لوگو تخفیف هات

خرید آلات موسیقی

خرید آلات موسیقی

امتیاز دهید
(امتیاز 1.5 از 1 رای)
وسایل و تجهیزات سفر
وسایل و تجهیزات سفر
7 تخفیف
1
لوازم موسیقی
لوازم موسیقی
4 تخفیف
1
صنایع دستی
صنایع دستی
11 تخفیف
1
لوازم جشن تولد و هدیه
لوازم جشن تولد و هدیه
8 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
خرید میز سنتور با تخفیف ویژه
قیمت قدیم
1,050,000
سود شما
295,000
قیمت جدید
755,000
فعلا معتبر
فروش زیر قیمت گیتار و وسایل جانبی با 30% تخفیف
قیمت قدیم
8,500,000
سود شما
2,550,000
قیمت جدید
5,950,000
فعلا معتبر
خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 16% تخفیف
قیمت قدیم
37,850,000
سود شما
6,070,000
قیمت جدید
31,780,000
فعلا معتبر
خرید میز سنتور برای سنتور نوازی با 28% تخفیف
قیمت قدیم
1,050,000
سود شما
295,000
قیمت جدید
755,000

همه نکات لازم برای خرید آلات موسیقی:

موسیقی یکی از هنرهایی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. امروزه آموزشگاه های موسیقی انواع مختلف ساز را به هنرآموزان آموزش می‌دهند. هنرآموزان سعی دارند از تمام تجربیات اساتید خود استفاده کنند و بتوانند در زمینه آلات مخصوصی حرفی برای گفتن داشته باشند. بیشتر والدین سعی می‌‌کنند از کودکی فرزند خود را در یکی از آموزشگاه های معتبر ثبت نام کنند. خرید آلات موسیقی برای یادگیری هر نوع سازی ضروری می‌باشد. خرید پیانو، خرید گیتار، خرید سنتور و ... از جمله خرید هایی هستند که شما برای یادگیری ساز می‌توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. برای خرید هر یک از لوازم موسیقی فوق باید نکات مهمی را در نظر داشته باشید. اگر قصد خرید آلات موسیقی را دارید بهتر است از برند هاب معتبر خرید خود را انجام بدهید. این امر سبب می‌شود که شما مراحل یادگیری موسیقی را بهتر بگذرانید.

انواع برند های آلات موسیقی موجود در بازار:

امروزه برای انواع مختلف لوازم موسیقی، برند های خاصی در بازار وجود دارد. برند های ساز ایرانی و غربی از جمله برند هایی هستند که آلات موسیقی ایرانی و غربی را به بازار ارائه می‌کنند. تجربه ثابت کرده است که برند های معتبر تر، محصولات با کیفیت تری را به بازار ارائه می‌کنند. از آنجائیکه یادگیری هنر موسیقی به آلات موسیقی که خریداری می‌کنید، بسیار مرتبط است سعی کنید از برند های معتبر خریداری کنید. برخی مدل ها به دلایل مختلف از جمله سهولت نوازندگی، سادگی تولید صدا یا مواد اولیه استفاده شده، مناسب هنرجویان مبتدی و تازه کار و برخی مدل ها مناسب نوازندگان سطح بالاتر است. شما برای خرید یک نوع خاص از آلات موسیقی این نکته را نیز باید در نظر داشته باشید. البته قبل از هر خریدی بهتر است با کارشناسان و مشاوران نیز صحبت کنید و از راهنمایی های آنان نیز استفاده کنید.

نکات مهم در حین خرید آلات موسیقی:

با توجه به تنوع و گستردگی محصولات ارائه شده به بازار خرید سنتور، خرید پیانو و ... که از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، تا حدودی سخت می‌باشد. اگر برای اولین بار قصد خرید داشته باشید، ممکن است نتوانید محصول باکیفیتی را خریداری کنید. توجه به نکاتی که در ادامه گفته می‌شود، می‌تواند شما را برای یک خرید خوب و مقرون به صرفه یاری کند:

سلامت ظاهری: بررسی سلامت ظاهری ساز نیازی به دانسته های قبلی ندارد. بدنه ساز نباید هیچ گونه ترک خوردگی یا شکستگی داشته باشد یا آثار ترمیم روی آن باشد.

صدای استاندارد: اگر در ابتدای آموزش ساز هستید، بهتر است این مورد را به یک فرد کاردان بسپارید. حتی می‌توانید در هنگام خرید برای داشتن صدای استاندارد و مطلوب شرط تعیین کنید.

قیمت ساز: شما با مراجعه به چندین مغازه معتبر می‌توانید قیمت یک ساز اصل و مناسب را پیدا کنید.

توصیه های مهم برای خرید سنتور:

یکی از پرطرفدار ترین آلات موسیقی که هنرآموزان زیادی تمایل به یادگیری آن دارند، سنتور می‌باشد. سنتور از جمله ساز های ایرانی می‌باشد که برای تولید آواهای دلنشین در این ساز باید ضربه هایی را به روی سیم هایی که به ترتیب در کنار هم قرار گرفته اند، وارد کنید. این ضربه ها باید به وسیله مضراب های چوبی وارد بشود. در زمینه ساز سنتور ما هنرمندان زیادی را داریم که با بوجود آوردن آواهای دلنشین، نام خود را در تاریخ موسیقی ایران جاودانه کرده اند. برای خرید یک سنتور خوب، مناسب و با کیفیت بهتر است به موارد زیر توجه داشته باشید:

در مرحله اول سلامت ظاهری سنتور را بررسی نمائید.

تقارن در اجزای سنتور بسیار مهم می‌باشد.

بدنه سنتور نباید هیچ گونه انحنایی در چوب زیرین یا در روی صفحه داشته باشد

گوشی های سنتور باید سفت باشند.

توصیه های مهم برای خرید گیتار:

گیتار از جمله ساز های غربی است که در خانواده سازهای زهی غربی طبقه بندی می‌شود. برای خرید گیتار باید به یک سری نکات مهم دقت کرد. برخی از نکات به راحتی قابل بررسی هستند ولی برای بررسی برخی نکات نیاز به حضور یک فرد با دانش تر در حوزه موسیقی می‌باشد. این نکات را می‌توان به صورت زیر بیان کرد:

فاصله سیم ها تا دسته

ژوست بودن ساز: به این مفهوم که هر کدام از سیم ها، آوای مربوط به خود را تولید کنند.

تاب نداشتن دسته ساز

توجه به مواد اولیه به کار رفته در تولید ساز

خوش ساخت بودن ساز و توجه سازنده به جزئی ترین نکات

تخفیف آلات موسیقی [تست شده و رایگان]:

شما در وب سایت تخفیف هات می‌توانید با استفاده از تخفیف لحظه آخری فروشگاه های اینترنتی مانند دیجی کالا و ... خریدهایی ارزان تر و مقرون به صرفه تر را تجربه کنید. کد تخفیف برای خرید آلات موسیقی و صدها کدتخفیف دیگر در وب سایت تخفیف هات قابل مشاهده می‌باشد. تمامی خدمات وب سایت تخفیف هات رایگان بوده و هزینه‌ای را برای شما به دنبال نخواهد داشت. اگر شما هم قصد خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید، همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید و از کدهای تخفیفی که برای شما در نظر گرفته شده است، استفاده کنید.

ارسال نظرات