لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

مکالمه رایگان رایتل و اینترنت ارزان با طرح دست دوز

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
270
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

مشترکین رایتل با شماره گیری کد بالا در هر هفته میتوانند از بسته های مکالمه و اینترنت متناسب با مصرف خود بهره مند شوند.برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

*222#
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

مکالمه رایگان رایتل با کد های رایتل

شرکت خدمات ارتباطی رایتل ارائه دهنده سیم کارت های نسل سوم و چهارم و وابسته به سازمان تامین اجتماعی است. نام تجاری رای تل از دو بخش "رای"، به معنی خرد و اندیشه و "تل" تشکیل شده است و با دو شعار "رایتل، همراه هوشمند" و "زندگی در دستان شما" مشغول به فعالیت خود است. رایتل به مشترکین تامین اجتماعی خدمات ویژه ای ارائه می کند.

بسته اینترنت رایتل با شارژ رایتل

رایتل در ارائه خدمات اینترنتی جایگاه بسیار خوبی دارد و سرعت بالایی ارائه می دهد. خرید بسته اینترنت رایتل و افزایش اعتبار شارژ رایتل با کد های رایتل و اپلیکیشن رایتل من بسیار سریع و راحت است. شما می توانید تنها با شماره گیری کد مورد نظر خود یا از طریق برنامه رایتل من بسیار سریع و امن شارژ یا بسته اینترنتی بخرید، از موجودی اعتبار خود اگاه شوید. از طریق برنامه رایتل من می توانید به کدهای دستوری دسترسی داشته باشید و همچنین از بسته اینترنت رایگان رایتل و مکالمه رایگان جمعه های رایتلی که هر جمعه به صورت هدیه به تمام کاربران اختصاص داده می شود بهره ببرید. لازم به ذکر است که با اینترنت رایتل می توانید بدون پرداخت حق اشتراک در فیلیمو و نماوا فیلم تماشا کنید.

 

شارژ رایتل

با مکالمه رایگان رایتل فرهنگ همدلی زنده است

از پیش از شیوع و همه گیری ویروس کرونا رایتل اقدام به رایگان کردن تماس های درون شبکه کرده است و اکنون تماس های درون شبکه مشترکین دائمی و اعتباری رایتل کاملا رایگان است. این طرح به صورت خودکار برای تمامی مشترکین فعال است و نیاز به فعال سازی یا پرداخت هزینه اولیه وجود ندارد. اما تماس های برون شبکه هم در رایتل رایگان است. بله با طرح مکالمه رایگان رایتل و خرید بسته های مکالمه شما میتوانید برون شبکه نیز رایگان صحبت کنید.

ارتباط با رایتل

در سایت رایتل شما علاوه بر افزایش اعتبار و بهره مندی از مکالمه رایگان رایتل و غیره می توانید تست سرعت اینترنت نیز انجام دهید و از سرعت پاسخگویی، دانلود و آپلود اینترنت مورد استفاده خود مطلع شوید. همچنین می توانید با کارشناسان رایتل به صورت انلاین و در لحظه در تماس باشید و از فرصت های شغلی رایتل نیز اگاه شوید. برای ارتباط با کارشناسان و ارسال انتقادات و پیشنهادات خود علاوه بر سایت از شبکه های اجتماعی رایتل نیز می توانید استفاده کنید و در اسرع وقت پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.

مکالمه و اینترنت رایگان رایتل در تخفیف هات

برای خرید طرح مکالمه رایگان رایتل می توانید از طریق تخفیف هات اقدام کنید و ارزان تر رایگان مکالمه کنید. تخفیف هات سایت مرجع ارائه دهنده کدهای تخفیف فروشگاه های اینترنتی معتبر مختلف، به صورت دسته بندی شده و کاملا رایگان است. شما از طریق تخفیف هات می توانید به کدهای هدیه معتبر روز، در کنار هم، دسترسی داشته و آن ها را با هم مقایسه کنید. تخفیف هات خریدی به صرفه، سریع و رضایت بخش را برای شما رقم می زند.

خرید بسته رایتل ارزان از طریق کد تخفیف اینترنت رایتل 
 

کد بسته های اینترنت رایتل ارزان برای خرید بسته اینترنت رایتل که در تخفیف هات موجود است یکی از بهترین راه ها برای خرید بسته رایتل ارزان قیمت می باشد. کد بسته های اینترنت رایتل ارزان و کد های دستوری رایتل برای بته اینترنت رایتل در وب سایت رایتل وجود دارد. همچنین بسته ارزان رایتل را می توان از اپلیکیشن رایتل من نیز تهیه کرد. بسته های اینترنت رایتل ارزان که از طریق کد تخفیف اینترنت رایتل خریداری می کنید، باعث می شود هزینه ی کمتری را پرداخت نمایید و بتوانید پس انداز کنید. خرید بسته اینترنت رایتل و بسته های اینترنت رایتل از طریق کد های رایگان رایتل، اپلیکیشن رایتل من، سامانه ی رایتل من و ... امکان پذیر می باشد. برای تهیه اینترنت رایتل ارزان، اینترنت رایگان و بسته ارزان رایتل از تخفیف هات کد تخفیف رایتل را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که کد اینترنت رایگان همراه اول ، کد تخفیف خرید گوشی و ... را نیز می توانید از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات