لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف استادکار تا 80 هزارتومان تخفیف ویژه مبل شویی

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
107
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 80 هزارتومان تخفیف سامانه خدمات آنلاین استادکار برای مبل شویی از وبسایت استادکار بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت استادکار بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

mbsh80
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات وب سایت استادکار، ارائه دهنده خدمات نظافت و..:

برای سفارش خدماتی مانند نظافت منزل، نظافت شرکت و ... میتوانید به سایت و اپلیکیشن استاد کار مراجعه کنید و با داشتن کد تخفیف استادکار برای دریافت خدمات تخفیف های ویژه بگیرید.

 

خصوصیات سایت استادکار:

 

استادکار بازار آنلاین خدمات است. این وب سایت طیف گسترده ای از خدمات خانه، ساختمان، نظافت منزل، نظافت شرکت، خودرو، سلامت و زیبایی را در بر می گیرید. استادکار هزاران متخصص قابل اعتماد و با تجربه های متنفاوت را در اختیار قرار می دهد.

 

خدمات استادکار به چند دسته تقسیم شده است؟

 

خدمات استاد کار به 9 دسته ی کلی تقسیم شده است. این 9 دسته شامل خدمات تاسیسات، خدمات خودرو و حمل و نقل، خدمات دکوراسیون و ساختمانی، خدمات شستشو و نظافت، خدمات کامپیوتر و موبایل، خدمات آموزشی، خدمات خانه و آشپزخانه، خدمات پزشکی و دامپزشکی و خدمات پذیرایی و مراسم می شود.خدمات تاسیسات خدماتی مانند سرمایش و گرمایش، لوله کشی، برق و الکترونیک، گازسوز، تلفن و اینترنت می باشد. خدمات خودرو و حمل و نقل، سرویس و تعمیر خودرو، کارواش، باربری و اسباب کشی، حمل خودرو و خدمات اسپرت را شامل می شود. خدمات دکوراسیون و ساختمانی، دکوراسیون، ساختمانی، باغبانی، هوشمند سازی و بازسازی را شامل می شود.

 

خدمات شستشو و نظافت شامل خدمات نظافت منزل و نظافت شرکت، خشکشویی، قالیشویی و مبل شویی، سم پاشی و کارواش می شود. خدمات کامپیوتر و موبایل در دسته بندی موبایل تبلت، خدمات کامپیوتری ماشین اداری، امنیت و شبکه و اینترنت تقسیم شده است. خدمات آموزشی در وب سایت استادکار شامل آموزش دروس مدرسه می باشد. دسته بندی خدمات خانه و آشپزخانه شامل سرمایش و گرمایش، یخچال و فریزر، لوازم نظافت، لوازم پخت و پز و صوتی و تصویری است.خدمات نظافت در سایت استادکار نظافت منزل، نظافت ساختمان و مشاعات، نظافت شرکت و اداره، سمپاشی مسکونی، نماشویی و کفسابی را شامل می شود.از مزایای وب سایت و اپلیکیشن استاد کار این است که کاربران این سامانه می توانند تمامی خدماتی که نیاز دارند را به صورت آنلاین سفارش دهند و با داشتن کد تخفیف استاد کار برای دریافت خدمات از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

 

ارسال نظرات