لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف پلاک تا 20% ویژه کارواش، نظافت خانه و اتوبار

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
67
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با کپی کردن کد تخفیف می‌توانید از 20% تخفیف ویژه کارواش وبسایت پلاک تا 20 هزارتومان را دریافت کنید.برای ورود به سایت پلاک استفاده از کدتخفیف ابتدا کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. کد تخفیف دوم: ms29hc ویژه نظافت کد تخفیف سوم: ms29ms ویژه اتوبار

ms29cw
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خصوصیات خدمات نظافت خانه و نظافت شرکت:

پلاک یک پلتفرم است که سرویس های خدمات در محل و یا درخواست سرویس به صورت آنلاین مانند نظافت خانه، خشکشویی، کارواش، سرویس خودرو، درخواست خدمات ساختمانی، خدمات الکتریکی، باربری، قالیشویی، باغبانی، آزمایش در محل را همراه با کارگر به کابران سایت ارائه می دهد. شما به سادگی می توانید برای خدمات نظافت منزل، نظافت شرکت، نظافت محل کار و ... از این پلتفرم خدمات بگیرید و هزینه خدمات نظافت بر حسب ساعت و مشاعات محاسبه می گردد. دسترسی آسان، صرفه جویی در زمان، قیمت مناسب، وجود متخصصین حرفه ای، ضمانت بازگشت وجه از ارزش هایی است که سایت ارائه دهنده خدمات اینترنتی پلاک به مشتریان خود عرضه می کند. با استفاده از کد تخفیف پلاک و کد تخفیف نظافت آچاره از تخفیف هات، خدمات ارزان تری را دریافت کنید.

تخفیف نظافت پلاک

مزیت های استفاده از خدمات پلاک:

از مزیت های استفاده از خدمات پلاک سرمایه جویی در هزینه و زمان شما است.شما با درخواست خود در اپلیکیشن پلاک سریع ترین شیوه خدمات در محل را از طریق سیستم هوشمند به سرعت به نزدیک ترین متخصصین خود اعلام می کند. پلاک مطمئن ترین راه دریافت خدمات در محل را برای کاربران را به وسیله کارگران فراهم آورده است.

خدمات سایت پلاک:

علاوه بر خدمات نظافت خانه و هر مکان دیگرسایت و اپلیکیشن پلاک خدمات دیگر مانند خدمات الکتریکی مانند خدمات برق، دزدگیر و دوربین مدار بسته، درب و کرکره برقی و ...، خدمات پذیرایی و برگزاری مراسم و جشن ها، شستشوی فرش و مبلمان و خدمات حمل بار به وسیله کارگر را به کاربران ارائه می دهد. حال اگر برای خدمات نظافت خانه به دنبال پیدا کردن سرویس دهنده آنلاین سریع و مناسب هستید می توانید از سایت و اپلیکیشن پلاک به راحتی و در .سریع ترین زمان ممکن با کد تخفیف ،خدمات مورد نظر خود را بگیرید.

ارسال نظرات