویژه خرید هاست اروپا

کد تخفیف دهاستینگ تا 20% ویژه خرید هاست اروپا

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف وبسایت دهاستینگ برای خرید هاست اروپا بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف ایران سرور تا 10% ویژه سرور اختصاصی کانادا

کدتخفیف ایران سرور تا 10% ویژه سرور اختصاصی کانادا

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف میتوانید از 10% تخفیف برای خرید سرور اختصاصی بهره مند شوید.جهت اعمال میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت ایران سرور برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف میزبان فا تا 100% ویژه پشتیبانی 24 ساعته

کد تخفیف میزبان فا تا 100% ویژه پشتیبانی 24 ساعته

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون کپی کردن کد تخفیف میتوانید از پشتیبانی 24 ساعته میزبان فا بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 50 هزارتومانی سایت راست چین

کد تخفیف 50 هزارتومانی سایت راست چین

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک بر روی "خرید کنید" و با استفاده کد تخفیف بالا از 10% تخفیف تا سقف 50000 هزارتومان برای خرید تمامی محصولات بهره مند شوند. لازم به توضیح است این کد بدون محدودیت ریالی و سفارش اول و یکبار مصرف می باشد. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه پارس پک تا 10% ویژه خرید هاست

کد هدیه پارس پک تا 10% ویژه خرید هاست

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد هدیه پارس پک از 10% تخفیف خرید انواع هاست ابری، اشتراکی، ویندوز و لینوکس بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف ریالی بهره مند شوید. این تخفیف فقط برای پلن یک ماهه معتبر نیست. به منظور خرید و استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت پارس پک برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه ایران سرور تا 10% ویژه سرور مجازی ایران و اوپا

کد هدیه ایران سرور تا 10% ویژه سرور مجازی ایران و اوپا

شما از طریق سایت تخفیف هات میتوانید از 10% تخفیف ویژه سرور مجازی ایران و اروپا از ایران سرور بهره مند شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "سرور مجازی" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف ایران سرور تا 10% ویژه خرید vps

کد تخفیف ایران سرور تا 10% ویژه خرید vps

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف خرید VPS (سرور مجازی) از سایت ایران سرور بهره مند شوید.جهت اعمال تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برایتان اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف دهاستینگ تا 40% ویژه خرید هاست ایران

کدتخفیف دهاستینگ تا 40% ویژه خرید هاست ایران

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 40% تخفیف وبسایت دهاستینگ برای خرید هاست ایران بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

40% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
كد تخفيف هاي ساپورت برای خرید انواع هاست و ثبت دامنه و ...

كد تخفيف هاي ساپورت برای خرید انواع هاست و ثبت دامنه و ...

کاربران تخفیف هات میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از [x]% تخفیف ویژه خرید هاست ویندوز بدون محدودیت، از سایت های ساپورت بهره مند شوند.جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت های ساپورت برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
اسنپ مارکت اسنپ شاپ
توضیحات

خرید هاست ارزان همراه با پشتیبانی در تمامی ساعات شبانه روز:

قطعا هر وب سایتی که قرار است راه اندازی شود به هاست و دامنه مناسب نیاز دارد. منظور از دامنه ی سایت همان آدرس سایت است که پسوند های مختلفی مانند ir، com و ... دارا است. هاست نیز به معنای میزبان است که به بخشی از سرور گفته می شود. هر قسمتی از یک سرور به عنوان هاست از یک سایت میزبانی می کند. هاست مورد نیاز برای وب سایت خود را باید با توجه به مقدار فضای میزبانی، میزان پهنای باند و ... انتخاب نمایید.

 

معمولا شرکت های هاستینگ دارای تیم پشتیبانی هستند که به صورت 24 ساعته و در تمامی ساعات شبانه روز مشکلات را رفع می نمایند. خرید هاست ارزان و میزبانی اشتراکی، سرور نیمه اختصاصی، سرور اختصاصی، هاست وردپرس و ... از جمله خدماتی است که شرکت های هاستینگ به کاربران خود ارائه می دهند.

 

خرید سرور مجازی ویندوز، لینوکس و ...:

منظور از سرور مجازی همان vps است که مخفف کلمه ی virtual private server می باشد. کلمه ی virtual private server به معنای سرور مجازی خصوصی می باشد. خرید سرور مجازی کاربرد های مختلفی دارد که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• میزبانی وب سایت های نسبتا پر مصرف

 

• میزبانی چند سایت با مصرف متوسط

 

• کنترل و بهبود عملکرد سیستم ها

 

• مناسب برای فعالیت هایی که به اینترنت پرسرعت و ترافیک بالا نیاز دارند و ...

 

انواع سرور مجازی پر اهمیت به شرح زیر می باشد که در هنگام خرید سرور مجازی باید با آن ها آشنایی داشته باشید:

 

• سرور مجازی لینوکس

 

• سرور مجازی ویندوز

 

• سرور مجازی اختصاصی

 

• سرور مجازی اشتراکی

 

• سرور مجازی ابری

 

خرید هاست وردپرس پر سرعت:

یکی از سیستم های مدیریت محتوا وردپرس است و به دلایل مختلفی مانند متن باز بودن و پلاگین های مختلف طرفداران زیادی دارد. خرید هاست وردپرس برای میزبانی وب سایت وردپرسی است و برای اجرای وردپرس بهینه شده است. هاست وردپرس از سیستم پردازشی قدرتمندی برخوردار است. خرید هاست وردپرس برای سایت هایی که نیاز به مراقبت و پشتیبانی ویژه دارند بسیار مناسب می باشد. از مزایای هاست وردپرس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• اداره و مدیریت آسان

 

• امنیت بالا

 

• مقرون به صرفه بودن

 

• صرفه جویی در هزینه ها

 

• پشتیبانی همه جانبه و ...

 

خرید سرور اختصاصی با بهترین قیمت:

سرور اختصاصی در واقع سروری است که به یک مشتری اختصاص می یابد و و ب سایت آن مشتری تنها وب سایتی است که از این سرور استفاده می کند. خرید سرور اختصاصی مزایای زیادی دارد که در ادامه آن ها را بررسی می کنیم:

 

• بهبود اعتبار و قابلیت اطمینان

 

• منابع اختصاصی

 

• افزایش عملکرد و کارایی

 

• آزادی نرم افزار

 

• توان پردازشی بالا

 

مزایای خرید وی پی اس چیست؟

خرید وی پی اس یا همان سرور مجازی در مقایسه با خرید سرور اختصاصی دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. سرور مجازی دارای ویژگی های خاصی است که از جمله ی آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

• وی پی اس ها مانند یک سرور مستقل عمل می کنند.

 

• کاربران و فایل ها به Root ویژه دسترسی دارند.

 

• هر کدام از سرور ها دارای آدرس شبکه و قوانین روتینگ ویژه ای هستند.

 

• هر وی پی اس ساختار خود را برای سیستم ها و نرم افزار های کاربردی دارد.

 

• هر وی پی اس دارای ورژن سیستم عامل و نرم افزار ویژه ای است.

 

وی پی اس در مقایسه با سرور اختصاصی دارای مزیت هایی می باشد که در هنگام خرید هاست ارزان بهتر با آن ها آشنایی داشته باشید. مزیت های وی پی اس به شرح زیر می باشد:

 

• کاهش هزینه ها: با خرید وی پی اس شما قابلیت های سرور اختصاصی را دارید ولی هزینه ی بسیار کمتری را نسبت به سرور اختصاصی پرداخت می کنید.

 

• استفاده از ظرفیت های خالی: وی پی اس ها قادر هستند در صورتی که ظرفیت های سیستم خالی است و عدم استفاده ی سرور مجازی دیگر از تمامی ظرفیت و در صورت نیاز استفاده نمایند.

 

• انعطاف پذیری بالا: ارتقا منابع اختصاص یافته به یک وی پی اس در صورت نیاز به منابع بیشتر به راحتی و بدون اینکه نیاز باشد اطلاعات جا به جا شوند و بدون هیچ گونه اختلال بلند مدتی امکان پذیر و قابل انجام می باشد.

 

• عملیاتی بودن: وی پی اس ها کاملا عملیاتی هستند و دقیقا مانند یک سرور مستقل عمل می کنند.

 

• مدیریت: ماهیت سرور های مجازی به گونه ای است که امکان اعمال مدیریت روی نرم افزار های مختلف وجود دارد.

 

• ایمیل سرور اختصاصی: با داشتن وی پی اس دسترسی به ایمیل سرور وجود دارد و این دسترسی کارایی و امنیت بیشتری دارد.

 

بهترین وب سایت های خرید هاست ارزان:

وب سایت های زیادی وجود دارند که خدمات هاستینگ ارائه می دهند و برای خرید هاست ارزان بسیار مناسب هستند. اگر بخواهیم بهترین وب سایت های خرید هاست ارزان را نام ببریم می توانیم به هاست ایران، ایران سرور، ایران هاست و ... اشاره کنیم. در صورتی که قصد خرید هاست ارزان را داشته باشید می توانید از کد تخفیف هاست ایران، کد تخفیف ایران سرور، کد تخفیف ایران هاست و ... استفاده نمایید. با داشتن کد تخفیف می توانید از تخفیف های خوبی بهره مند شوید و خرید هاست ارزان تری را انجام دهید.

 

کد تخفیف هاست ارزان و دامنه تست شده و رایگان در تخفیف هات:

تخفیف هات یکی از وب سایت هایی است که کد تخفیف، پیشنهاد های تخفیف دار و تخفیف لحظه آخری وب سایت ها و فروشگاه های اینترنتی را ارائه می کند. تمامی خدماتی که در وب سایت تخفیف هات ارائه می شود کاملا رایگان هستند. کد تخفیف ها و پیشنهاد های تخفیف دار این وب سایت کاملا معتبر می باشند چرا که از قبل توسط کارشناسان تخفیف هات تست شده و راستی آزمایی شده اند. در صورتی که قصد خرید هاست ارزان داشته باشید می توانید از کد تخفیف و تخفیف های وب سایت Takhfifhot استفاده نمایید. کد تخفیف ایران هاست، کد تخفیف هاست ایران، کد تخفیف ایران سرور و ... برای خرید هاست ارزان در تخفیف هات به صورت کاملا رایگان، تست شده و معتبر وجود دارد.

 

ارسال نظرات