لوگو تخفیف هات

پنیر پیتزا

پنیر پیتزا

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
شیر
شیر
0 تخفیف
0
کره حیوانی و گیاهی
کره حیوانی و گیاهی
0 تخفیف
0
دوغ
دوغ
2 تخفیف
2
ماست
ماست
1 تخفیف
1
کشک
کشک
1 تخفیف
0
خامه و خامه قنادی
خامه و خامه قنادی
1 تخفیف
1
پنیر و پنیر پیتزا
پنیر و پنیر پیتزا
2 تخفیف
0
سایر لبنیات
سایر لبنیات
0 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
تخفیف 9% خرید پنیر خامه ای
قیمت قدیم
25,000
سود شما
2,250
قیمت جدید
22,750
تخفیف 5% خرید پنیر و پنیر پیتزا
قیمت قدیم
78,000
سود شما
3,900
قیمت جدید
74,100

پنیر پیتزا چیست؟

پنیر پیتزا نوعی پنیر پرورده پاستوریزه است که در تهیه پیتزا به ‌کار می‌رود. پنیر پیتزا به دو فرم صنعتی و سنتی وجود دارد. این پنیر به شکل‌های گوناگونی چون رشته‌ای، ورقه‌ای و... تولید می شود. پنیر پیتزا در فرآیند تهیه پیتزا و حتی لازانیا با ذوب شدن بر روی سطح این غذا، تاثیر کشسان و چسبنده خود را نشان می‌دهد. همچنین پنیر پیتزا حاوی ترکیبات دیگری مانند ویتامین های B6، B12، A، E، K، است. البته این پنیر نسبتا چرب بوده و برای افرادی که دارای ناراحتی های قلبی و عروقی هستند مناسب نمی باشد.

انواع پنیر برای صبحانه:

معمولا برای صرف صبحانه از پنیرهایی نظیر پنیر تبریزی یا پنیر لیقوان، پنیر خانگی، پنیر خامه ای استفاده می شود. نگهداری طولانی مدت پنیر تبریز در آب نمک برای این است که باعث آبگیری بهتر از لخته پنیر می شود. طعم پنیر را بهتر می کند و البته میکروب های موجود در پنیر را از بین می برد. در پنیر خامه ای چربی زیادی وجود دارد و به همین دلیل، پنیر خامه ای از نظر تغذیه ای یکی از آخرین گزینه هاست. پنیر خانگی انتخاب بهتری برای استفاده روزانه نسبت به سایر محصولات مشابه است است زیرا چربی کمتری دارد.

خواص و کاربرد انواع پنیر صبحانه و پنیر پیتزا:

پنیر خواص زیادی دارد و یکی از بهترین گزینه‌ها برای صبحانه است. می‌توانید ساندویچ‌های پنیر خامه ای و یا پنیر لیقوان همراه با نان تست درست کنید و از خوردن صبحانه لذت ببرید. پنیرهایی مثل پنیر تبریز و پنیر لیقوان که به عنوان پنیر کهنه شناخته می‌شوند از محبوب ترین انتخاب ها برای میان وعده سالم است. انواعی از محصولات غذایی لبنی هستند که از پنیر خانگی و گاهی اوقات سایر مواد لبنی تهیه می‌شود. مهمترین مورد استفاده پنیر های ورقه ای در تهیه چیزبرگر و ساندویچ‌های گریل شده پنیری می‌باشد.

ارائه کد تخفیف خرید پنیر به صورت واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف خرید انواع پنیرها همچون پنیر تبریز، پنیر لیقوان و سایر فراورده های لبنی می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام نمایید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین انواع این محصولات نظیر پنیر پیتزا و پنیر خانگی مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را برای کاربران در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات