لوگو تخفیف هات

خرید توپ والیبال تا 58% تخفیف

58 درصد
0
140
5
اشتراک گذاری
خرید توپ والیبال تا 58% تخفیف
58%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع توپ والیبال و توپ بدمینتون را تا 58% تخفیف خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
1,252,350
سود شما
720,230
قیمت جدید
532,120

 

خصوصیات توپ والیبال:
 

والیبال یکی از ورزش های محبوب در بین جوانان و نوجوانان به شمار می آید. همچنین بسیاری از خانواده های ایرانی برای گذراندن زمان تفریحات خود والیبال و بازی توپ میکنند. همچنین بازی فوتبال نیز با توپ فوتبال در بین پسران بسیار محبوب است کلا بازی توپ در بین ایرانیان بسیار محبوب است. در سایت دیجی کالا عکس توپ والیبال و توپ فوتبال و توپ بدمینتون و همچنین توپ فوتبال موجود است که علاوه بر عکس توپ والیبال، توپ بدمینتون و.. خصوصیات و مشخصات این محصولات را میتوانید به طور کامل مطالعه فرمایید و با تخفیف هایی ویژه خریداری کنید. توپ والیبال موجود در دیجی کالا علاوه بر کیفیت بالا از زیبایی هم برخوردار است. این محصول از 58% رضایتمندی مشتریان برخوردار است و مشتریان از این محصول راضی بوده اند.

 

شما میتوانید این توپ را برای استفاده از سالن ورزشی ببرید و بازی هیجانی را تجربه  کنید. رنگ این توپ زرد است که رگه هایی آبی نیز دارد. جنس این توپ ازلاستیک و سایز آن 5 است. این توپ نه خیلی جنس محکم و سنگینی دارد که باعث دست درد و آسیب بشود و نه آن قدر سبک است که نتوان با آن بازی کرد وزن این توپ به صورت استاندارد است. کیفیت این محصول بسیار بالا است و در مدت طولانی میتوانید با آن بازی کنید و لذت ببرید. این توپ و دمبل دیجی کالا را همان طور که گفته شد دارای تخفیف است و شما میتوانید بسیار با کد تخفیف ارزان تر آن را برای خود و یا فرزند خود و... تهیه کنید و از این محصول با استفاده از کد هدیه ایسام و کد تخفیف با سلام و ...  نهایت لذت را ببرید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه