لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کوپن و کد تخفیف آسیاتک تا 100% ویژه مراکز آموزشی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
392
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

کاربران سرویس‌های ADSL و OWA آسیاتک در مراکز آموزشی میتوانند از اینترنت آسیاتک به صورت رایگان استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد تخفیف آسیاتک ویژه خرید از سایت آسیاتک

امروزه با گسترش وابستگی زندگی به اینترنت ، نیاز به دستررسی راحت و ارزان به یک اینترنت پرسرعت و مقرون بصرفه در زندگی هر انسانی نیاز میشود. وابستگی زندگی ها به اینترنت به جایی رسیده است که از نظر سازمان ملل برخورداری از اینترنت جزو حقوق بدیهی هر انسان است. در ایران هم شرکت های ارائه دهنده ی خدمات اینترنت زیادی وجود دارند و شرکت اینترنت آسیاتک جزو معروف ترین و باکیفیت ترین شرکت هاست. در این مطلب به بررسی اینترنت اسیاتک و ارزان کردن خرید با استفاده از دریافت کد تخفیف آسیاتک می پردازیم.

 

آسیاتک


 

 

مختصری از اینترنت دنیا و ایران

شاید در دهه ی 1960 میلادی که آقای رابرت تیلور در وزارت دفاع امریکا توسط به روی پروژه ی اینترنت کار میکرد هم تصور نمیکرد روزی وابستگی زندگی ها به اینترنت تا حدی شود که از 3 میلیارد و 700 میلیون کاربر داشته باشد. به طوری که دیگر بجای وابستگی از لفظ اعتیاد به اینترنت استفاده میشود چرا که تمام جوانب زندگی ما از خرید و فروش گرفته تا تفریح و حتی روابط عاطفی را پوشش میدهد. در ایران هم برای اولین بار در سال 1368 پژوهشگاه بنیادی به شبکه ی بیت متصل شد. به مرور اینترنت دایال آپ با سرعت بسیار کم در دسترس مردم قرار گرفت و با گسترش سرعت اینترنت و ضریب نفوذ آن هم اکنون بیش از 60 میلیون نفر در ایران از اینترنت پرسرعت استفاده میکنند.

 

 

 

چرا خرید اینترنت آسیاتک؟

شرکت ارتباطات آسیاتک یا به اختصار آسیاتک در سال 1382 با هدف ارائه خدمات در حوزه نت وارد به کار شد. در این مدت این شرکت جزو معدود شرکت های اینترنتی است که دارای گواهی نامه های iso در زمینه های مدیریت رضایت مشتریان، مدیریت کیفیت محصولات ، سیستم مدیریت امنیت اطلاعات ، سیستم رسیدگی به شکایات و... است که باعث میشود آسیاتک نسبت به بقیه ی رقبا دارای کیفیت و پشتیبانی بهتری شده باشد. همچنین آسیاتک جزو معدود شرکت های اینترنتی است که دارای دیتا سنتر مجزا و اختصاصی در برج میلاد است و دفتر مرکزی این شرکت در تهران واقع شده است. همچنین این شرکت همواره به دنبال رضایت مشتریان بوده و با ارائه ی کد تخفیف آسیاتک به دنبال کاهش بیش از پیش قیمت برای کابران خود می باشد.

 

 

 

محصولات شرکت آسیاتک؛ اینترنت نامحدود آسیاتک

اگر شما سری به سایت آسیاتک ببزنید از انبوه محصول و کیفیت محصولات این شرکت در حوزه ی نت شگفت زده خواهید شد. از محصولات پر مخاطب این شرکت می توان به اینترنت نامحدود آسیاتک، اینترنت اشتراکی، تلفن ثابت، سرویس مجازی، دیتاسنتر اختصاصی و ... اشاره کرد که همه ی محصولات کیفیت فوق العاده و قیمت مناسبی نسبت به رقبا دارند.

 

 

 

نظرات کاربران در مورد اینترنت اسیاتک

 

نظر مشتریان در مورد آسیاتک بسیار مثبت است. در سال 94 شرکت های اراده دهنده ی خدمات اینترنتی بر اساس نظرسنجی از کاربران که نمره دهی از 0 تا 20 بود که در پنج شاخص کیفیت، ارزش‌ دهی به مشتریان،پشتیبانی، رسیدگی به شکایات، وفاداری، تناسب قیمت و تنوع سرویس ارزیابی شدند. در نتیجه ای این نظر سنجی شرکت آسیاتک رتبه ی اول در بین تمامی شرکت های خدمات اینترنت را پیدا کرد که خود حاکی از رضایت بالای کاربران از این شرکت می باشد.

 

اینترنت


 

 

کد تخفیف آسیاتک برای خرید به صرفه اینترنت اسیاتک

درصورتی که شما جزو کاربران پرمصرف اینترنت باشید پس روزانه وقت و هزینه ی بالایی برای گشت و گذار در وب یا دانلود انواع فیلم یا انجام کارهای شخصی خود اختصاص میدهید. احتمالا شما باید به دنبال این باشید که از شرکتی خدمات بگیرید که نسبت به رقبا اینترنت پر سرعت تر و با پینگ پایین تر و قیمت تمام شده ی کمتری نسبت به رقبا ارائه دهد. شرکت آسیاتک در دوره های مختلف نسبت به ارائه ی کد تخفیف آسیاتک برای مشتریان پرمصرف اقدام نموده تا بتواند با کاهش بیش از پیش قیمت رضایت مشتریان خود را افزایش دهد. چنانچه شما قصد استفاده از کدتخفیف آسیاتک را دارید میتوانید از وبسایت تخفیف هات استفاده کرده و نسبت به دریافت کدتخفیف آسیاتک اقدام نماید و در خرید اینترنت اسیاتک استفاده کنید .

 

 

امروزه استفاده از اینترنت به سن های زیر 10 سال رسیده است و تقریبا خیلی از کارهای مردم به کمک اینترنت انجام می شود. به همین دلیل استفاده از اینترنت پر سرعت کار را برای ما بسیار آسان خواهد کرد. شرکت اینترنتی آسیاتک از بهترین شرکت های ارائه خدمات اینترنتی می باشد. آسیاتک کوپن تخفیف و کد تخفیف آسیاتک برای خرید اینترنت در اختیار کاربران خود قرار می دهد. کد تخفیف اینترنت آسیاتک برای خرید اینترنت به افراد بسیار کمک می کند تا خرید خود را با قیمت ارزان تر انجام دهند. به دلیل استفاده زیاد مردم جامعه از اینترنت، استفاده از کوپن تخفیف و کد تخفیف اسیا تک بسیار کاربردی خواهد بود.

در پایان لازم به ذکر است که تخفیف مودم ، کد تخفیف خرید مبین نت و ... را نیز می توانید به راحتی از تخفیف هات دریافت نمایید.

ارسال نظرات