معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف نوار تا 15% برای خرید آنلاین کتاب صوتی

آخرین و بیشترین کد تخفیف نوار تا 15% تخفیف برای خرید آنلاین کتاب صوتی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک سه ماهه کتاب صوتی

بالاترین و جدیدترین کد تخفیف نوار تا 20% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 20% ویژه اشتراک شش ماهه کتاب های صوتی

بیشترین و بالاترین کد تخفیف نوار تا 20% تخفیف ویژه اشتراک شش ماهه کتاب های صوتی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 15% ویژه اشتراک یک ساله کتابهای صوتی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف نوار تا 15% تخفیف ویژه اشتراک یک ساله کتابهای صوتی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریفت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف نوار تا 10% ویژه اشتراک یک ماهه کتاب صوتی

آخرین و جدیدترین کد تخفیف نوار تا 10% تخفیف ویژه اشتراک یک ماهه کتاب صوتی را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

با کد تخفیف نوار، کتاب هات رو50% ارزون تر بخر!

درباره نوار:

نوار،فعالیت خود را در زمینه تهیه وتولید محتوای صوتی مانند کتاب صوتی در حدود 4 سال پیش آغاز کرده است . این پلتفرم در حال حاضر، یکی از بزرگترین پلتفرم های کتاب صوتی در ایران محسوب می شود. این پلتفرم برای تولید محتوا وضبط کتاب صوتی ، یک تیم متخصصص گویندگی و کارگردانی را به کار گرفته است تا بتواند محصولات متنوع و با کیفیتی را تهیه و تولید کند و همچنین توانسته است در آمد خوبی برای همکاران ناشر نیز باشد در اصل سبب شده است که این حرفه به حیات خود ادامه دهد. فروش کتاب های صوتی در اصل منبع در آمدی نوار است. خوب است بدانیم که بهره گیری از کلیه محصولات نوار و کد تخفیف نوار برای کتاب صوتی,پادکست های  فارسی,داستان های  صوتی فقط از طریق وب سایت و اپلیکشن نوار قابل دریافت می باشد .

خدمات نوار:

خدمات بی نطیر نوار ،شامل کتاب صوتی,پادکست فارسی,داستان صوتی می باشد که از طریق پلت فرم نوار و اپلیکشن آن قابل دسترسی می باشد . برای مثال برای زمان هایی که در حال ورزش و یا پیاده روی هستید یا زمان هایی که رانندگی می کنید و در ترافیک مانده اید ،زمان هایی که مسافرت هستید و یا در حال رسیدگی به کارهای منزل و هر زمان دیگری که مساعد هستید ،می توانید به شنیدن کتاب های صوتی,پادکست فارسی,داستان صوتی  و یا کپسول کتاب هایی صوتی ،از طریق پلت فرم نوار اقدام کنید وهمچنین با مراجعه به این وب سایت از کد تخفیف نوار و خدمات بی نطیر آن بهره مند شوید . 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص نوار :

بسیاری از کاربران از نحوه عملکرد این وب سایت در خصوص کتاب های صوتی، پادکست فارسی، داستان صوتی  با تنوع و کیفیت مناسب و قیمت ارزان آن راضی بوده اند و نوار را به کسانی که علاقه مند به یادگیری و مطالعه هستند توصیه می کنند و استفاده از کد تخفیف نوار را به سایر کاربران ،پیشنهاد داده اند .  

ارائه کد تخفیف نوار در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف نوار از وب سایت تخفیف هات برای شنیدن و دریافت کتاب های صوتی و تخفیف دار نوار، اقدام کنید. کد تخفیف نوار برای همه ی محصولات این سامانه قابل استفاده است.