لوگو تخفیف هات

کد تخفیف آسیاتک

کد تخفیف آسیاتک

با کد تخفیف آسیاتک می توانید بطور رایگان یا با هزینه بسیار کم، از خرید اشتراک های اینترنت لذت ببرید. جدید ترین کد تخفیف های آسیاتک را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.6 از 20 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف 500 هزار تومانی اینترنت 2000 گیگابایتی آسیاتک

کد تخفیف 500 هزار تومانی اینترنت 2000 گیگابایتی آسیاتک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید بسته اینترنت پرسرعت 6 ماهه 2 هزار گیگابایتی با سرعت 8 مگابایت بر ثانیه را 500 هزار تومان ارزان‌تر خریداری کنید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

500,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 300 هزارتومانی سرویس اینترنت ثابت 6 ماهه آسیاتک

کد تخفیف 300 هزارتومانی سرویس اینترنت ثابت 6 ماهه آسیاتک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 300 هزار تومان تخفیف در خرید سرویس اینترنت ثابت، 6 ماهه 400 گیگ + سیم‌کارت LTE از آسیاتک بهره‌مند شوید. قابل توجه کد تخفیف روی سایر سرویس اینترنت ثابت LTE اعمال نمی‌شود. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی گزینه "خرید کنید" کلیک نمایید.

300,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 15% خریدگیگ باکس سالانه اینترنت آسیاتک

تخفیف 15% خریدگیگ باکس سالانه اینترنت آسیاتک

از طریق سایت تخفیف هات و با استفاده از کد تخفیف از 15% تخفیف ویژه خرید گیگ باکس یکساله بهره مند شوید. برای پلن 25 گیگ ترافیک بین الملل ( معادل 50 گیگ ترافیک داخلی) به قیمت 50 هزارتومان و 160 گیگ ترافیک بین الملل ( معادل 320 گیگ ترافیک داخلی) به قیمت 160 هزارتومان از تخفیف برخوردار شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

15% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسیاتک ویژه خرید مودم

کد تخفیف اسیاتک ویژه خرید مودم

از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف می توانید یک مودم TD-LTE همراه با سیمکارت 4G و بسته یکساله با 480 گیگ اینترنت بین الملل خریداری نمایید. برای ورود به سایت آسیاتک و استفاده از تخفیف روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف آسیاتک رایگان برای اینترنت ارزان آخر هفته

کوپن و کد تخفیف آسیاتک رایگان برای اینترنت ارزان آخر هفته

کاربران آسیاتک میتوانند از طریق سایت تخفیف هات از بسته های گیگ باکس آخر هفته آسیاتک بهره مند شوند.لازم به توضیح است که بسته ی 5 گیگابایت 2500 تومان و بسته ی 10 گیگابایت 4 هزارتومان برای یک روز و بسته ی 10 گیگابایت 10هزارتومان برای 7 روز میباشد.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف آسیاتک تا 100% ویژه مراکز آموزشی

کوپن و کد تخفیف آسیاتک تا 100% ویژه مراکز آموزشی

کاربران سرویس‌های ADSL و OWA آسیاتک در مراکز آموزشی میتوانند از اینترنت آسیاتک به صورت رایگان استفاده نمایند. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
پین تخفیف آسیاتک تا 65% تخفیف ویژه یلدا

پین تخفیف آسیاتک تا 65% تخفیف ویژه یلدا

کاربران تخفیف هات میتوانند از 65% تخفیف اینترنت در جشنواره یلدا آسیاتک بهره مند شوند. برای خرید بسته 1800 گیگابایتی 660 هزارتومان برای 3 ماه و با خرید بسته 3600 گیگابایتی 1 میلیون و 200 هزارتومان برای 6 ماه خریداری نمایید. جهت اطلاع از بسته ها و خرید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

65% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف آسیاتک 25% ویژه سرور های آنی منتخب

کد تخفیف آسیاتک 25% ویژه سرور های آنی منتخب

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 25% تخفیف سرورهای آنی منتخب ویژه مشترکین سازمانی از آسیاتک، ارائه‌دهنده خدمات اینترنت در سراسر ایران بهره‌مند شوید.جهت استفاده از تخفیف بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف 40% سایت آسیاتک ویژه عید قربان تا غدیر

کوپن تخفیف 40% سایت آسیاتک ویژه عید قربان تا غدیر

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید بسته ی 600 گیگ + 300 گیگ اینترنت بین الملل 3 ماهه با قیمت 450 هزارتومان را دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

با کد تخفیف آسیاتک با هزینه‌ی به صرفه از سرعت بالای اینترنت بهرمند شوید:

نیاز جامعه ی پیشرفته به اینترنت بدون محدودیت امروزه اصلی ترین دغدغه‌ی ارتباطات در هر کشوری است. اکثر فعالیت های صنعتی، مدیریتی، فرهنگی و اقتصادی بدون شک وابسته به شبکه ی اینترنت بوده و همگی ما به نوعی در روزمره خود از آن بهره می بریم. مجموعه های مختلفی در کشورمان سرویس های متنوعی را ارائه می‌دهند. اما آن دسته از شرکت ها که بیشترین بازده رضایت را به ارمغان می آورند تعداد اندکی هستند. حال تصور کنید ما باید بتوانیم از این تعداد محدود، اینترنتی با قیمت مناسب تهیه کنیم که علاوه بر اغنای نیاز روزمره هزینه‌ی کمتری داشته باشد. آسیا تک یکی از مجموعه های سرویس دهنده ی اینترنت است که با کارنامه درخشان در حال حاضر بهترین خدمات را عرضه میکند. اخیرا کد تخفیف و کد اینترنت رایگان ایرانسل واقعی آسیا تک برای این سرویس استثنایی برای کاربران در نظر گرفته شده است.

آسیاتک

 

آسیاتک، برترین اپراتور کشور

شرکت آسیاتک به عنوان یکی از ارائه دهنده های سرویس ADSL، فعالیت مطلوبی را در کشور دارد، به طوری که اکثر افرادی که می شناسیم از خدمات این سرویس دهنده استفاده می کنند. این شرکت سرویس های متعددی مانند سرویس های هاست و دامنه، تلفن ثابت، اینترنت عمومی، پهنای باند اختصاصی و... را به کاربران خود ارائه می دهد. از جمله دلایلی که این سرویس دهنده را پر طرفدار ساخته است می توان به تنوع تعرفه ها، قیمت گذاری آن ها و جشنواره ها و تخفیف های ویژه آن اشاره کرد. بهترین کد تخفیف های آسیاتک و کد اینترنت رایگان همراه اول واقعی را می توانید در تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

آسیاتک اولین سرویس دهنده اینترنت عمومی

اینترنت عمومی در مکان های شلوغ و پر تردد مانند فرودگاه ها، فروشگاه ها، مراکز تجاری، راه آهن ها و... از چالش هایی بود که به دلیل مسائل امنیتی اجرای آن به تعویق افتاده بود. اما آسیاتک با بررسی های بسیار توانست مجوز های لازم برای اجرا شدن این طرح را دریافت کند و این چالش را برای کاربران اینترنت حل کند. آسیاتک اینترنت عمومی در مراکز تجاری، فرودگاه ها مانند فرودگاه مهرآباد، امام خمینی، اصفهان و.... را ارائه داده است و کاربران در این اماکن به راحتی می توانند به وای فای عمومی متصل شوند.

سرعتی استثنایی بدون مرز با اینترنت آسیا تک:

همانطور که می¬دانید، استفاده از فضای مجازی و برخی نرم افزار ها که اکثرا ساخت کشور های خارجی هستند، ماهانه یا به صورت سالیانه حجم عظیمی از ترافیک اشتراک ما را به خود اختصاص می دهند. از معضلات استفاده اینترنت در کشور ایران محدودیت استفاده از اینترنتی بدون مرز با سرعتی مناسب است. جالب است بدانید که با خرید اینترنت آسیاتک، علاوه بر این که سرعت دلخواه‌تان را با توجه به مقرارت تا حد قابل قبولی بدست می آورید می توانید از شرایط مناسب اینترنت آسیا تک، بهره مند شوید. از این شرایط ویژه اختصاص ترافیک رایگان بین المللی برای مشتریان آسیا تک، می باشد. شما می توانید در مناسبت های مختلف هدایای ویژه ای از مجموعه آسیا تک دریافت کنید و حجم مصرفی خود را برای یک دوره ی زمانی بیشتر کنید. با کد تخفیف آسیا تک بیشتر آشنا شده تا این خدمات ویژه را از دست ندهید.

برای مشاهده راهنمای خرید اینترنت ثابت آسیاتک و نحوه استفاده از کد تخفیف آسیاتک به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

اینترنت ارزان، با کد تخفیف آسیاتک:

صرف هزینه زیاد برای ابتدایی ترین نیاز های زندگی در دراز مدت باعث هدر رفت منابع مالی می شود، استفاده از اینترنت در همه ی ابعاد، علاوه بر رفع نیاز انسان و کمک به آسان تر شدن ارتباطات راه دور و زمان بر، گاه هزینه های سرسام آوری را به جای می گذارد. به این فکر کنید اگر شما شغلی دارید که مدام از اینترنت استفاده می کنید و پرداخت شارژ اینترنت شما بر عهده ی خودتان است، بر روی پروژه‌ای صنعتی مشغول به کارید و نیاز مبرم شما به دانش کشورهای مختلف در آن صنعت امری بدون چشم پوشی است، و بی شمار از فعالیت هایی که می توان با دستگاه های دیجیتال از طریق شبکه های اینترنت به انجام برسد. آیا تا به حال هزینه ترافیک خود را در بلند مدت محاسبه کرده اید؟ مطمئنا بیش از آن چیزی خواهد بود که انتظارش را داشته باشید.

خرید اینترنت آسیاتک

 

اینترنت پرسرعت آسیاتک، بهترین انتخاب برای مخاطبان:

معمولا مشترکین استفاده از شبکه¬های اینترنت خواهان سرعتی برابر و متداوم در همه ساعات شبانه روز هستند. اگر تا اینجا در بعضی ساعات دچار افت شدید سرعت اینترنتتان هستید، مرتکب انتخابی اشتباه در انتخاب شرکت سرویس دهنده خود شده اید. چه بسیار از این مجموعه هایی که به نام اینترنت ارزان و با حجمی رایگان و مضاف بر ارزش واقعی، در بخشی از زمان سرویس شما، پهنای باند مصرفتان را به شدت کاهش می دهند و این مشکل را خرابی خطوط ارتباطی شما تلقی می کنند. شما می توانید اینترنت پرسرعت آسیا تک را انتخاب کنید و علاوه بر سرویس های ویژه و تخفیفات استثنایی هیچ نرخی از سرعتتان را به صورت غیر عادی از دست ندهید. کد تخفیف اسیا تک، این تضمین کیفیت را منوط به ماندگاری کیفیت سرعت و پهنای باند قرار دادی شما در اختیارتان قرار می دهد. آسیا تک مجموعه ای برای توسعه‌ی کیفیت ارتباطات شماست.شما می توانید از تخفیف های ویژه این شرکت و سایر تخفیف ها مانند کد تخفیف اینترنت پیشگامان در سایت تخفیف هات به صورت رایگان بهره مند شوید.

 

چرا از کدتخفیف آسیا تک استفاده کنیم؟

پین تخفیف آسیاتک هدیه‌ای در مقابل آن دسته از مشترکین شبکه ی اینترنت در ایران است که کیفیت را اصل قرار داده و پاسخ اطمینان خود را دریافت میکنند. کیفیت بی مثال این مجموعه پاسخ اعتماد مشترکین اینترنت پرسرعت آسیاتک طی سالیان متمادی گسترش اینترنت در سراسر کشور می باشد. با یک جستجوی ساده در سایت آسیا تک با انواع سرویس های برنزی و نقره‌ای کم حجم و پر حجم اشنا می شوید. اسیاتک تنوع زیادی را برای مشترکین خود قائل شده تا با استفاده از این امکانات به ایده‌آل های خود در عصر انفجار اطلاعات دست پیدا کنند. کدتخفیف اسیاتک و کد دوست به دوست ۷۲۴ تجربه‌‌ای کم نظیر در استفاده ی مقرون به صرفه از فضای گسترده‌ی اینترنت را پیش روی شما قرار می دهد.

 

اینترنت پر سرعت و نیم بها با کد تخفیف آسیاتک در تخفیف هات:

با مراجعه به وب سایت تخفیف هات و مشاهده‌ی پین تخفیف آسیاتک می توانید سرویس های دوره ای مناسب و با کیفیت این مجموعه را، حتی برای ارتباطات بین المللی شبکه ی خود بهره مند شوید. خرید اینترنت آسیاتک تجربه ای کم نظیر از استفاده از سرویس هایی با تنوع حجمی و زمانی مختلف و به صرفه برای تمامی مشترکین آسیا تک در سراسر ایران می باشد. شما هم‌چنین در وب سایت تخفیف هات می‌توانید از سایر خدمات این وب سایت نظیر تخفیف های لحظه آخری بهره‌مند شوید. کد تخفیف ها و تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات به شما کمک می‌کند که خریدهای خود را ارزان‌تر و مقرون به‌ صرفه تر انجام بدهید. علاوه بر این کد اینترنت رایگان و کد های همراه اول، ایرانسل و تخفیف گوشی و ... نیز در تخفیف هات در دسترس کاربران می باشد.

 

کد تخفیف آسیاتک برای فیلیمو:

آسیاتک در قسمت پنل کاربری مشتریان خود کد تخفیف برای برند های مختلف دیگر مانند فیلیمو و نماوا و بیمه دات کام و آچاره و ... قرار می دهد. پین تخفیف آسیاتک برای فیلیمو برای مشتریان آسیاتک میباشد که با مراجعه به پنل کاربری خود در آسیاتک کد را دریافت می نمایند. آسیاتک از آن دسته از وبسایت هایی است که در بیشتر مواقع بر روی بسته های اینترنت آن تخفیف اسیاتک قرار دارد. به همین دلیل تعداد زیادی از افراد برای خرید اینترنت و مودم به آسیاتک مراجعه می کنند. تخفیف اینترنت آسیاتک در وبسایت آسیاتک و شبکه های مجازی آن قرار داده می شود و برای دریافت کد تخفیف آسیاتک می توانید به این وبسایت ها مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات