لوگو تخفیف هات

کد تخفیف شاتل

خرید اینترنت شاتل با کد تخفیف شاتل:با گسترش استفاده از اینترنت همراه، امروزه شرکت های ارائه دهنده اینترنت سعی می‌کنند در یک رقابت سالم بتوانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 3 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
تخفیف ویژه سایت شاتل بدون محدودیت

تخفیف ویژه سایت شاتل بدون محدودیت

تمامی کاربران اشتراک های مختلف شاتل از تخفیف گیگ باکس های روزانه بهره مند خواهند شد. این تخفیف ها شامل بسته های بین المللی 30 روزه 120 گیگ 231 هزارتومان، 3 روزه 200 گیگ 338 هزارتومان، 400 گیگ 450 هزارتومان است. جهت خرید بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اینترنت شاتل تا 56% برای خرید سرویس اینترنت خانواده

کد تخفیف اینترنت شاتل تا 56% برای خرید سرویس اینترنت خانواده

شما میتوانید با خرید کد تخفیف اینترنت خانواده یکساله 16 مگابایت بر ثانیه شاتل از 56% تخفیف و یک ماه اشتراک رایگان نماوا بهره مند شوید. لازم به توضیح است این سرویس اعتبار شبانه ندارد. برای خرید می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

56% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
استفاده از کد تخفیف شاتل موبایل با خرید مودم

استفاده از کد تخفیف شاتل موبایل با خرید مودم

با خرید مودم شاتل موبایل از 72 گیگ اینترنت رایگان به همراه سیم کارت شاتل موبایل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید مودم" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف شاتل 50% برای خرید بسته های نقره‌ای یک ساله

کدتخفیف شاتل 50% برای خرید بسته های نقره‌ای یک ساله

کاربران میتوانند با پرداخت 255 هزارتومان از 200 گیگابایت اینترنت و با پرداخت 308 هزارتومان از 300 گیگابایت اینترنت یک ساله شاتل با تخفیف 50% برخوردار شوند. جهت استفاده از کد تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
بسته های تخفیفی اینترنت شاتل 100 برابری

بسته های تخفیفی اینترنت شاتل 100 برابری

در جشنواره ویژه تابستان میتوانید از بسته های 100 برابری استفاده نمایید. بسته 50 گیگ را با 5000 گیگا بایت اینترنت هدیه به قیمت 150 هزارتومان با اعتبار یک ماه و بسته 150 گیگ را با 15000 گیگا بایت اینترنت هدیه به قیمت 450 هزارتومان با اعتبار سه ماهه دریافت نمایید. جهت خرید بسته و کسب اطلاعات بیشتر بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
خرید ترافیک شاتل با تخفیف 30% ویژه ترافیک نقره ای

خرید ترافیک شاتل با تخفیف 30% ویژه ترافیک نقره ای

با استفاده از تخفیف 30% بسته های نقره ای شاتل میتوانید میتوانید 10 گیگ اینترنت یک ساله را 32 هزارتومان و 100 گیگ اینترنت یک ساله را 273 هزارتومان خریداری نمایید. جهت خرید این بسته های بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

30% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 40% برای خرید اینترنت شاتل 30 روزه

کد تخفیف 40% برای خرید اینترنت شاتل 30 روزه

کاربران تخفیف هات میتوانید با کلیک بر روی "خرید اشتراک" 100 گیگ اینترنت را 152 هزارتومان و 200 گیگ را 201600 هزارتومان و 400 گیگ را 288 هزارتومان از شاتل خریداری نمایید. مدت اعتبار این بسته ها 30 روزه است.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
 کد تخفیف شاتل ویژه روزهای تعطیل

کد تخفیف شاتل ویژه روزهای تعطیل

سایت شاتل برای مشترکین فعلی خود تخفیف ویژه ای برای خرید ترافیک اینترنت در تمام روز های تعطیل سال در نظر گرفته است. این تخفیف شامل: 5 گیگابایت ترافیک 24 ساعته به قیمت 6000 تومان و 10 گیگابایت ترافیک 24 ساعته به قیمت 10 هزارتومان می باشد. لازم به ذکر است مهلت خرید بسته تا ساعت 24 یک روز قبل از تعطیلی می باشد. برای مشاهده و خرید این بسته ها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید یا از طریق اپلیکیشن مای شاتل اقدام نمایید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

خرید اینترنت شاتل با کد تخفیف شاتل:

با گسترش استفاده از اینترنت همراه، امروزه شرکت های ارائه دهنده اینترنت سعی می‌کنند در یک رقابت سالم بتوانند مخاطبان بیشتری را جذب کنند. یکی از پارامتر هایی که در اینترنت همراه بسیار برای مردم مهم تلقی می‌شود، پوشش سراسری و سرعت بالا می‌باشد. شرکت شاتل سعی کرده است با ارائه خدماتی کم‌نظیر گوی رقابت را از سایر شرکت های ارائه دهنده اینترنت همراه برباید. از جمله این خدمات می‌توان به سرویس انتقال مانده بسته اینترنت به دوره بعد، تعرفه ویژه مصرف آزاد و ارائه خدمات ثابت و همراه به‌صورت همگرا اشاره کرد.
اینترنت شاتل برای کاربرانی که به دنبال بسته هایی با حجم بیشتر و قیمت ارزان تر هستند، بسیار مفید می‌باشد. هم‌چنین گاهی اوقات شاتل اینترنت رایگان را برای مخاطبان قدیمی و حرفه‌ای خود در نظر گرفته است. خدماتی که توسط شاتل لند ارائه می‌شود، تقریباً تمامی نیازهای افرادی که به اینترنت پرسرعت نیاز دارند را، پوشش می‌دهد.

شاتل در یک نگاه:

گروه شرکت‌های گروه فناوری ارتباطات و اطلاعات شاتل، بزرگ‌ترین مجموعه‌ی فعال در حوزه‌ی ارائه‌ی خدمات دسترسی به اینترنت و راهکارهای ارتباطی اینترنتی در کشور است که توانسته است طی سال‌های فعالیت خود، خدمات کارسازی را در این حوزه به مشتریان سراسر کشور ارایه کند. این شرکت که روز به روز در حال گسترش فعالیت های خود می‌باشد در حال حاضر کار خود را با بیش از 1300 نفر نیروی انسانی متخصص، 400 دفتر نمایندگی، 1000 عامل فروش و نزدیک به 2500 نفر نیرو انسانی پیش می‌برد. گروه شاتل در سال 1381 کار خود را با کسب مجوز های لازم زارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف ارایه‌ی خدمات اینترنت و با همراهی تیمی متشکل از ۲۰ نفر از کارشناسان و متخصصان کارآزموده آغاز کرد.

بسته های شاتل موبایل چیست؟

شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل سیم کارت اپراتور مجازی به نام شاتل موبایل را وارد بازار کرده است. شاتل موبایل به عنوان نخستین اپراتور نسل جدید خدمات تلفن همراه در گروه اپراتورهای مجازی نوع اول و همچنین ارائه کننده خدمات نسل چهارم شبکه اینترنت همراه به بازار معرفی شده است. شاتل در تاریخ 10 اسفند 1395 و تنها پس از گذشت 6 ماه از صدور مجوز حرفه‌ای پروانه نوع اول کار خود را در زمینه های طراحی، آماده سازی، پیاده سازی و یکپارچه سازی شبکه های اینترنت تلفن همراه آغاز کرد. این شرکت از آنجاییکه نسبت به بقیه شرکت های و اپراتور های تلفن همراه سابقه‌ی کمتری دارد، سعی دارد که با ارائه جدیدترین و ارزان ترین سرویس های اینترنت، در بازار اینترنت کشور پا به صحنه رقابت بگذارد. این شرکت در حال حاضر گسترده ترین پوشش اینترنت و آنتن دهی در سراسر کشور را به خود اختصاص داده است.

قوانین استفاده از بسته‌های شاتل:

این شرکت در راستای احترام گذاشتن به مشتریان اولویت مصرف اینترنت را برای اینترنت هدیه در نظر گرفته است. اگر شما در مناطق تحت پوشش شاتل لند باشید و قصد داشته باشید از اینترنت همراه شاتل استفاده کنید، اگر کد تخفیف شاتل را داشته باشید و اینترنت هدیه دریافت کرده باشید، ابتدا از اینترنت هدیه شما استفاده می‌شود. بعد از آن که اینترنت هدیه شما تمام شد، استفاده از ترافیک اصلی شما شروع می‌شود. برای خرید بسته های اینترنت علاوه به بر مراجعه به وب سایت شاتل، با کد های دستوری مختلفی می‌توانید این کار را انجام بدهید. در نظر داشته باشید که اگر هیچ بسته اینترنتی را فعال نکرده باشید، مصرف اینترنت شما به صورت آزاد محاسبه می‌شود و ممکن است هزینه های مضاعفی را برای شما در پی داشته باشد.

سیم کارت توریست شاتل:

شرکت شاتل برای گردشگران و مسافرانی که به کشور ما سفر می‌کنند نیز خدماتی را در نظر گرفته است. سیم‌ کارت توریست شاتل ، یک سیم ‌کارت اعتباری است که به گردشگران امکان استفاده با کیفیت و مقرون بصرفه خدمات مکالمه، پیامک و اینترنت همراه را می دهد. سیم کارت شاتل 4 بسته مختلف را در اختیار گردشگران قرار می‌دهد که خدمات آنها را در ادامه بررسی می‌کنیم:
بسته شماره یک : 5/2 گیگ اینترنت همراه + 1000 دقیقه مکالمه + 5000 تومان اعتبار اولیه
بسته شماره دو: 10 گیگ اینترنت همراه + 2000 دقیقه مکالمه + 20000 تومان اعتبار اولیه
بسته شماره سه: 5/4 گیگ اینترنت همراه + 1000 دقیقه مکالمه + 1000 تومان اعتبار اولیه
بسته شماره چهار : 20 گیگ اینترنت همراه +1000 دقیقه مکالمه + 25000 تومان اعتبار اولیه

کد تخفیف شاتل [تست شده و رایگان] در تخفیف هات:

شما می‌توانید برای دسترسی به شاتل اینترنت رایگان از کد تخفیف شاتل استفاده کنید. شما با چند کلیک ساده می‌توانید کد تخفیف شاتل و صدها کد تخفیف دیگر را به طور کاملاً رایگان و به آسانی در وب سایت تخفیف هات مشاهده کنید. تمامی خدماتی که از طرف وب سایت تخفیف هات به شما ارائه می‌شود رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما در پی نخواهد داشت. بنابراین اگر قصد خریدی ارزان قیمت و با هزینه های پائین تری را دارید به وب سایت تخفیف هات مراجعه نمائید. هم‌چنین شما با مراجعه به این وب سایت می‌توانید از تخفیف لحظه آخری این وب سایت نیز بهره مند بشوید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد