لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن تخفیف 100% رایگان فیدیبو ویژه نمایشگاه کتاب

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
2233
2.5
اشتراک گذاری
کد تخفیف فیدیبو
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 100% تخفیف برای انواع کتاب از وبسایت فیدیبو بهره مند شوید. کافیست از لیست کتاب‌ها، یک کتاب انتخاب و با کد تخفیف رایگان دریافتش کنید! در طول نمایشگاه کتاب، با مراجعه به وبسایت فدیبو هر روز یک کتاب هدیه بگیرید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی گزینه"خرید کنید" کلیک نمایید.

fdb100
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات دانلود کتاب و خرید کتاب از فیدیبو:

مطالعه و خواندن فعالیت باارزشی است که موجب پیشرفت جامعه در زمینه‌های مختلف مشود، اما بسیاری از افراد از فروشگاه کتاب برای دانلود کتاب و... فراری اند و این اصل مهم را نادیده میگیرند. کتاب به دلیل تاثیرات مثبت بر مغز موجب تحریک روحی و روانی شده و با فعالیت بیشتر از آلزایمر و دیگر مشکلات مغزی پیشگیری خواهد کرد. امروزه یادگیری زبان انگلیسی بسیار ساده است.ولی بسیار زمانبر میباشد به این ترتیب فروشگاه کتاب زبان ها وارد بازار شدند در فیدیبو فروشگاه کتاب قسمتی به عنوان فروشگاه کتاب زبان وجود دارد تا در آن بهترین و ارزان ترین کتاب های زبان را داشته باشیم. معمولا برای یادگیری هر مبحث از فروشگاه کتاب شروع میشود این روزها فروشگاه کتاب زبان مرحله اول برای یادگیری زبان است.

با کتاب صوتی، در هرجایی کتاب بخوانید:

هم‌اکنون بسیاری افراد در دنیا در حال یادگیری این زبان هستند.حتی زمانی که در ترافیک هستید می توانید هندزفری را در گوشتان بگذارید و از شنیدن یکی از رمان های مشهور جهان لذت ببرید. کتاب صوتی در سال 1932 برای نابینایان به دستور کنگره آمریکا تولید شد . کتاب های صوتی توسط چند گوینده خوانده شده و بر روی فرمت های قابل اجرا در موبایل عرضه می شوند . اپلیکیشن فیدیبو قابل نصب بر روی موبایل ، تبلت و رایانه شخصی می باشد و برای خرید اینترنتی کتاب ،دانلود رایگان کتاب با کوپن تخفیف و کد تخفیف فیدیبو از تخفیف هات مورد استفاده قرار می گیرد . خرید اینترنتی کتاب بدون نصب اپلیکیشن در فیدیبو بصورت کامل انجام نمی شود . با یک حساب کاربری میتوان همزمان روی سه دستگاه از فیدیبو استفاده کرد و دانلود رایگان کتاب مورد علاقه خود را انجام دهید.وقتی خرید اینترنتی کتاب را از فیدیبو انجام میدهیم آن نسخه برای همیشه در آرشیو کتابخانه ما باقی می ماند. در این نرم افزارجهت مطالعه بصورت آفلاین باید دانلود رایگان کتاب رابصورت آنلاین انجام دهیم تا زمانی که به اینترنت دسترسی نداریم بتوانیم خرید کتاب را انجام دهیم و شروع به مطالعه کنیم .

خرید اینترنتی کتاب:

امروزه خرید اینترنتی کتاب از سایت های بسیاری قابل انجام است .با دانلود کتاب و یا خرید کتاب می توان از زمان های مرده استفاده کرد و به مطالعه آنها پرداخت . بخصوص در شهرهای بزرگ وقتی از کار تعطیل می شویم تا رسیدن به منزل زمان زیادی هدر می رود با خرید اینترنتی کتاب و یا دانلود رایگان کتاب از این زمان ها می توانیم نهایت استفاده را داشته باشیم . مزیت دیگری که خرید کتاب اینترنتی و در واقع دانلود کتاب های صوتی دارند برای کودکان است .آنها می توانند یک قصه خوب را از زبان گویندگان ماهر تنها با دانلود کتاب بشنوند . با خرید کتاب اینترنتی و هدیه دادن به افراد نابینا یا کسانی که مطالعه برایشان ضرر دارد میتوانید آنها را با یک کتاب رایگان خوشحال کنید .از دیگر مزیت های دانلود کتاب و خرید کتاب صوتی جلوگیری از تولید کاغذ و قطع درختان می باشد.دانلود کتاب در فیدیبو با استفاده از حساب کاربری صوت میگیرد . برای دانلود کتاب باید بصورت قانونی آن را خریداری کنیم و فیدیبو مبتنی بر استانداردهای جهان و رعایت کامل قانون کپی رایت کتاب های صوتی را با کوپن تخفیف عرضه می کند.

