لوگو تخفیف هات

خرید کشک

خرید کشک

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
شیر
شیر
0 تخفیف
0
کره حیوانی و گیاهی
کره حیوانی و گیاهی
0 تخفیف
0
دوغ
دوغ
2 تخفیف
2
ماست
ماست
1 تخفیف
1
کشک
کشک
1 تخفیف
0
خامه و خامه قنادی
خامه و خامه قنادی
1 تخفیف
1
پنیر و پنیر پیتزا
پنیر و پنیر پیتزا
2 تخفیف
0
سایر لبنیات
سایر لبنیات
0 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 9% خرید کشک
قیمت قدیم
40,000
سود شما
3,600
قیمت جدید
36,400

خصوصیات کشک پاستوریزه و محلی:

کشک پاستوریزه یکی از محصولات لبنی است که هرچه بافت آن متراکم‌ تر باشد، میزان پروتئین آن در واحد وزنی بیشتر است. همچنین هر چه درصد رطوبت کشک پایین‌تر باشد و فرآوری کمتری روی آن انجام شود، مواد مغذی به خصوص کلسیم آن بیشتر خواهد بود. مهم ترین خواص استفاده از کشک، پیشگیری از بروز یا پیشرفت بیماری پوکی استخوان است. میزان مناسب کلسیم و فسفر در ترکیب کشک محلی و کشک پاستوریزه شرایط ایده آلی را برای استفاده این ماده خوراکی به وجود آورده است. استفاده از مقداری کشک محلی قبل از غذا موجب کاهش اشتها می شود.

انواع کشک و کاربرد آن:

کشک یکی از محصولاتی است که در انواع برندها در بازار موجود می باشد. خرید کشک با توجه به قیمت کشک در بسته بندی ها و اندازه های مختلف موجود است که متناسب با نیاز خود می توانید تهیه کنید. خرید کشک ارگانیک که از بهترین نوع کشک است از فروشگاه اینترنتی قابل تهیه است. در هنگام خرید کشت در نظر داشته باشید قیمت کشک ارگانیک با قیمت کشک صنعتی متفاوت است. برندهای بسیار مشهور و معتبری موجود هستند که انواع قیمت کشک ها را با وزن های مختلف عرضه کرده اند. شما می توانید خرید کشک را متناسب با سلیقه خود از هر کدام از این شرکت ها را انجام دهید.

تهیه کشک خانگی:

کشک محلی یک چاشنی بی نظیر برای غذاست و طعم منحصر به فردی به غذا می بخشد. برای تهیه کشک خانگی ابتدا ماست خانگی باید در دسترس داشته باشید. اگر در طرز تهیه کشک نمک زیاد به کار ببرید و کشک شور شود می‌توانید خارج از یخچال هم نگهداری کنید. البته اگر کشک‌ها کاملا در آفتاب خشک شده باشند، خارج از یخچال هم خراب نخواهند شد. همچنین درطرز تهیه کشک بهتر است تمام کره را از شیر نگیرید. به دلیل اینکه کشکی که کمی چربی داشته باشد نرم‌تر وخوشمزه‌تر خواهد بود.

ارائه کد تخفیف خرید کشک به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف انواع خرید کشک ها نظیر کشک پاستوریزه و سایر فراورده های لبنی می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات نظیر کشک محلی و... مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات