لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کدتخفیف شاتل 50% به مناسبت تولد شاتل

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
273
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف شاتل
راهکار اول: منقضی

شما میتوانید با پرداخت 80 هزارتومان از 20+20 گیگابایت اینترنت سالانه از شاتل برخوردار شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کدتخفیف شاتل برای خرید اینترنت

شرکت شاتل یکی از شرکت های ارائه دهنده ی خدمات اینترنت و ارتباطات است که به عنوان بزرگترین مجموعه ی فعال کشور در این زمینه شناخته شده است. از سال 1381 تاکنون شرکت شاتل تغییرات زیادی کرده است و مشخصا فعالیت های خود را گسترش داده است.

اگر شما از مشترکین شرکت شاتل باشید می دانید که این شرکت علاوه بر خدمات دسترسی به اینترنت از خدمات دیگر مانند اشتراک های بسیار به صرفه از نماوا نیز به شما امکان استفاده را می دهد.

اگر به دنبال هزینه های کمتر برای خرید بسته ها و مودم های خود هستید، از کدتخفیف شاتل استفاده کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

 

کد تخفیف شاتل برای استفاده از شاتل خانگی

شاتل خانگی یکی از خدمات شاتل است که مزایای ویژه ای دارد که شما با استفاده از آن می توانید:

1- مقدار هزینه ی کمتری بپردازید و مدت زمان بیشتری مکالمه کنید.

2- با هرکجای دنیا و با هر موقعیت مکانی بدون محدودیت تماس بگیرید.

3- برای تماس با شماره های اضطراری هزینه ای نپردازید.

کدتخفیف شاتل هایی که در تخفیف هات ارائه شده را می توانید برای خدمات مختلف این شرکت استفاده کنید و هزینه های کمتری را بپردازید. همچنین که می توانید کد تخفیف شاتل را به دوستان و آشنایان خود هدیه بدهید و برای اطلاع از کد تخفیف های بیشتر مانند تخفیف اینترنت در خبرنامه¬ی تخفیف هات عضو شوید.

 

کدتخفیف شاتل
 

نکاتی برای خرید اینترنت شاتل

قبل از اینکه برای خرید اینترنت شاتل با استفاده از کد تخفیف شاتل اقدام بفرمایید باید به نکاتی دقت کنید؛ برای مثال اگر قصد دارید ADSL2+ خریداری کنید، دقت کنید که سرویس های ارائه دهنده در شهرها به فراخور امکانات مخابراتی در آن شهر و منطقه ارائه داده می شوند. برای آگاهی از خدمات این اسنترنت درمحل سکونت خود می توانید به سایت شاتل مراجعه کنید و یا با پشتیبانان فروش تماس بگیرید.

با مراجعه به این سایت برای مشاهده ی سرویس ها و اینترنت شاتل امکان مقایسه¬ی آنها نیز برای شما وجود دارد که با این کار شما میتوانید بهترین و مناسب ترین سرویس با خودتان را خریداری کنید. همچنین کد تخفیف شاتل و کد تخفیف ایرانسل نیز به شما برای خرید ارزان تر کمک می کند.

 

مزایای خرید مودم شاتل

مودم های شاتل مزایا و امکانات مختلفی دارند. می توانید این مودم ها را علاوه بر استفاده ی مستقل از آنها، به سیستم و خط تلفن نیز وصل کنید. مودم های مختلفی با ویژگی ها و تکنولوژی های منحصر بفردی وجود دارند که شما می توانید اطلاعات بیشتری از آنها در شاتل به دست آورید. علاوه بر این به مناسبت های مختلف و جشنواره ها در سال به کسانی که مودم شاتل خریداری کرده اند، اینترنت های رایگان و یا هدایای دیگر اختصاص می دهد.

همانطور که گفته شد هر کدام از مودم ها ویژگی های مختلفی دارند و تنظیمات و اتصالات آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. با استفاده از کدتخفیف شاتل شما می توانید این مودم ها را نیز با قیمت پایین تری خریداری کنید.

 

ارسال نظرات