تخفیف کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونکی، بهترین روش برای مطالعه:

کتاب الکترونیکی یا ebook کتاب هایی هستند که به شکل پرونده های دیجیتال تولید و خوانده می شون کتاب الکترونیکی صرفا نسخه ای الکترونیکی از مطالب مکتوب نیستند بلکه می توانند علاوه بر متن و تصویر، فیلم، صوت و پویا نمایی را نیز شامل شوند. Ebook ها توسط نمایشگر رایانه یا سایر وسایل الکترونیکی خوانده می شوند. اگر چه گاها ebook را به عنوان نسخه الکترونیکی یک کتاب چاپی تعریف می کنند اما بعضی از ebook ها قبلا چاپ نشده اند. تولید و سفارش تجاری ebook ها برای کتابخوان ها است اما با این حال از ابزار های دیگری مانند گوشی موبایل هوشمند، رایانه های رو میزی، لپ تاپ ها و تبلت برای خواندن کتاب الکترونیکی استفاده می شود. قیمت پایین، راحتی بیشتر در دسترسی و انتخاب عنوان های زیاد باعث شد تا مردم بیشتری به سمت کتاب های الکترونیکی روی آورند.

دانلود رایگان فیدیبو با کد تخفیف فیدیبو:

با دانلود اپلیکیشن فیدیبو خرید اینترنتی کتاب رابا کوپن تخفیف 40% به راحتی انجام دهید. خرید کتاب آنلاین با استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف تخفیف هات از فروشگاه انلاین کتاب مانند کد تخفیف فیدیبو، کد تخفیف نوار ، کد تخفیف گاج مارکت ، کد تخفیف طاقچه و ... از کارهای لذت بخشی است که اصلا زمان بر نیست و به راحتی میتوان از فروشگاه اینترنتی کتاب انواع کتاب، مجله و نشریه مورد علاقه خود را بدون فوت وقت و خستگی را انجام داد. خرید کتاب های ایرانی و خارجی در اینترنت فراوان است اما کتاب های خوبی که ارزش خواندن داشته باشند و دانلود کتاب ها هم راحت باشد کم هستند. اگر در سایت فروشگاه انلاین کتاب ، کتابی باشد که ان رانشناسید باید مشخصات و خلاصه ان یا حتی نظر سایر کتاب خوان هایی که کتاب را خوانده اند را دید، تا بهترین خرید کتاب را در بین کتاب های فروشگاه کتاب داشته باشیم. همچنین در این فروشگاه کتاب میتوانیم نظرات خود را علام کرده و کتاب های الکترونیکی خوب فروشگاه آنلاین کتاب را در ان به راحتی تجربه کنید.

خرید کتاب با تخفیف های ویژه در تخفیف هات:

در فیدیبو انواع کتاب الکترونیکی را می توانید با کوپن تخفیف یا بدون کوپن تخفیف خریداری کنید و بخشی از مقدمه کتاب را به عنوان دانلود رایگان کتاب انجام دهید. در این فروشگاه کتاب، کتاب های دیگر در زمینه های مختلف را با بهترین ترجمه میتوانید مشاهده کنید همچنین در این فروشگاه انلاین کتاب با خواندن مطلب های مفید اطلاعات عمومی خود را افزایش دهید. همینطور با استفاده فرشگاه اینترنتی کتاب، بجای فروشگاه کتاب فیزیکی به صورت حضوری میتوانید بسیار بصرفه تر باشد. در سایت فیدیبو به عنوان فروشگاه اینترنتی کتاب میتوانید بهترین کتاب های الکترونیکی مد نظرتان را مشاهده کنید. برای خریدن انواع کتاب های مفید همراه با تخفیف ویژه از این فروشگاه انلاین از طریق سایت تخفیف هات با کد تخفیف فیدیبو میتوانید اقدام کنید.

 

ارسال نظرات