لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فرازین

کد تخفیف فرازین

استفاده از کد تخفیف فرازین برای ترجمهترجمه کردن یکی از کارهای سخت و تخصصی است

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 2 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 100% بدون محدودیت سایت ترجمه فرازین

کد تخفیف 100% بدون محدودیت سایت ترجمه فرازین

شما از طریق سایت تخفیف هات و به صورت کاملا رایگان متن های دلخواه خود را با استفاده از فرازین ترجمه کنید. برای ورود به وبسایت فرازین و کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 15% مترجم فرازین

کد تخفیف 15% مترجم فرازین

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 15% تخفیف پلن های ترجمه سایت فرازین بهره مند می شوید. برای ورود به وبسایت فرازین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

استفاده از کد تخفیف فرازین برای ترجمه

ترجمه کردن یکی از کارهای سخت و تخصصی است. اگر دانشجو باشید، قصد مهاجرت داشته باشید و ا به طریقی به تحصیلات آکادمیک مرتبط باشید، حتما نیاز به ترجمه را در کار خود حس می کنید. وب سایت های زیادی وجود دارند که به شما کمک می کنند متون خود را روان و گویا ترجمه آنلاین کنید. یکی از این وب سایت ها فرازین است. فرازین علاوه بر آنکه موتور ترجمه دارد و شما می توانید از ترجمه آنلاین متن استفاده کنید، بسته هایی با تعداد کلمات مشخص برای ترجمه متون شما از فارسی به انگلیسی و از انگلیسی به فارسی دارد. کد تخفیف فرازین به شما کمک می کند برای خرید این بسته ها مبلغ پایین تری بپردازید اما همان کیفیت را دریافت کنید.

کدتخفیف فرازین و بسته های مختلف فرازین

بسته هایی که در فرازین برای ترجمه وجود دارند، بر اساس تعداد کلمه و روزها و ساعت های مشخصی قابلیت استفاده دارند. برای مثال اولین بسته ای که به چشم شما می خورد، بسته ی تازه کار است که با پایین ترین قیمت وجود دارد و تعداد کلمه ای که شما می توانید متون خود را توسط این بسته ترجمه کنید، 3500 کلمه است. مدت استفاده از آن یک روز و بدون محدودیت در ساعت است. در ادامه بسته های بیشتری برای تعداد کلمات بیشتر و مدت زمان های طولانی تر وجود دارد که شما با استفاده از کدتخفیف فرازین می توانید قیمت آنها را بشکنید.

کد تخفیف فرازین برای ترجمه متن انگلیسی به فارسی

در فرازین قیمت ها برای ترجمه آنلاین متن فارسی به انگلیسی و انگلیسی به فارسی تفاوت ندارد. به همین خاطر چه متون تخصصی شما فارسی باشد و بخواهید آن را به انگلیسی ترجمه کنید و چه برعکس، قیمت آن تغییر نمی کند.

ترجمه تخصصی علمی با تخصصی ادبی مانند رمان چه تفاوتی دارد؟

برای ترجمه ی متون شما فقط تعداد کلمه مهم است و اهمیت دارد. نوع ترجمه تخصصی شما در قیمت و یا سایر بخش ها مانند ساعت و روزهایی که می توانید از بسته ها استفاده کنید تاثیری ندارد.

ترجمه متن انگلیسی به فارسی با ویرایش

اگر در نظر دارید که ترجمه ی متنون تخصصی شما ویرایش شوند، می توانید از بسته ی طلایی که در این سایت قرار گرفته است، استفاده کنید. برای استفاده از این بسته و سایر بسته ها می توانید وارد وب سایت فرازین شوید، ثبت نام کنید، فایل خود را آپلود کنید و از تعداد کلمات آن مطلع شوید. این کار به شما کمک می کند تا بسته های مختلف را راحت تر انتخاب کنید. علاوه بر آن با وارد کردن کد تخفیف فرازین روی ترجمه های خود تخفیف بگیرید.

چگونه ترجمه رایگان انجام دهم؟

اگر برای اولین بار وارد سایت فرازین شوید و فایل شما کمتر از 5000 کلمه است، سایت به شما 1000 کلمه ترجمه رایگان هدیه می دهد. بعد از ثبت نام و وارد کردن اطلاعات کاربری، 3000 کلمه ی دیگر نیز هدیه بگیرید و به این صورت می توانید یک متن4000 کلمه¬ای را به صورت رایگان ترجمه کنید.
علاوه بر کد تخفیف فرازین تخفیف طاقچه ، گاج مارکت ، تخفیف تبلت ارزان ، تخفیف خرید ساعت و سایر برند ها، خدمات و فروشگاه های اینترنتی را می توانید معبر و رایگان از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات