لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
دریافت کد تخفیف آچاره تا 50000تومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

دریافت کد تخفیف آچاره تا 50000تومان ویژه تمامی خدمات شامل قالیشویی و ...

با ثبت نام از طریق لینک معرف تخفیف هات از 50 هزار تومان اعتبار اولین سفارش آچاره، سامانه خدمات آنلاین بهره‌مند شوید. برای ثبت نام در وبسایت آچاره و دریافت اعتبار رایگان می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا اعتبار را دریافت کنید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف پلاک تا 20000 هزار تومان با ثبت نام در سایت

کد تخفیف پلاک تا 20000 هزار تومان با ثبت نام در سایت

با وارد کردن کدتخفیف در قسمت کد معرف و پس از اولین تراکنش میتوانید از 20000% تخفیف تا سقف 20000 هزارتومان برای تمام خدمات از وبسایت پلاک سرویس بهره مند شوید. جهت اعمال کدتخفیف کد را کپی کرده و برای ورود به و‌بسایت پلاک روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف پلاک تا 20 هزار تومان ویژه خدمات خشکشویی و مبل شویی

کد تخفیف پلاک تا 20 هزار تومان ویژه خدمات خشکشویی و مبل شویی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف برای مبل شویی بهره مند شوید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

کدتخفیف آچاره تا 50 هزار تومان

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 15% تخفیف آچاره برای تمامی خدمات بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف بدون محدودیت سفارش اول و تا سقف 50 هزارتومان است. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا از تخفیف بهره مند شوید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

كد تخفيف آچاره تا 12% بدون محدودیت

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 12% تخفیف برای تمامی خدمات بدون محدودیت سفارش اول از وبسایت آچاره بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

12% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت کد هدیه آچار باز 200 هزار تومانی از دیجی کلاب

دریافت کد هدیه آچار باز 200 هزار تومانی از دیجی کلاب

شما از طریق سایت تخفیف هات وارد سایت دیجی کالا شده و با انجام کارهایی نظیر خرید و یا درج کامنت یا ... امتیاز از باشگاه مشتریان دیجی کالا دریافت کنید و سپس با پرداخت 300 امتیاز در دیجی کلاب، کد تخفیف 200 هزار تومانی آچارباز برای سفارش های بیشتر از 200 هزار تومان را دریافت نمایید. برای اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200 هزارتومان حداقل خرید
200,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد 10% تخفیف آچاره ویژه تعمیر خودرو

کد 10% تخفیف آچاره ویژه تعمیر خودرو

کاربران تخفیف هاتی می توانند با استفاده از کد تخفیف اختصاصی از 10% تخفیف ویژه آچاره برای تعمیر خودرو و باتری خودرو بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت خدمات" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف آچار باز تا 20000 هزار تومان

کد تخفیف آچار باز تا 20000 هزار تومان

شما از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد معرف تخفیف هات از 20000 هزارتومان اعتبار برای اولین سفارش خود درتمامی خدمات بهره مند شوید.لازم به ذکر است برای استفاده از تخفیف پس از وارد کردن شماره تلفن در سایت و یا اپلیکیشن در قسمت کد معرف کد بالا را وارد کنید تا بتوانید از تخفیف استفاده کنید.جهت سهولت کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

20,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف آچاره 20% تخفیف تعمیر جاروبرقی

کد تخفیف آچاره 20% تخفیف تعمیر جاروبرقی

برای استفاده از کدتخفیف میتوانید از 20% تخفیف تعمیر جاروبرقی تا سقف 50 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "تعمیر جاروبرقی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
 کد تخفیف استادکار تا 35000 تومان تخفیف ویژه همه خدمات

کد تخفیف استادکار تا 35000 تومان تخفیف ویژه همه خدمات

با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 50% تخفیف سامانه خدمات آنلاین استادکار تا سقف 35 هزارتومان برای تمامی سفارش های وبسایت استادکار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

35 هزارتومان حداکثر تخفیف
35,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف اچاره تا 10% ویژه نظافت

کد تخفیف اچاره تا 10% ویژه نظافت

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف از 10% تخفیف نظافت از وبسایت آچاره تا سقف تخفیف 100 هزار تومان بهره مند شوید. لازم به ذکر است که این کد تخفیف اچاره بدون محدودیت سفارش اول می باشد. برای استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و به بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

100 هزارتومان حداکثر تخفیف
10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف پلاک تا 20% ویژه کارواش، نظافت خانه و اتوبار

کد تخفیف پلاک تا 20% ویژه کارواش، نظافت خانه و اتوبار

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می‌توانید از 20% تخفیف ویژه کارواش وبسایت پلاک تا 20 هزارتومان را دریافت کنید.برای ورود به سایت پلاک استفاده از کدتخفیف ابتدا کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. کد تخفیف دوم: ms29hc ویژه نظافت کد تخفیف سوم: ms29ms ویژه اتوبار

20% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات

چرا خدمات نظافت منزل و ساختمان اهمیت دارد؟!

خدمات نظافت منزل و نظافت ساختمان یکی از موارد مهم در زندگی روزانه افراد جامعه می باشد. سلامتی هر فرد از خانه شروع می شود و نظافت خانه از مهمترین ارکانی است که باید به آن توجه کرد. روحیه و سلامت روانی افراد نیز مستقیما تحت تاثیر محیطی است که در آن زندگی و یا کار میکنند. مرتب بودن و تمیزی منزل که در آن هستید بسیار دارای اهمیت است چرا که سلامتی روان و جسم شما تحت تاثیر آن است. باید بگوییم بی نظمی و آشفتگی در منزل و محیط کار شما امری اضطراب آور است و در عین حال موجب افسردگی نیز می شود. حال باید با توجه به مشغله های روزانه مان چه کار کنیم و یا چگونه می توانیم محیط پیرامون خودمان را از هر گونه آلودگی و بی نظمی نجات دهیم؟!

عصر جدید و شرکت خدماتی نظافتی:

قطعا در عصر جدید فرصت برای تمامی کارهای روزانه مان کم است. ما هم نمی توانیم زمان زیادی را صرف نظافت منزل و نظافت ساختمان کنیم. پیشینیان ما اهمیت زیادی به این امر  یعنی نظافت خانه می دادند اما ما با توجه به سبک زندگی مان نظافت و آراستگی منزلمان را در الویت های پایین تری قرار داده ایم. همین موضوع باعث شده است تا خدمات نظافت منزل و ساختمان از مشاغل نوین شمرده شود. شرکت خدماتی نظافتی از جمله کسب و کارهایی است که به کسانی که به طور تخصصی به نظافت منزل و نظافت ساختمان می پردازند این امکان را می دهد تا با مشتریان بیشتری در ارتباط باشند. بعضی از شرکت هایی که به عنوان شرکت خدماتی نظافتی شناخته می شوند افرادی را به صورت تخصصی آموزش می دهند. آنها می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بهترین کیفیت امر نظافت خانه را انجام دهند.

خدمات نظافت منزل در بستر آنلاین:

خدمات نظافت منزل با توجه به ورود بیشتر کسب و کارها به فضای اینترنتی با عنوان شرکت خدماتی نظافتی که در زمینه تمیزکاری خانه و نظافت ساختمان فعالیت دارد از این بستر استفاده می کنند. تخفیف هات با شرکت های معتبر این حوزه که از افراد مطمئن و متخصص بهره مند هستند برای ارائه کد های تخفیف خود همکاری های بسیار خوبی دارد. شما  می توانید این کد های تخفیف را کاملا رایگان و به صورت تست شده و لحظه آخری برای نظافت محل سکونت و محیط کارتان دریافت نمایید.

بهترین اپلیکیشن نظافت منزل؛ برای درخواست آنلاین خدمات:

امروزه همه ما از گوشی های هوشمند استفاده می کنیم که می توانیم هر برنامه ای را که به آن نیاز داریم را بر روی آن نصب کنیم. اپلیکیشن ها ی بسیاری در حوزه خدمات آنلاین در دسترس می باشند.  در این قسمت به بهترین و بزرگترین اپلیکیشن هایی که از طریق آن می توانید هر خدمت و سرویسی که مد نظرتان هست را در خواست کنید پرداخته ایم. نظافت منزل با اپلیکیشن استادکار، اپلیکیشن اسپارد، اپلیکیشن آچاره و آچارباز از جمله سامانه های کاربردی و در دسترس هستند؛  از طریق سایت و اپلیکیشن این سامانه ها می توانید در هر ساعتی از شبانه روز و به آسانی درخواستتان را ثبت نمائید. 

هدف از ایجاد اپلیکیشن نظافت خانه و ساختمان:

هدف از ایجاد این اپلیکیشن ها، دسترسی آسان به متخصصین در این حوزه، مشخص بودن قیمت ها و ایجاد رقابت بین متخصصین برای هرچه بالاتر رفتن کیفیت خدمات است. این اپلیکیشن ها بسیار کاربردی و عالی هستند و همچنین خدمات متفاوتی را ارائه می دهند که مزایای بسیار خوبی دارند. برای مثال؛ نظافت و شستشو، حمل بار و اسباب‌کشی، خدمات تاسیسات و ساختمانی، سرویس و تعمیر لوازم منزل، خدمات مربوط به تعمیر و نگهداری خودرو، قالی‌شویی، کارواش در محل و بسیاری از خدمات دیگر را می‌توانید از طریق این برنامه ها و نصب آن بر روی تلفن همراه خود دریافت نمایید. این سامانه ها همگی از تیم فعال پشتیبانی برخوردار می باشند که اگر در مسیر ثبت درخواست با مسئله ای رو به رو شوید، شما را در حل مشکل همراهی و راهنمایی خواهند کرد.

ارائه کد تخفیف نظافت منزل و ساختمان در تخفیف هات:

در کل به نظر می رسد این اپلیکیشن ها توانسته اند نیازهای کاربران را در بسیاری از موارد مخصوصا تمیز کاری خانه مرتفع نمایند و باعث رضایت خاطر آنها شوند. شما با نصب این برنامه ها به راحتی می توانید کارهای خدماتی و فنی را به سرویسکاران با تجربه بسپارید و یا خدماتی نظیر تعمیرات لوازم خانگی و برقکاری، خدمات آسانسور و ... را  از سرویس های ارائه شده در این اپلیکیشن دریافت نمائید. مخصوصا این که می توان از کد تخفیف نظافت منزل و ساختمان در سایت تخفیف هات استفاده کرد و این خدمات را با قیمت های مناسب تری پرداخت کرد. برای گرفتن کد تخفیف استفاده از خدمات این برنامه ها مانند کد تخفیف آچاره، کد تخفیف آچارباز و ... می توانید به سایت تخفیف هات مراجعه کنید و خدمات مختلف این برنامه های کاربردی را با تخفیف دریافت نمایید.

ارسال نظرات