لوگو تخفیف هات

خرید ماست

خرید ماست

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
شیر
شیر
0 تخفیف
0
کره حیوانی و گیاهی
کره حیوانی و گیاهی
0 تخفیف
0
دوغ
دوغ
2 تخفیف
2
ماست
ماست
1 تخفیف
1
کشک
کشک
1 تخفیف
0
خامه و خامه قنادی
خامه و خامه قنادی
1 تخفیف
1
پنیر و پنیر پیتزا
پنیر و پنیر پیتزا
2 تخفیف
0
سایر لبنیات
سایر لبنیات
0 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 22% خرید ماست
قیمت قدیم
68,000
سود شما
14,960
قیمت جدید
53,040

خرید انواع ماست:

ماست یکی از انواع فراورده ‌های لبنی است و بر اساس طعم و افزودنی‌هایی که به آن اضافه می‌شود دارای انواع و طعم‌های متفاوتی است. ماست موسیر، ماست چکیده و ماست خانگی از جمله انواع ماست هستند که فواید بسیاری دارند. اشتهاآوری، دفع سموم، رفع یبوست، خاصیت ضد میکروبی و... از مزایای انواع ماست به حساب می آیند. برای مثال ماست موسیر باعث تقویت موی سر شده و برای درمان ریزش مو و تقویت و افزایش رشد مو مفید می باشد. همچنین مصرف ماست موسیر می تواند به دیر تر سفید شدن موی سر کمک به سزایی کند.

ویژگی های ماست خانگی و چکیده:

ماست چکیده یکی از انواع ماست است که از آبگیری ماست خانگی و یا معمولی به دست می‌آید. یادتان باشد که مهم‌ترین تفاوت ماست معمولی و چکیده در میزان آب موجود در بافت آنهاست. البته هر چقدر مقدار آب موجود در بافت ماست گرفته شود در واحد وزن، کالری و ارزش غذایی آن افزایش پیدا می‌کند. در نتیجه فردی که از یک رژیم غذایی کم کالری برای کاهش وزن پیروی می کند باید بداندکه میزان چربی ماست چکیده از ماست خانگی بالاتر است. به دلیل وجود مواد مغذی در ماست، مسلماً خوردن آن به صورت روزانه می‌تواند مزایای سلامتی زیادی برای انسان داشته باشد.

خرید ماست و انواع فراورده های لبنی:

ماست حاوی بسیاری از مواد مغذی از جمله انواع پروتئین، چربی و انواع ویتامین‌ها است. قیمت ماست در انواع کم چرب و پر چرب نیز متفاوت می باشد. خرید ماست به صورت اینترنتی به همراه قیمت ماست در انواع مختلفی نظیر ماست سنتی پرچرب، یونانی، ایسلندی و ... از فروشگاه اینترنتی امکان پذیر است. در خرید ماست به صورت اینترنتی امکان مقایسه قیمت ماست در انواع برندها و مدله ای گوناگون موجود می باشد. همچنین خرید ماست در بسته های متنوع در حجم های مختلفی از فروشگاه های اینترنتی امکان پذیر است.

ارائه کد تخفیف خرید ماست به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید ماست و سایر فراورده های لبنی نظیر شیر، دوغ و ... می توانید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع لبنیات همچون ماست موسیر، ماست چکیده و... بهره مند شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات