لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فیدیبو

کد تخفیف فیدیبو

فیدیبو سرویس آنلاین برای دریافت کتاب های الکترونیکی است. جدید ترین تخفیف های فیدیبو را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.8 از 4 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف فیدیبو 30% برای خرید کتاب

کد تخفیف فیدیبو 30% برای خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 30% تخفیف ویژه برای خرید کتاب از وبسایت فیدیبو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

30% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف فیدیبو برای دریافت دو کتاب

کوپن تخفیف فیدیبو برای دریافت دو کتاب

کاربران میتوانند با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با کلیک روی "خرید کنید" و ثبت نام در فیدیبو از دو کتاب هدیه از وبسایت فیدیبو بهره مند شوید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اشتراک فیدیبو 25% سه ماهه برای اپلیکیشن

کد تخفیف اشتراک فیدیبو 25% سه ماهه برای اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف ویژه اشتراک سه ماهه فیدی پلاس از اپلیکیشن فیدیبو بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف فیدیبو تا 50% برای خرید آثار منتخب و خرید اشتراک فیدی پلاس

کدتخفیف فیدیبو تا 50% برای خرید آثار منتخب و خرید اشتراک فیدی پلاس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50% تخفیف اشتراک 3 ماهه فیدی پلاس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

50% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کوپن تخفیف 100% فیدیبو ویژه کتاب های مختلف

کوپن تخفیف 100% فیدیبو ویژه کتاب های مختلف

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 100% تخفیف تمام کتاب های دانشگاهی و دانش آموزی تا سقف 20 هزارتومان بهره مند شوید. برای شنیدن این کتاب های صوتی کافی است بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فیدیبو تا 40% برای دریافت کتاب آنلاین

کد تخفیف فیدیبو تا 40% برای دریافت کتاب آنلاین

تمامی کتاب ها را با استفاده از کد تخفیف با تخفیف 40% تا سقف 30 هزارتومان خریداری نمایید. جهت استفاده از کد تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

40% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف 90 درصدی فیدیبو برای کتاب های مورد علاقه شما و خرید اشتراک

تخفیف 90 درصدی فیدیبو برای کتاب های مورد علاقه شما و خرید اشتراک

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 90% تخفیف فیدی پلاس برای خرید اشتراک 6 ماهه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

90% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
فیدیبو تخفیف 20 هزارتومانی برای انواع کتاب

فیدیبو تخفیف 20 هزارتومانی برای انواع کتاب

با استفاده از کد تخفیف می ‌توانید از 20 هزارتومان تخفیف ویژه از سامانه خرید آنلاین کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی فیدیبو برای حداقل خرید 40 هزارتومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وب سایت فیدیبو و استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

50 هزارتومان حداقل خرید
20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
دانلود کتاب صوتی با کوپن تخفیف 70% در فروشگاه کتاب فیدیبو

دانلود کتاب صوتی با کوپن تخفیف 70% در فروشگاه کتاب فیدیبو

شما از طریق سایت تخفیف هات می توانید با استفاده از کد تخفیف از 70% تخفیف خرید اشتراک فیدی پلاس در اپلیکیشن فیدیبو برای خرید اینترنتی کتاب الکترونیکی و صوتی بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

70% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد های تخفیف فیدیبو 60% ویژه انواع خرید کتاب

کد های تخفیف فیدیبو 60% ویژه انواع خرید کتاب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید برای خرید انواع کتاب از وبسایت فیدیبو از 60% تخفیف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

60% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف فیدیبو 20% ویژه خرید کتاب و اشتراک فیدی پلاس

کد تخفيف فیدیبو 20% ویژه خرید کتاب و اشتراک فیدی پلاس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای خرید اشتراک سه ماهه فیدی پلاس از اپلیکیشن نماوا بهره مند شوید. جت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید اشتراک" کلیک نمایید.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اشتراک فیدیبو 95% ویژه فیدی پلاس

کد تخفیف اشتراک فیدیبو 95% ویژه فیدی پلاس

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 95% تخفیف خرید اشتراک 1 ماهه فیدی پلاس اپلیکیشن فیدیبو بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید کتاب" کلیک نمایید.

95% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

با کتاب های الکترونیک، در هر جایی مطالعه کنید

با رشد اینترنت و درگیر زندگی همه افراد با تکنولوژی و فضای مجازی و اینترنتی، سطح مطالعه افراد به شدت کاهش یافته است. بررسی ها نشان داده است میزان مطالعه افراد جامعه، تاثیر مستقیمی بر فرهنگ آن دارد. از رو ایجاد بستری برای مطالعه کتاب ها در فضای اینترنتی، سبب شد تا افراد زمانی را به مطالعه کتاب اختصاص دهند. در این زمینه اپلیکیشن های زیادی تولید شده اند که به صورت رایگان فایل کتاب ها را به صورت اینترنتی به کاربران خود ارائه می دهند. از جمله آپ های پرطرفدار، فیدیبو است که با ارائه بهترین سرویس ها برای مطالعه کتاب الکترونیک، جایگاه خوبی را در این حوزه دارد. برای دریافت آخرین تخفیف های فیدیبو و کد کتاب رایگان فیدیبو و کد تخفیف فیدی پلاس و کد تخفیف گاج مارکت به تخفیف هات مراجعه کنید.

کد تخفیف فیدیبو

 

با کتاب صوتی، راحت از همیشه مطالعه کنید.

برخی افراد به دلیل مشغله های کاری و... زمان کافی را برای مطالعه کتاب ها چه به صورت فیزیکی و چه به صورت الکترونیکی ندارند. از این رو وجود کتاب های صوتی می تواند کمک بسیاری به آن ها بکند. کتاب های صوتی مطالعه را برای همه افراد آسان تر کرده اند. شما در هر حالتی می توانید مطالعه داشته باشید و به رشد خود کمک کنید. حتی اگر در حال آشپزی باشید، رانندگی می کنید، مشغول کشیدن نقاشی و فعالیت های هنری و... با گوش دادن به کتاب های صوتی، از مطالعه خود جا نمی مانید. فیدیبو منبع کتاب های صوتی به صورت رایگان است. برای دریافت جدیدترین تخفیف های فیدیبو، کد تخفیف فیدی پلاسفیدیبو تخفیف 90 درصد، کد تخفیف اولین خرید فیدیبو، کد تخفیف مکتبخونه و... به تخفیف هات مراجعه کنید.

 

فیدیبو؛ بستری برای خرید و دانلود کتاب الکترونیک و :

فیدیبو اولین وب سایت multi-platform جهت تولید کتاب صوتی و الکترونیک در خاورمیانه است. کاربران می توانند بدون عضویت، ثبت نام و بدون پرداخت هیچ گونه مبلغی از این اپلیکشن استفاده کنند. اپلیکشن فیدیبو برای مطالعه کتاب صوتی و الکترونیک به صورت قانونی تهیه و تولید شده است. که برای دریافت، خریدکتاب و مطالعه می بایست اپلیکشن فیدیبو را نصب کنید و پس از آن به خدمات این سامانه دسترسی پیدا کنید.

همچنین برای بازدید فروشگاه و دیدن ارسال نظرات می توانید به وب سایت فیدیبو نیز مراجعه کنید. فروشگاه کتاب فیدیبو فقط مختص به نشر ایران نمی باشد چرا که با افتتاح دفاتر فنی و پشتیبانی در کشور های اسپانیا، لبنان و ایران امید دارد که در مدت زمان کوتاهی شعار خود که؛ مطالعه آزاد برای همه، همه وقت، همه جا را تحقق بخشد.

ویژگی‌های اپلیکیشن فیدیبو:

 • دانلود قسمت‌هایی از متن کتاب قبل از خریدن آن
 • امکان نشانه گذاری و علامت گذاشتن بر روی صفحه مورد نظر دلخواهتان
 • امکان جستجوی کلمه‌ای در میان صفحات کتاب
 • تنظیم صفحات، نور صفحه نمایش، فاصله خطوط، اندازه کلمات و رنگ پس‌زمینه
 • امکان هدیه دادن کتاب به دوستان و یا آشنایان خود

 

امکانات اپلیکیشن کتاب‌خوانی فیدیبو:

خوشبختانه اپلیکیشن موبایل فیدیبو هم برای iOS و هم اندروید عرضه شده و در دسترس همگان قرار دارد، که این امکان را به کاربرانش می دهد تا به این کتابخانه مجازی در هر مکان و زمان دسترسی داشته باشند.

از امکانات اپلیکشن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • امکان جستجو بر اساس بر اساس اسم کتاب، نویسنده، ناشر یا مترجم
 • امکان یافتن کتاب مورد نظر بر اساس دسته‌بندی کتاب، صوتی و درسی و نیز بر اساس ژانر محبوب
 • امکان ذخیره کتاب های خریداری و دانلود شده و دسترسی راحت به مجموع کتاب ها
 • امکان مشاهده نظرات سایر کاربران

 

فیدیبو


با دریافت کد تخفیف فیدیبو ارزان تر کتاب بخر!

جدیدترین کد تخفیف فیدیبو ، کد تخفیف اولین خرید فیدیبو کد کتاب رایگان فیدیبو و... بصورت تست شده و معتبر جهت خرید آنلاین کتاب را رایگان از تخفیف هات دریافت نمایید. خدمات و محصولات این فروشگاه کتاب شامل خرید کتاب از جمله کتاب صوتی و الکترونیکی می باشد که کاربران همزمان با سه دستگاه می توانند وارد حساب کاربری خود شوند و از کتابخانه فروشگاه فیدیبو کتاب استفاده نمایند.آن عنوان کتابی که با استفاده از کد تخفیف فیدیبو، کد تخفیف فیدی پلاس، کد کتاب رایگان فیدیبو و...تهیه می کنید در هر زمانی که با حساب کاربری وارد می شوید، عنوان کتاب برای همیشه در کتابخانه شخصی شما باقی می ماند و در آرشیو باقی می ماند. خوب است بدانیم که برای خرید کتاب هایی مثل کتاب صوتی از فروشگاه فیدیبو کتاب می توانید از کد تخفیف فیدیبو و فیدیبو تخفیف 90 درصد و... استفاده کنید و از خدمات خوب این سامانه بهره مند شوید. خرید کتاب از این سامانه فقط در زمانی که آنلاین هستید امکان پذیر است تا بتوانید در زمان هایی که به اینترنت دسترسی ندارید به راحتی آن کتابی را که دانلود کردید را مشاهده و بخوانید.

 

راهنمای استفاده از کد تخفیف فیدیبو:

سایت تخفیف هات بستری را ایجاد کرده است تا از طریق آن بتوانید از پیشنهادهای تخفیف دار و فوق العاده که ارائه می کند،مانند کد تخفیف طاقچه، کد تخفیف انتشارات جنگل و... استفاده کنید و خریدهایتان را ارزان تر به سرانجام برسانید. مراحل دریافت کد تخفیف فیدیبو، فیدیبو تخفیف 90 درصد ، کد تخفیف اولین خرید فیدیبو و... به شرح زیر می باشد:

 • ابتدا وارد سایت شوید و برند فیدیبو را انتخاب کنید.
 • مشاهده کد تخفیف فیدیبو و خواندن اطلاعات تکمیلی مربوط به فیدیبو تخفیف
 • بعد بر رو ی دکمه "خرید کنید" کلیک نمایید.
 • دراین مرحله به سایت فیدیبو وارد می شوید.
 • سپس وارد بخش مرتبط با کد تخفیف فیدیبو شوید.
 • اطلاعات خودتان را در این بخش وارد کنید.
 • کد تخفیف را در قسمت پیشنهاد ها وارد نمایید.( برای مثال کد تخفیف انتشارات فیدیبو خیلی سبز)
 • و در آخر سفارش خود را تکمیل کنید.

برای مشاهده بررسی سایت های خرید کتاب و آموزش خرید از طاقچه به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید.

 

 

ارائه کد تخفیف فیدیبو تست شده و رایگان:

بسیاری از کاربران از محصولات فروشگاه کتاب فیدیبو از لحاظ خرید اینترنتی کتاب با کد تخفیف کتاب راضی بوده اند و این سامانه را به افرادی که اهل کتاب هستند و حفظ حریم شخصی برایشان مهم است، پیشنهاد داده اند و آن ها را ترغیب کرده اند که از کد تخفیف فیدیبو جهت خریدکتاب تا 90 درصد تخفیف ویژه استفاده نمایند. شما می توانید با کپی کردن کد تخفیف خرید کتاب فیدیبو برای خرید کتابهایی همچون انتشارات فیدیبو خیلی سبز و ... از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات، اقدام نمائید و از خدمات تخفیف این سامانه بهره مند شوید. علاوه بر کد تخفیف فیدیبو، سایر کد ها مانند خرید پوشک با تخفیف و ... را می توان از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کرد.

 

جمع بندی:

فیدیبو یکی از بهترین اپلیکیشن های کتاب‌خوانی است که با ارائه خدماتی مثل هدیه دادن کتاب به آشنایان و دوستان و درخواست کتاب در صورت عدم وجود کتاب موردنظر در برنامه حتی مرور خودکار و... توانسته است محبوبیت زیادی در میان کاربران کسب کند. همچنین فیدیبو تخفیف‌هایی را ارائه می کند و همه تلاشش را کرده است تا بتواند امکان مطالعه و کتاب خوانی را برای همه افراد راحت تر کند. در نتیجه این مجموعه به دلیل تنوع زیاد کتاب های الکترونیکی و صوتی و همچنین امکان مطالعه رایگان بخشی از کتاب های موجود در سایت و امکان افزودن یادداشت به متن کتاب توانسته است به یکی از برنامه کاربردی در میان کاربران تبدیل شود.

 

ارسال نظرات