لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کدتخفیف شنوتو تا 60% ویژه اشتراک شش ماهه

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
95
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و کپی کردن کد تخفیف از 60% تخفیف ویژه اشتراک شش ماهه بدون محدودیت سفارش اول بهره مند می شوید. برای ورود به وب سایت شنوتو روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

beshno60
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

تخفیف ویژه سایت شنوتو با کدتخفیف شنوتو

آیا می دانید سایت شنوتو چه سایتی می باشد؟ سایت شنوتو یک سایت اینترنتی برای انتشار، پخش، به اشتراک گذاشتن، دانلود و خرید پادکست می باشد که دانلود پادکست های آن هم از طریق سایت و هم از طریق برنامه موبایل امکان پذیر است. این سایت اینترنتی به عبارتی ساده تر بستری را برای شما فراهم کرده که با مجموعه بزرگی از کتاب های صوتی، پادکست فارسی و انگلیسی و ... آشنا شوید و به راحتی بتوانید اقدام به دانلود آن ها کنید. کدتخفیف شنوتو را برای دریافت خدمات ارزان تر این سامانه از تخفیف هات بگیرید.

 

کدتخفیف شنوتو


 

 

شنوتو چه خدماتی ارائه می هد؟

با سایت شنوتو دیگر لازم نیست سایت های اینترنتی را برای دانلود یک پادکست ساعت ها بگردید کافیست وارد این سایت شوید و در دسته بندی آن به دنبال پادکستی که هستید بروید. پادکست های این سایت رایگان هستند اما بعضی از آن ها هم به دلیل پولی بودن باید هزینه ای برای آن ها پرداخت کنید که باز هم با کدتخفیف شنوتو لازم نیست نگران هزینه هایتان باشید و کافیست با این سایت رفاه را تجربه کنید.

 

امکان دانلود پادکست فارسی در شنوتو وجود دارد؟

همان طور که گفتیم این سایت اینترنتی دارای هزاران پادکست به زبان و انگلیسی و صدها فایل صوتی می باشد که بخشی از آن ها هم رایگان هستند. اکنون خیلی از شماها فکر می کنید که امکان دانلود و ... در این سایت وجود ندارد درحالی که به راحتی می توانید با هزینه ای کم اقدام به دانلود پادکست مورد نیازتان کنید. از این رو با وارد کردن کد هدیه شنوتو در هزینه های خود نیز می توانید صرفه جویی کنید و بدین وسیله باعث کاهش هزینه های خود باشید.

 

ویژگی مفید شنوتو

حتی در این وب سایت اینترنتی می توانید پادکست های خود را به صورت کلی و یا بخش بخش به شکل آلبوم صوتی قیمت گذاری کنید و بفروشید و در سهم فروش خود با این سایت سهیم باشید. به عبارتی ساده تر نه تنها به فایل های رایگان دسترسی دارید و می توانید با کد هدیه شنوتو هزینه هایتان را کاهش دهید بلکه می توانید از طریق این سایت درآمد زایی هم کنید. پس منتظر چه هستید همین حالا وارد سایت شنوتو شوید و از خدمات بی نظیر آن نهایت بهره را ببرید. یکی از سایت هایی که در حوزه ارائه کد تخفیف فعالیت می کند و تمامی کدتخفیف شنوتو آن تست شده و رایگان است تخفیف هات می باشد. با تهیه کدتخفیف شنوتو از این سایت در حین خرید فایل مد نظرتان می توانید آن را وارد کنید. پس از وارد کردن کدتخفیف شنوتو همان لحظه شاهد کم شدن هزینه ای از مبلغ اصلی تان هستید. از این رو با لذتی توام می توانید از خرید با تخفیف خود همراه دوستانتان به گوش کردن فایل خریداری شده تان بپردازید.

 

کد هدیه شنوتو


 

 

کدتخفیف شنوتو و کاهش هزینه ها

یکی از بهترین مورد هایی که این سایت برای شما عزیزان به خصوص برای جوانان تهیه کرده ارائه کد تخفیف شنوتو بوده است. زیرا شما برای فایل های رایگان که مشکلی ندارید اما برای دانلود فایل های قیمت دار ممکن است کمی با مشکل هزینه مواجه شوید که در این صورت شنوتو نیز بازهم به فکر شما بوده و دست به ارائه کد تخفیف شنوتو زده است. از این رو برای تهیه کدتخفیف شنوتو کافیست به یکی از سایت های اینترنتی که در حوزه ارائه کد تخفیف فعالیت می کند مراجعه کنید.

 


نحوه دریافت کد تخفیف شنونو از تخفیف هات

طبق توضیحات برای گوش دادن به یک کتاب صوتی یا پادکست زبان فارسی و پادکست انگلیسی به روز می توانید به سایت اینترنتی شنوتو مراجعه کنید و همانند یک رادیو در هر زمان پادکست مورد علاقه خود را به صورت رایگان گوش کنید. همچنین همانطور که گفته شد از طریق سایت تخفیف هات می توانید دست به تهیه کدتخفیف شنوتو بزنید و از این طریق در هزینه های خود صرفه جویی کنید. در اخر به شما توصیه می کنیم از این سایت غافل نشوید و حتی شده با دوستانتان سری به آن بزنید تا شاهد فراوان بودن و بی نهایت بودن فایل های صوتی و انواع پادکست فارسی و انگلیسی در آن باشید و لذت کافی را از این سایت ببرید.

 

همچنین این مورد لازم به ذکر است که برای خرید بسته اینترنت ارزان ، خرید اشتراک فیلیمو با تخفیف ، فیلم های آموزشی و ... نیز می توانید از تخفیف هات، کدهای تخفیف رایگان با بیشترین میزان تخفیف دریافت نمایید.

 

ارسال نظرات