لوگو تخفیف هات

خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 16% تخفیف

16 درصد
0
135
5
اشتراک گذاری
خرید زیر قیمت پیانو و وسایل موسیقی با 16% تخفیف
16%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع پیانو را از سایت دیجی کالا با 16% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
37,850,000
سود شما
6,070,000
قیمت جدید
31,780,000

 

خصوصیات صندلی پیانو: 
 

پیانو یکی از سازهای صفحه کلیددار  می باشد. صدای پیانو بر اثر برخورد چکش هایی درون پیانو با سیم های فلزی داخل جعبه چوبی به وجود می آید. حرکت این چکش ها بر اثر فشرده شدن صفحه کلید پیانو می باشد. در بین سازهای متداول پیانو بالاترین دامنه صوتی را دارا می باشد. پیانو در حدود سال 16700 میلادی و در شهر پادووای ایتالیا توسط باتولومئو کریستافوری اختراع شد. پیانو را با عنوان مادر سازها و کاملترین ساز می شناسند. علت دادن این لقب به پیانو این است که قادر است محدوده بسیار گسترده ای از اصوات را تولید کند در حالیکه بقیه سازهای موسیقی تنها بخشی از این محدوده صدا را می توانند تولید کنند.

پیانو هفت اکتاو دارد و قادر به تولید فرکانس بین 20 تا 5000 هرتز است. در حالیکه ویولن تنها قادر به تولید کمتر از چهار اکتاو و بهترین خوانندگان تنها می توانند کمتر از سه اکتاو صدا تولید کنند.در پیانو شما می توانید به نسبت فشاری که کلیدها وارد می کنید شدت صدای تولیدی را کنترل کرده، کم و زیاد کنید. از انواع پیانو می توان پیانو دیواری، پیانو اسپینت، پیانو کنسول، پیانو دیجیتال و پیانو یاماها را نام برد. با توجه به اینکه پیانو یک ساز نسبتا مجلل و لوکس به شمار می آید آنچه اهمیت می یابد قیمت پیانو یاماها و .... می باشد.


 

 

 

صندلی پیانو قابل تنظیم:

با توجه به اهمیت قیمت پیانو یاماهاو ...  در موسیقی دنیا و قدرت ماوارایی آن در تولید صدا در صورت علاقه به موسیقی بایستی قیمت پیانو یاماها و .... را در اولویت بعدی قرار داد. با توجه به توضیحات فراوان و مراجعه به اساتید این کار می توان با توجه به پایینتر بودن قیمت پیانو دست دوم یک پیانو دست دوم خوب را انتخاب کرد. شما می توانید با پرداخت پول کمتر برای قیمت پیانو دست دوم هزینه بیشتری برای آموزش صرف نمایید. البته باید توجه نمود که قیمت پیانو دست دوم .... نباید شما را از اهمیت این ساز در دنیای موسیقی غافل نماید. علاوه برخرید صندلی مناسب خرید هندزفری برای گوش دادن به موسیقی دلخواه برای نواختن موسیقی نیز حائز اهمیت است.

یکی از بهترین برندهای پیانو، پیانو یاماها می باشد. قیمت پیانو یاماها به نسبت کیفیت بالای آن ارزش بالایی دارد. لوازم جانبی پیانو و سایر آلات موسیقی نیز اهمیت فراوانی در استفاده از پیانو و سایر آلات موسیقی مانند ویولن و گیتار دارد. صندلی پیانو نیز مناسب برای پیانو، گیتار فلامنکو، گیتار کلاسیک و ویولنسل می باشد. پایه صندلی پیانو معمولا  قابلیت باز شدن  درب صندلی پیانو را دارا می باشد که انواع قیمت پیانو  نو  و قیمت پیانو دست دوم در سایت هایی مانند ایسام باکدتخفیف ایسام برای مشتریان فراهم شده است.

اکثر کاربران از خرید محصولات مربوط به موسیقی  از فروشگاه با سلام رضایت کامل دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه