لوگو تخفیف هات

کد تخفیف سینما مارکت

کد تخفیف سینما مارکت

کد تخفیف سینما مارکت برای تماشای فیلمشاید تا الان متوجه شده باشید که به دلیل پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت و ارتباطات مجازی افراد کمتری برای تماشای فیلم به سینما مراجعه می کنند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 60% سایت فیلم ایرانی سینما مارکت

کد تخفیف 60% سایت فیلم ایرانی سینما مارکت

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %60 تخفیف خرید اشتراک سامانه آنلاین تماشای فیلم‌های مستند ایران و جهان سینمامارکت بهره‌مند شوید. لازم به ذکر است این کد تخفیف برای خرید اشتراک 2 روزه فعال نمی‌باشد. برای ورود به وبسایت سینمامارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سینمامارکت تا 50% برای تماشا و دانلود فیلم

کد تخفیف سینمامارکت تا 50% برای تماشا و دانلود فیلم

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می ‌توانید از50% تخفیف خرید اشتراک سامانه آنلاین تماشای فیلم ‌های مستند ایران و جهان سینمامارکت بهره‌مند شوید. برای ورود به وب سایت سینمامارکت بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سینما مارکت تا 30% برای دانلود فیلم

کد تخفیف سینما مارکت تا 30% برای دانلود فیلم

از طریق سایت تخفیف هات میتوانید با وارد کردن کد تخفیف از 30% تخفیف جهت خرید اشتراک سینما مارکت بهره مند شوید. لازم به ذکر است این کد برای پلن اشتراک 2 روزه قابل اجرا نمی باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

کد تخفیف سینما مارکت برای تماشای فیلم

شاید تا الان متوجه شده باشید که به دلیل پیشرفت تکنولوژی و گسترش اینترنت و ارتباطات مجازی افراد کمتری برای تماشای فیلم به سینما مراجعه می کنند. پلتفرم های زیادی وجود دارند که برای دیدن فیلم ها شما می توانید به آنها مراجعه کنید و یکی از آنها سینما مارکت است. سینما مارکت همواره به عنوان یکی از به روز ترین مراجع فیلم های مستند ایرانی و خارجی شناخته شده اما علاوه بر فیلم های مستند، فیلم های سینمایی، کوتاه و انیمیشن های باکیفیت و خوبی را که در ایران و خارج از ایران ساخته می شود را در وب سایت خود قرار داده است. برای خرید اشتراک با قیمت های به صرفه تر می توانید از کد تخفیف سینما مارکت استفاده کنید و به راحتی و با دسترسی آسان به تماشا بنشینید.

مزیت های استفاده از کدتخفیف سینما مارکت

1- دسترسی آسان به فیلم ها با گوشی، تبلت، لپتاپ و تلویزیون
2- خرید یک اشتراک و تماشای آنلاین بدون محدودیت
3- دانلود سه فیلم در روز
4- تماشای فیلم در اپلیکیشن سینمامارکت برای اندورید و IOS
5- خرید اشتراک فیلم با هزینه ی کمتر با کدتخفیف سینما مارکت
6- مصرف نشدن ترافیک اینترنت شما به دلیل تعامل سینما مارکت با شرکت های ارائه دهنده
7- تماشای انیمیشن ها با دوبله ی فارسی برای کودکان

قسمت های مختلف سینمامارکت

هنگامی که وارد وب سایت سینما مارکت می شوید، با فیلم های مستند و سینمایی زیادی رو به رو می شوید. وقتی فیلمی را انتخاب می کنید، توضیحات راجع به فیلم، بازیگران و عوامل آن فیلم آورده شده است. در این قسمت اپراتور هایی که با استفاده از آنها می توان حجم اینترنتی کمتری مصرف کرد، نام برده شده است. پایین تر شما عکس هایی که از فیلم مورد نظر گرفته شده و در گالری مخصوصی گذاشته شده است، را می بینید. بعد از تماشای فیلم اگر خواستار تماشای فیلم هایی مشابه بودید می توانید به راحتی در سینما مارکت به آنها دسترسی پیدا کنید.

خرید فیلم سینمایی از سینما مارکت

در وب سایت سینما مارکت شما می توانید فیلم های سینمایی را به صورت آنلاین مشاهده کنید و یا آنها را دانلود کنید. امکان خرید و دریافت و دانلود فیلم ها از سینما مارکت به صورت تکی امکان پذیر نیست اما شما می توانید DVD محصولات برتر از سینما مارکت به صورت عمده سفارش دهید. بسیاری از فیلم سینمایی ها و انیمیشن های موجود در سینما مارکت به صورت رایگان نیز قابل استفاده هستند؛ همینطور با وارد کردن کد تخفیف سینما مارکت شما عملا هزینه ی زیادی برای تماشای فیلم های موردنظرتان نمی پردازید.

دانلود فیلم و اکران آن از سینما مارکت

با استفاده از اشتراک فیلم که از سینما مارکت خریداری می کنید، می توانید فیلم ها را دانلود و آنها را در تلویزیون مشاهده کنید. اگر در نظر دارید که فیلم ها و مستند ها و یا فیلم کوتاه های این سایت را در جایی اکران کنید، می توانید به وب سایت اکرانت مراجعه کنید.
در پایان لازم ذکر است که تخفیف فیلم آموزشی ، تخفیف نماوا ، تخفیف فیلیمو و ... را می توانید از سایت تخفیف هات کاملا رایگان، معتبر و به راحتی انجام دهید.

ارسال نظرات