لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک 1 ساله ویژه کتابهای صوتی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
105
0
اشتراک گذاری
کد تخفیف نوار
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 20% تخفیف سایت نوار، مرجع کتاب صوتی، برای خرید اشتراک 1 ساله بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت نوار و استفاده از تخفیف میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

DMH
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

سایت نوار:

از سایت نوار می توانید خرید کتابهای صوتی را با کد تخفیف نوار تا 20% تخفیف و اشتراک یک ساله انجام دهید و حتی برخی از کتابهای صوتی را به صورت رایگان دانلود کنید.
 

خصوصیات کتابهای صوتی:

کیفیت زندگی شما را دو چیز تعیین می کند، کتابهای که می خوانید و انسان هایی که ملاقات می کنید. حال می توانید این کتاب ها را به صورت صورتی گوش کنید. شنیدن داستان ها و قصه ها، به دست آوردن اطلاعات جدید و خواندن کتاب به طور کلی، علاوه بر اینکه ما را به آدم های خوشحال تری تبدیل می کند و احساسات و تفکرمان را به جریان می اندازد، باعث می شود که پیشرفت کنیم و راه و چاه زندگی در این دنیای شلوغ را یاد بگیریم تا دنیای بهتری داشته باشیم. اما همین زندگی شلوغ باعث شده است تا وقت خالی برای کتاب خواندن نداشته باشیم. نوار راه حلی است برای زندگی شلوغ امروزی که کتاب ها، دانستنی های مفید زندگی و کسب و کار و ... را برای شما شنیدنی و جذاب و تبدیل به کتابهای صوتی می کند. اینگونه شما می توانید همیشه و همه جا با گوش دادن به کتابهای صوتی، یادبگیرید، شگفت زده شوید و از وقت خود بهترین استفاده را ببرید. مثلا موقع پیاده روی روزانه، در مترو، تاکسی و اتوبوس، زمان مسافرت، قبل از خواب یا هر زمان که دوست داشتید می توانید از شنیدن کتاب لذت ببرید. نوار با همکاری ناشرین و گوینده های حرفه ای و با حفظ حقوق مؤلفین و مترجمین برای شما بهترین محتوا های صوتی را آماده می کند و امیدوار است که به عنوان یک دوست خوب در لحظه های زندگی شما حضور داشته باشد. از محصولات نوار می توان کتابهای صوتی، کپسول، سریال صوتی و پادکست را نام برد. نوار که مرجع تخصصی خرید اینترنتی کتاب و دانلود کتاب صوتی رایگان است، امکان خرید کتاب صوتی رایگان را تا 30% تخفیف برای شما به وجود آورده است. همچنین امکان خرید اشتراک 6 ماهه با تخفیف را نیز به شما می دهد.

 

ارسال نظرات