لوگو تخفیف هات

خرید میز سنتور برای سنتور نوازی با 28% تخفیف

28 درصد
0
139
3.3
اشتراک گذاری
خرید میز سنتور برای سنتور نوازی با 28% تخفیف
28%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع میز های سنتور با رنگ و جنس های متفاوت را با تخفیف ویژه از دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
1,050,000
سود شما
295,000
قیمت جدید
755,000

اثرات مثبت رعایت ارگونومی برای سنتور نوازی:

فروشگاه های اینترنتی برای افراد علاقه مند به موسقی انواع میز سنتور نوازی شاد را تا 28% کدتخفیف فراهم کرده است تا شما بدون حضور داشتن در محل برای خرید میز سنتور خود در انواع رنگ ها و با جنس های متفاوت از طریق گوشی همراه خود اقدام کنید و مطابق سلایق خود میز سنتور را خریداری کنید.در واقع با فراهم کردن امکان مشاهده کالاهای مورد نیاز در سایت خود از اتلاف وقت مشتریان خود جلوگیری کرده است. خرید سنتور مانند خرید دمبل و دیگر لوازم تناسب اندام باید با علاقه صورت گیرد.

 

انتخاب میز مناسب برای سنتور

اماباید توجه داشته باشید میزی را که برای سنتور نوازی انتخاب می کنید باید با اندازه سنتور هماهنگ باشد در غیر این صورت ارگونومی نشستن و نواختن شما درست صورت نگرفته است،در نتیجه آسیب های زیادی را به سیستم اسکلتی شما وارد می کند بنابرین علاوه بر انتخاب نوع رنگ و جنس سنتور باید به ارگونومی آن نیز توجه شود.از ویژگی های یک میز سنتور نوازی مناسب برای افراد ،رهایی عوارضی مثل درد های کمر و پشت گردن و سهولت ایستادن و نشستن هنگام نواختن و مضراب زدن می باشد که می توانید  این محصول را با رضایت28% از فروشگاه های اینترنتی خریداری کنید.  این ابزار ها و میز های مناسب سنتور  را می توان از با کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف با سلام با تخفیف تهیه کرد.

                                            

سنتور

نظرات کاربران در مورد محصول: 

نقاط قوت: قیمت مناسب،اندازه عالی.

نقاط ضعف: اشاره نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: 28% از کاربران از خرید آلات موسیقی دیگر مانند گیتار رضایت کامل دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه