لوگو تخفیفهات
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد های اینترنت رایگان ایرانسل برای ساعات مختلف روز

کد های اینترنت رایگان ایرانسل برای ساعات مختلف روز

با وارد کردن کد دستوری #4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید بسته های مختلف مکالمه و اینترنت مخصوص به خود را با 70% تخفیف دریافت کنید.برای مشاهده جزییات کافی است بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید. راهکار دوم : مشترکین ایرانسلی به مناسبت روز دانشجو میتوانند بسته ی 3 گیگابایت اینترنت را به مبلغ 12 هزارتومان خریداری کنند.لازم به توضیح است مدت زمان خرید این بسته محدود است.

فعلا معتبر
کدتخفیف
بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

شما می توانید با معرفی رایتل به 10 نفر از دوستانتان 10 گیگابایت اینترنت ایگان رایتل 30 روزه دریافت نمایید. لازم به ذکر است که حتما دو ستانتان اقدام به ثبت نام و خرید سیم کارت کرده و با وارد نمودن شماره شخص شما به عنوان معرف این هدیه را دریافت نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. ‌

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف سایت آسیاتک ویژه گیگ باکس های جدید

کوپن تخفیف سایت آسیاتک ویژه گیگ باکس های جدید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات از 3% تخفیف برای حجم 100 گیگ، از 5% تخفیف برای حجم 200 گیگ، از 8% تخفیف برای حجم 500 گیگ و از 13% تخفیف برای حجم 1000 گیگ بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. روش دوم: از گیگ باکس 400 adsl گیگ 120 هزارتومان و از گیگ باکس TD_LTE، 100 گیگ 150 هزارتومان و از گیگ باکس OWA 200 گیگ 170 هزارتومان به مدت 30 روز بهره مند شوید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اسیاتک ویژه خرید مودم

کد تخفیف اسیاتک ویژه خرید مودم

از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به کد تخفیف می توانید یک مودم TD-LTE همراه با سیمکارت 4G و بسته یکساله با 480 گیگ اینترنت بین الملل خریداری نمایید. برای ورود به سایت آسیاتک و استفاده از تخفیف روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خرید سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

خرید سیم کارت همراه اول با 30% تخفیف بهمراه اینترنت رایگان

کاربران تخفیف هات میتوانند با کلیک بر روی "خرید کنید" سیم کارت همراه اول را با 30% تخفیف خریداری کرده و از 30 گیگا بایت اینترنت هدیه و 6ماه مکالمه درون شبکه با تعرفه نیم بها و ماهانه 100 پیامک رایگان به مدت 6 ماه را به قیمت 100 هزار تومان خریداری کنند.

30% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف مبین نت ویژه ترافیک رایگان سامانه شاد

کد تخفیف مبین نت ویژه ترافیک رایگان سامانه شاد

با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید و حضور دانش آموزان در فضای آموزش آنلاین، مبین‌نت دسترسی مشترکین خود را به سامانه شاد تسهیل کرد.بر این اساس دانش آموزانی که مشترک مبین‌نت هستند، می‌توانند با ترافیک رایگان از سامانه رسمی شاد استفاده کنند.برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

کوپن و کد تخفیف اینترنت ایرانسل با استفاده از پزشکت

با نصب اپلیکیشن پزشکت و دریافت مشاوره از این برنامه یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی به شما تعلق می‌گیرد.کافی است برای نصب پزشکت کد بالا را شماره گیری کنید تا لینک اپلیکیشن پزشکت برای شما ارسال شود.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف اینترنت شاتل تا 56% برای خرید سرویس اینترنت خانواده

کد تخفیف اینترنت شاتل تا 56% برای خرید سرویس اینترنت خانواده

شما میتوانیدبا خرید کد تخفیف اینترنت خانواده یکساله 16 مگابایت بر ثانیه شاتل از 56% تخفیف و یک ماه اشتراک رایگان نماوا بهره مند شوید. لازم به توضیح است این سرویس اعتبار شبانه ندارد. برای خرید می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

56% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف پارس آنلاین 400 با تخفیف 40 درصدی

کد تخفیف پارس آنلاین 400 با تخفیف 40 درصدی

بدون وارد کردن کد تخفیف از 40% تخفیف وبسایت پارس آنلاین بهره مند شوید.مشترکین جدید بسته ی 600 گیگابایت 12 ماهه را 480 هزارتومان و بسته ی 600 گیگابایت 3 ماهه را 220 هزارتومان و 99 گیگابایت 3 ماهه رو 99 هزارتومان خریداری نمایید. جهت کسب تخفیف میبایست کد را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت پارس آنلاین برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد مکالمه رایگان همراه اول ویژه دانشجویان

کد مکالمه رایگان همراه اول ویژه دانشجویان

کاربران دارای سیم کارت های دانشجویی همراه اول میتوانند از 100% تخفیف مکالمه درون شبکه همراه اول و تلفن ثابت در جمعه ها بهره مند شوند.برای فعال سازی کافی است کد #44*10* را شماره گیری فرمایید.برای ورود به وبسایت همراه اول بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کوپن و کد تخفیف شارژ همراه اول به میزان 10 درصد

کوپن و کد تخفیف شارژ همراه اول به میزان 10 درصد

شما می توانید با معرفی همراه اول به دوستانتان تا یک سال 10 درصد از مبلغ شارژتان را از همراه اول هدیه بگیرید. فقط کافیست دوستانتان شماره شما را با شماره‌گیری کد دستوری بالا به عنوان معرف، معرفی کنند.همچنین اعتبار هدیه شامل مکالمه داخل شبکه همراه اول، پیامک، دیتا، خرید بسته‌های داخل شبکه و دیتا می‌شود و از خدمات خارج شبکه پشتیبانی نمی‌کند. مهلت استفاده اعتبار هدیه یک ماه می‌باشد. لازم به ذکر است معرف باید خود از مشترکین اعتباری همراه اول باشد و از زمان فعال سازی سیم کارت یک ماه نگذشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر بروی "خرید کنید" کلیک نمایید.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

دریافت اینترنت رایگان واقعی:

امروزه بسیاری از اپراتورها، برای جذب و نگهداری مشتریان، اقدام به ارسال اینترنت رایگان و کد اینترنت رایگان، بدون اخذ هیچ گونه مبلغی برای کاربران خود می نمایند. برخی از اپراتورها، هر سال در تاریخ تولد مشتریان، به آنها دو گیگا بایت اینترنت رایگان هدیه می دهند. بعضی دیگر از مشترکین، با تغییر اشتراک خود از سیم کارت اعتباری به سیم کارت های دائمی، میتوانند از چند گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوند. البته در برخی مواقع نیز به طور اتوماتیک برای کاربران، اینترنت پرسرعت رایگان در نظر گرفته می شود و از طرف اپراتور، به عنوان هدیه به کاربر ارائه می گردد. یکی از آسان ترین روش هایی که می توانید از طریق آن اینترنت رایگان دریافت کنید این است که برنامه اپراتور مربوطه را از سایت رسمی آن دانلود کنید و نصب نمایید.

چگونه از اینترنت رایگان واقعی و پرسرعت بهره مند شوید؟

در صورتی که گوشی شما، قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G یا LTE را دارد، می توانید سیم کارت فعلی خود را به صورت رایگان به یوسیم تبدیل کنید. در صورتیکه در سیستم تلفن شما قابلیت 4G ثبت نشده باشد، می توانید با پرداخت مبلغ کمی، سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود را به یوسیم تعویض کنید. حداکثر یک هفته پس از تعویض یوسیم، هدیه بسته اینترنت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و مشترکین سیم کارت اعتباری به صورت اینترنت رایگان با کد اینترنت رایگان، فعال خواهد شد. برخی از اپراتورها مانند ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده است و در آن امکانات متنوعی جهت مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت در آن ایجاد کرده است. کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان آن را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند.

دسته بندی بسته های اینترنت و انواع آن:

بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول، کد های ایرانسل و کد های رایتل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. حجم مورد استفاده از نظر اپراتورها برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است. معمولاً اپراتورها حجم مورد استفاده برای سایت‌های داخلی را نصف حجم سایت‌های خارجی محاسبه می‌کنند. بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع، با قیمت های متفاوتی موجود می باشد و همگی دارای اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار هستند.

مقایسه اپراتورهای تلفن همراه:

سرعت اینترنت یک فاکتور پر اهمیت برای مشترکین اپراتورهای تلفن همراه محسوب می‌شود. ایرانسل یکی از شرکت هایی است که اینترنت خود را به عنوان اولین اپراتور در این بخش ارائه کرده است تا مشترکین ایرانی هم از این تکنولوژی بهره‌مند شوند. این شرکت به عنوان کم هزینه‌ترین شرکت در مقابل ارایه خدمات شناخته شد. همراه اول نیز یکی دیگر از اپراتورهای تلفن همراه است که پر سرعت ترین سرویس اینترنت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. میزان پوشش دهی خوبی که دارد، فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است. همراه اول و ایرانسل دو اپراتور مطرح کشور هستند که هر کدام به نحوی برای جذب مشترکین بیشتر تلاش می‌کنند. اینترنت یکی از مواردی است که اپراتورها روی آن مانور زیادی می‌دهند و خود را مدام به عنوان بهترین و پرسرعت‌ترین سرویس‌دهنده در این زمینه معرفی می‌کنند.

دریافت اینترنت و مکالمه رایگان:

با خرید سیم‌کارت اعتباری و خرید سیم کارت دائمی هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن طرح محاسبه خواهد شد. مشترکان می توانند با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایشان را مطابق با الگوی مصرف کاهش دهند. خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت، مکالمه رایگان و پیام صوتی و هدایای ویژه مثل اینترنت رایگان، بسته مکالمه رایگان و ... برای جلب رضایت کاربران ارائه می شود. سیم‌ کارت های اعتباری به شما امکان می‌دهد همواره هزینه‌های تلفن همراهتان را کنترل کنید. با خرید این نوع سیم‌کارت، اعتبار مورد نیازتان را نقدی می‌خرید و سپس بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک و دریافت صورت‌حساب، می‌توانید تماس بگیرید، پیامک بفرستید و از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از سیم‌ کارت دائمی، در انتهای ماه تنها یک صورت حساب دریافت می‌کنند که دریافت ریز مکالمات تنها بخشی از این امکانات است.

ارائه کد تخفیف بسته و اینترنت رایگان واقعی همراه اول، ایرانسل و... به صورت تست شده:

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، گامی موثر بردارد. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه اینترنت پرسرعت جهت سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری و ... به صورت ارزان تر اقدام کنید. همچنین از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه، کد اینترنت رایگان و ... با حجم نامحدود بهره مند شوید. زمانی که اینترنت هدیه به شما تعلق می گیرد، در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. برای خرید بسته های اینترنت با تخفیف می توانید از تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات نیز بهره مند شوید. همچنین کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف همراه اول، رایتل و ... نیز در دسترس می باشد.

ارسال نظرات