لوگو تخفیف هات

کد تخفیف نوار

کد تخفیف نوار

کد تخفیف نوار ویژه خرید اشتراک:خواندن و گوش دادن به داستان ها و مطالب مفید کتاب ها احساسات و تفکرمان را به جریان انداخته و باعث می شود که پیشرفت کنیم

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف نوار تا 50% ویژه اولین خرید

کد تخفیف نوار تا 50% ویژه اولین خرید

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 50% تخفیف وبسایت نوار، در اولین خرید مرجع کتاب صوتی، برای خرید محصولات صوتی از نوار بهره‌مند شوید. این کد تخفیف بر روی خرید اشتراک اعمال نخواهد شد. برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف 30% انتشارات شکیب نوار

تخفیف 30% انتشارات شکیب نوار

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید از 30 درصد تخفیف سایت نوار، مرجع کتاب صوتی، برای خرید کتاب های انتشارات شکیب بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوار و مشاهده محصولات انتشارات شکیب روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف نوار تا 25% تخفیف ویژه خرید کتاب صوتی

کد تخفیف نوار تا 25% تخفیف ویژه خرید کتاب صوتی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه برای اولین خرید خود از وبسایت نوار بهره مند شوید. این تخفیف برای خرید اشتراک قابل استفاده نیست و برای محصولاتی که دارای تخفیف هستند بر روی قیمت اولیه کتاب اعمال خواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اشتراک نوار 324 هزارتومانی

کد تخفیف اشتراک نوار 324 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 324 هزارتومان تخفیف اشتراک 1 ساله وبسایت نوار بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

324,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف نوار تا 35% برای خرید آنلاین کتاب

تخفیف نوار تا 35% برای خرید آنلاین کتاب

از طریق سایت تخفیف هات می ‌توانید از 35% تخفیف انواع کتاب‌ بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌ در وب سایت نوار روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد هدیه نوار تا 30 هزارتومان ویژه اشتراک سه ماهه

کد هدیه نوار تا 30 هزارتومان ویژه اشتراک سه ماهه

شما از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می توانید از 30 هزارتومان تخفیف نوار جهت خرید اشتراک سه ماهه بهره مند شوید. برای ورود به سامانه نوار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک 1 ساله ویژه کتابهای صوتی

کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک 1 ساله ویژه کتابهای صوتی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20% تخفیف سایت نوار، مرجع کتاب صوتی، برای خرید اشتراک 1 ساله بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوار و استفاده از تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف نوار ویژه خرید اشتراک:

خواندن و گوش دادن به داستان ها و مطالب مفید کتاب ها احساسات و تفکرمان را به جریان انداخته و باعث می شود که پیشرفت کنیم. نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و هر چیز خوب دیگری را برای شما شنیدنی و جذاب می کند. برای استفاده از کد تخفیف سایت نوار ابتدا بایستی وارد وب سایت هایی که ارائه کننده کد های تخفیف هستند مانند سایت تخفیف هات شوید، پس از مشاهده تیتر و توضیحات کد تخفیف نوار، می توانید بر روی دکمه کپی کلیک کنید. بعد از کلیک کردن بر روی دکمه خرید کنید، وارد سایت نوار می شوید. با فعال شدن کد تخفیف می‌توانید ارزان ‌تر و لذت بخش‌تر از نوار خرید کنید. در نهایت با زدن دکمه “تایید سفارش” خرید خود را می توانید تکمیل نمائید.

 

نوار، مرجع خرید و دانلود کتاب های صوتی:

نوار، فعالیت خود را در زمینه تهیه و تولید محتوای صوتی مانند کتاب صوتی در حدود 4 سال پیش آغاز کرده است . این پلتفرم در حال حاضر، یکی از بزرگترین پلتفرم های کتاب صوتی در ایران محسوب می شود. این پلتفرم برای تولید محتوا و ضبط کتاب صوتی، یک تیم متخصص گویندگی و کارگردانی را به کار گرفته است تا بتواند محصولات متنوع و با کیفیتی را تهیه و تولید کند. همچنین توانسته است در آمدزایی خوبی برای همکاران ناشر نیز داشته باشد. در اصل سبب شده است که این حرفه به حیات خود ادامه دهد. فروش کتاب های صوتی در اصل منبع درآمدی نوار است. خوب است بدانیم که بهره گیری از کلیه محصولات نوار و کد تخفیف سایت نوار برای کتاب صوتی، پادکست های فارسی، داستان های صوتی فقط از طریق وب سایت و اپلیکشن نوار قابل دریافت می باشد.

 

نوار چه خدماتی را ارائه می دهد؟

خدمات بی نطیر نوار، شامل کتاب صوتی، پادکست فارسی، داستان صوتی می باشد که از طریق سایت نوار و اپلیکشن آن قابل دسترسی می باشد. برای مثال برای زمان هایی که در حال ورزش و یا پیاده روی هستید یا زمان هایی که رانندگی می کنید و در ترافیک مانده اید، زمان هایی که مسافرت هستید و یا در حال رسیدگی به کارهای منزل و هر زمان دیگری که مساعد هستید، می توانید به شنیدن کتاب های صوتی، پادکست فارسی، داستان صوتی و یا کپسول کتاب هایی صوتی ، از طریق پلت فرم نوار اقدام کنید. همچنین با مراجعه به این وب سایت از کد تخفیف نوار و خدمات بی نطیر آن بهره مند شوید.

 

مزایا ی استفاده از کتاب صوتی:

بسیاری از افراد ممکن است که فرصت کافی برای خواندن کتاب های چاپی و مطالعه روزانه نداشته باشند. اما با گوش فرا دادن به کتاب های صوتی موفق شده اند تا مطالعه را در برنامه روزانه خودشان قرار دهند و در زمان هایی که آزاد هستند به بهترین شکل ممکن از این فایل ها در این بستر بهره مند شوند. به دلیل اینکه کتاب های صوتی را می توانید در هر مکانی تنها با برخورداری از گوشی موبایل یا MP3 پلیر بشنوید. همچنین که میزان دسترسی داشتن به کتاب های صوتی نسبت به نسخه های چاپی آن بیشتر است و شما می توانید کتاب های صوتی در دسته بندی های متنوع را در وب سایت نوار بیابید و فایل مورد نظرتان را دانلود نمائید. در این راستا تهیه کتاب صوتی گاها رایگان می باشد و یا با هزینه خیلی کمتر نسبت به نسخه چاپی تهیه می شود.

 

کد تخفیف اشتراک نوار ویژه انواع کتاب های صوتی:

کتاب های صوتی بسته به محتوای موضوعات آن ها، در دسته بندی های گوناگونی قرار دارند. برای مثال کتاب ها در دسته بندی هایی نظیر روانشناسی، مدیریتی، نمایشنامه، علمی و آموزشی، کودکان و غیره موجود و در دسترس می باشد. با خرید کد تخفیف نوار در صورتی که اهل مطالعه ی کتاب هستید اما ممکن است زمان کافی برای آن نداشته باشید این امکان را دارید تا فایل های صوتی و کد تخفیف اشتراک نوار را تهیه نمائید. سامانه هایی وجود دارند که همواره کدهای تخفیف اشتراک نوار را به صورت مقرون به صرفه تر فراهم آورده است. تا با مراجعه به آن ها امکان خرید ارزان تر کتاب های صوتی را برای همه افراد مهیا باشد. با کد تخفیف آیتونز میتوانید انواع پادکست را با تخفیف ویژه خریداری نمایید.

 

ارائه کد تخفیف نوار لحظه آخری در سایت تخفیف هات:

بسیاری از افرادی که از این وب سایت استفاده کرده اند از نحوه عملکرد آن در خصوص کتاب های صوتی، پادکست فارسی، داستان صوتی با تنوع و کیفیت مناسب و قیمت ارزان آن راضی بوده اند و نوار را به کسانی که علاقه مند به یادگیری و مطالعه هستند توصیه می کنند و استفاده از کد تخفیف نوار را به سایر کاربران، پیشنهاد داده اند. شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف نوار از وب سایت تخفیف هات برای شنیدن و دریافت کتاب های صوتی و تخفیف دار نوار، اقدام کنید. کد تخفیف نوار و تخفیف های اختصاصی آن برای تمامی محصولات این سامانه قابل استفاده است.

 

ارسال نظرات