لوگو تخفیف هات

کد تخفیف نت افراز

کد تخفیف نت افراز

ارائه کد تخفیف نت افراز در سایت تخفیف هات:تا کنون نام سایت نت افراز به گوش شما خورده است؟ سایت نت افراز در زمینه¬ی طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال، خدماتی در خصوص هاست و دامنه، پشتیبانی و امنیت وب سایت فعالیت می کند

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 3 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف نت افراز تا 12% ویژه خرید انواع خدمات

کدتخفیف نت افراز تا 12% ویژه خرید انواع خدمات

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 12% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه انواع خدمات بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت نت افراز برای شما منظور گردد.

12% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف نت افراز 25% گواهینامه ssl

کوپن تخفیف نت افراز 25% گواهینامه ssl

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه گواهینامه ssl از وبسایت نت افراز بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شد.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 11% نت افراز ثبت دامنه

کد تخفیف 11% نت افراز ثبت دامنه

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 11% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید دامنه بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد. اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت نت افراز برای شما منظور گردد.

11% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف نت افراز تا 10% ویژه سرور دانلود و خرید ssl

کد تخفيف نت افراز تا 10% ویژه سرور دانلود و خرید ssl

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید سرور ایرانی و خارجی و خرید ssl بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 9% نت افراز ssl

کد تخفیف 9% نت افراز ssl

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 9% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه سرویس ssl بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول می باشد و برای هر کاربر تنها یک بار قابلیت استفاده دارد. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

9% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف نت افراز تا 8% ویژه سرور و دانلود ایرانی

کد تخفیف نت افراز تا 8% ویژه سرور و دانلود ایرانی

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 8% تخفیف نت افراز بدون محدودیت ریالی ویژه خرید و تمدید سرویس ایران بهره مند شوید. برای ورود به وب سایت نت افراز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

ارائه کد تخفیف نت افراز در سایت تخفیف هات:

تا کنون نام سایت نت افراز به گوش شما خورده است؟ سایت نت افراز در زمینه¬ی طراحی سایت، بازاریابی دیجیتال، خدماتی در خصوص هاست و دامنه، پشتیبانی و امنیت وب سایت فعالیت می کند. علاوه بر خدماتی که نام برده شد، یک فروشگاه کامپیوتر نیز دارد که در آن شما می توانید لپ¬تاپ، کامپیوتر و انواع نرم افزار ها را خریداری کنید. کد تخفیف نت افراز که در سایت تخفیف هات قرار داده شده است، به شما کمک می کند با قیمت های مناسب تری از نت افراز خدمات مورد نیازتان را دریافت کنید. کد تخفیف نت افزا را به صورت معتبر تنها از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

خرید هاست با کدتخفیف نت افراز

می دانید که اگر بخواهید طراحی سایت انجام دهید، یکی از کارهایی که بایدانجام دهید خرید هاست و دامنه است. هاست اصطلاحا یک فضا و حافظه است که شما با وارد کردن اطلاعات سایت خود آن را برای مخاطبان در شبکه¬ی جهانی اینترنت قابل دسترس می کنید. سایت های زیادی وجود دارند که می توانید با مراجعه به آنها هاست ارزان قیمت خریداری کنید. اما این بار تخفیف هات به شما با ارائه دادن کدتخفیف نت افراز کمک می کند تا هاست خود را با قیمت معقول تری از سایت نت افراز خریداری نمایید.

ویژگی های یک هاست ارزان و خوب

برای خریدن هاست یکی از مهم ترین نکاتی که باید مدنظر قرار دهید فضایی است که برای وارد کردن اطلاعات در اختیار شما قرار می گیرد. این فضاها و حجم ها انواع مختلفی دارند که با توجه به سیستم مدیریت سایت، دیتابیس ها و قالب سایت قابل خریداری هستند. پهنای باند یکی دیگر از قسمت های هاست شماست. پهنای باند بالا به شما کمک می کند تعداد کاربران بیشتری همزمان بتوانند از سایت شما بازدید کنند و سایت شما به اصطلاح down نشود. کنترل پنل در واقع یک رابط گرافیکی است که شما با استفاده از آن بدون نیاز به کد زدن و تنها با آیکون های گرافیکی سایت خود را مدیریت می کنید.

دامنه چیست؟

دامنه یک سایت همان آدرسی است که با استفاده از آن وارد هر سایتی می شوید. ویژگی های یک دامنه¬ی خوب داشتن آدرس خوب و آسان، منحصر به فرد و قابل حفظ است. پسوند دامنه انواع مختلفی دارد مانند .com ،.ir و... هر کدام از پسوند ها مناسب کاربری سایت و مرتبط با کسب و کار آن است. علاوه بر آنها پسوند های ملی نیز وجود دارند که شما با توجه به سایت خود می توانید انها را خریداری کنید.

خرید دامنه و ثبت دامنه

برای خرید و ثبت دامنه برای سایت، ابتدا شما یک نام انتخاب می کنید، بعد از آن چک می کنید که در صفحه خرید دامنه موجود است یا خیر؟ همچنین قبل از انتخاب دامین دقت کنید که:

1- نامی که انتخاب می کنید علاوه بر منحصر به فرد بودن، حتی شبیه برند و یا نام سایت دیگری نباشد.

2- سعی کنید حتی الامکان نام کوتاه و مختصری انتخاب کنید.

3- نام انتخابی به راحتی قابل تلفظ باشد.

4- اطلاعاتی در مورد کاربری سایت شما بدهد.

در پایان لازم به ذکر است که علاوه برکد تخفیف افراز ، کدتخفیف ایران هاست ، کدتخفیف ایران سرور ، تخفیف مودم و ... می توانید از تخفیف هات کدهای معتبر و رایگان دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات