لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

تخفیف ویژه سایت شاتل بدون محدودیت

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
174
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

تمامی کاربران اشتراک های مختلف شاتل از تخفیف گیگ باکس های روزانه بهره مند خواهند شد. این تخفیف ها شامل بسته های بین المللی 30 روزه 120 گیگ 231 هزارتومان، 3 روزه 200 گیگ 338 هزارتومان، 400 گیگ 450 هزارتومان است. جهت خرید بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت شاتل ، ارائه دهنده خدمات اینترنت:

برای استفاده از و خدماتی نظیر خرید ترافیک شاتل و...می توانید به سایت شاتل مراجعه کنید و کد تخفیف شگفت انگیز شاتل را تهیه کنید و ازدیگر خدمات بی نظیر این وب سایت ،بهره مند شوید.

خصوصیات کد تخفیف اینترنت پرسرعت سایت شاتل:

شاتل،یک شرکت ارائه دهنده سرویس اینترنتی (ISP) می‌باشد که درکلیه شهر ها در سراسر کشور فعالیت می کند.با کد تخفیف ترافیک شاتل،می‌توانید خدمات اينترنت پرسرعت نظیر+ADSL2 سایت شاتل، اینترنت رایگان و اتصال نقطه به نقطه یاVPN و سایر خدمات شاتل را به صورت تخفیف دار،دریافت کنید. اینترنت پرسرعت +ADSL2 سایت شاتل و خدمات تکمیلی شاتل،یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های سایت شاتل به حساب می آید.شاتل بابهره گیری از کارشناسان و متخصصان حرفه ای وهمچنین آخرین تجهیزات دسترسی به اینترنت پرسرعت +ADSL2 را به مصرف کنندگان و کاربران ارایه می دهد. با کد تخفیف 100 درصدی می توانید از اینترنت رایگان استفاده کنید.

مزایای استفاده از ترافیک شاتل: 

در حال حاضر،خرید ترافیک شاتل و خدمات +ADSL2 به صورت آنلاین، حضوری و تلفنی انجام می گیرد.در سفارش آنلاین، وارد سایت شاتل می شوید، سرویس مد نظر خود را انتخاب می کنید و مراحل کلیه تجهیزات،تکمیل مدارک ،تائیدقرارداد را انجام می دهید و پس ازآن پرداخت به صورت آن لاین را تائید می کنید.به این ترتیب خریدترافیک شاتل به صورت اینترنتی و آنلاین انجام میگیرد.در سفارش تلفنی هم از طریق شماره 91000000 کلیه مراحل را می توانید انجام دهید و از اینترنت پر سرعت سایت شاتل بهره مند شوید.خوب است بدانید که قیمت خدمات اینترنت پرسرعت و خرید ترافیک شاتل به مسائلی نظیرکیفیت بسته ،پشتیبانی و آستانه مصرف و...نیزبستگی دارد و می تواند قیمت سرویس اینترنت شاتل و یا ترافیک شاتل،با توجه به این ویژگی ها تغییر کند. شاتل اینترنت پرسرعت +ADSL2 ، در دو مدل نقره ای و برنزی ارائه می شود که قیمت ها ،سرعت سرویس و آستانه سرویس خرید ترافیک شاتل آن ها با هم متفاوت می باشد .پشتیبانی 24 ساعته فعال و بدون کمک کاربر در هر دو سرویس برنزی و نقره ای موجود می باشد. خدمات نقره ای شاتل از پشتیبانی حضوری به صورت رایگان نیز می تواند استفاده کند و اولویت اول مرکز با این دسته می باشد . کاربران می‌توانند این سرویس‌ها را برای دوره‌های سه‌، شش و دوازده ماهه نیز خریداری کنند. خرید ترافیک شاتل به صورت شش‌ماهه و یک‌ساله، به ترتیب مشمول ۵ و ۱۰ درصد تخفیف خواهد بود.

سایت شاتل


 مزایای استفاده از سرویس اینترنت پرسرعت در حوزه فناوری PTMP:

در این روش امکان انتقال پهنای باند اینترنت پر سرعت شاتل به میزان بیشتری، سایت شاتل بدون در نظر گرفتن محدودیت ناشی از مخابرات و همچنین ارائه سریع و ساده خدمات اینترنت شاتل بدون رانژه کردن خط تلفن و ارائه سرویس در نقاطی که به هر دلیل ،ارائه خرید ترافیک شاتل با کیفیت میسر نیست با کیفیت بالا و پایداری سرویس ارائه شده ، موجود می باشد . برای بهره مند شدن از حوزه فناوری خدمات اینترنت شاتل PTMP به یک گیرنده رادیویی (CPE) مناسب نیاز دارید که در پشت‌بام نصب می شودو همچنین یک مودم ADSL یا اکسس پوینت برای توزیع اینترنت شاتل در محل که تامین کننده‌ی برق تجهیزات از طریق شبکه‌ی داخلی است، پایه‌ی آنتن که روی بام مستقر می‌شود در صورت نیاز و کابل LAN، از تجهیزات مورد نیاز برای ارایه این سرویس است. برای خرید ترافیک شاتل در حوزه اینترنت پرسرعت، از سایت شاتل، می توانید اقدام نمائید.
 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از اینترنت شاتل، به دلیل کیفیت سرعت اینترنت ، راضی بوده اند.
نقاط ضعف: برخی از کاربران بیان کرده اند که ترافیک اینترنت، زود تر از موعد به اتمام می رسد.
جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری ازکاربران از سایت شاتل، به لحاظ خدمات پشیبانی 24 ساعته وقیمت مناسب آن رضایت کافی داشته اند و اینترنت شاتل را به کسانی که به دنبال اینترنت پرسرعت، در یک فضای امن هستند، توصیه می کنند وهمچنین استفاده از کد تخفیف شاتل، را به سایر کاربران ،پیشنهاد داده اند.

ارسال نظرات