لوگو تخفیفهات
خانومی

خانومی

همه چیز درباره‌ی فروشگاه خانومی و کد تخفیف خانومی:لوازم آرایشی امروزه به یکی از خریدهای دائمی و همیشگی بانوان تبدیل شده است(توضیحات بیشتر)
امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 2 رای)
افزودن به علاقه مندی
مرتب سازی:
جدیدترین
محبوب ترین
بیشترین تخفیف
کوپن و کد تخفیف
کالا
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف خرید خانومی تا 200% ویژه محصولات پنبه ریز

کد تخفیف خرید خانومی تا 200% ویژه محصولات پنبه ریز

با انتخاب 4 محصول از محصولات پنبه ریز، ارزان ترین را با 200% تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از این تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا از این تخفیف بهره مند شوید.
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تا 60000 تومان تخفیف از سایت خانومی

تا 60000 تومان تخفیف از سایت خانومی

شما می توانید برای خرید بادی اسپلش و دئودورانت از 60000 تومان تخفیف برای سفارش بالای 420 هزارتومان بهره مند شوید.این تخفیف برای تمامی محصولات قابل استفاده است. جهت کسب تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
420 هزارتومان حداکثر تخفیف
60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خانومی تا 50% تخفیف

کد تخفیف خانومی تا 50% تخفیف

با استفاده از سایت تخفیف هات میتوانید با وارد کردن کد تخفیف از 50% تخفیف تا سقف 25هزارتومان برای سفارش کرم دور چشم بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی"خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت خانومی برای شما اعمال شود.
25 هزارتومان حداکثر تخفیف
50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
بن تخفیف خانومی تا 80000تومانی ویژه ماه مهر

بن تخفیف خانومی تا 80000تومانی ویژه ماه مهر

با استفاده از سایت تخفیف هات میتوانید با وارد کردن کد تخفیف از 80000 تومان تخفیف تا سقف 320 هزارتومان برای انواع سفارش به همراه ارسال رایگان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی"خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت خانومی برای شما اعمال شود.
320 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
80,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کدتخفیف خانومی شاپ تا 60000 تومان برای خرید لوازم آرایشی

کدتخفیف خانومی شاپ تا 60000 تومان برای خرید لوازم آرایشی

از طریق سایت تخفیف هات می توانید با وارد کردن کد تخفیف از 60000 تومان تخفیف برای سفارش بالای 420 هزارتومان بهره مند شوید.اگر نیازمند استفاده از این تخفیف هستید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت خانومی برای شما منظور گردد.
420 هزارتومان حداقل خرید
60,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف تا 20000 هزارتومان برای خرید از سایت خانومی شاپ

کد تخفیف تا 20000 هزارتومان برای خرید از سایت خانومی شاپ

با وارد کردن کد تخفیف از 10% تخفیف برای خرید لوازم آرایشی بهداشتی تا سقف 20000 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان درسایت خانومی اعمال شود.
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف سایت خانومی تا 25000 هزارتومان ویژه خرید شامپو

کد تخفیف سایت خانومی تا 25000 هزارتومان ویژه خرید شامپو

با استفاده از کد تخفیف می توانید برای خرید انواع شامپو از فروشگاه لوازم آرایشی بهداشتی خانومی از 10% تا سقف 25000 هزارتومان تخفیف دریافت کنید. جهت استفاده از کد تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
25,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تا 30000 تومان تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی خانومی

تا 30000 تومان تخفیف فروشگاه لوازم آرایشی خانومی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 30000 تومان تخفیف خانومی برای سفارش های بالای 150 هزارتومان بهره‌مند ‌شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت خانومی برای شما منظور گردد.
150 هزارتومان حداقل خرید
30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خانومی تا 40000 هزارتومان ویژه تمامی محصولات مد و اکسسوری و پاک کننده و بهترین کرم ضد آفتاب

کد تخفیف خانومی تا 40000 هزارتومان ویژه تمامی محصولات مد و اکسسوری و پاک کننده و بهترین کرم ضد آفتاب

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 40000 هزارتومان تخفیف خانومی ویژه خریدمحصولات مد و اکسسوری برای سفارش های بالای 40000 هزارتومان بهره‌مند ‌شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت خانومی برای شما منظور گردد. کد تخفیف دوم: BTSClear ویژه محصولات پاک کننده
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
بسته تبلیغاتی بسته تبلیغاتی
توضیحات
نظرات کاربران (0)

همه چیز درباره‌ی فروشگاه خانومی و کد تخفیف خانومی:

لوازم آرایشی امروزه به یکی از خریدهای دائمی و همیشگی بانوان تبدیل شده است. بسیاری از بانوان با توجه به حفظ سلامت پوست و صورت خود به دنبال لوازم آرایشی اصل و تائید شده از سوی وزارت بهداشت هستند. با توجه به همین محبوبیت لوازم آرایشی، امروزه شرکت های زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت شده اند. این شرکت ها در رقابت با یکدیگر به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود و جذب مشتریان بیشتری هستند. این مسئله باعث شده است که قابلیت هایی مانند فروشگاه های اینترنتی را نیز به خدمات خود اضافه کنند. 
وب سایت خانومی از جمله فروشگاه های آنلاینی است که در این زمینه فعالیت می‌کند. خانومی شاپ به تازگی برای جلب رضایت مشتریان خود کد تخفیف خانومی را به مشتریان خود برای خریدهایی ارزان قیمت تر هدیه داده است. در ادامه سعی داریم ویژگی های این وب سایت را مورد بررسی قرار بدهیم.

مزایای خرید از فروشگاه آنلاین خانومی:

این فروشگاه هر روزه محصولات خود را مطابق با نیاز مشتریان و درخواست آنان به روز می‌کند. شما با مراجعه به وب سایت خانومی می‌توانید گستردگی محصولات و تنوع در رنگ و جنس آنها را مشاهده کنید. تنوع در رنگ محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از مهم ترین موضوعات تلقی می‌شود. به همین دلیل این فروشگاه تلاش می‌کند تمامی خواسته های مشتریان خود را برآورده کند. اگر شما به هر دلیلی از خرید خود پشیمان بشوید و قصد داشته باشید که خرید خود را لغو ویا تعویض کنید، خانومی شاپ بدون هیچ پرسشی کالای خود را مرجوع می‌کند. این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه مرجوع کردن کالا به طور کامل بر عهده فروشگاه خانومی می‌باشد. این فروشگاه آنلاین سعی می‌کند که با دقت و وسواس زیادی کالا های خود را از بهترین برنده های حال حاضر دنیا تهیه کند. 

پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی خانومی:

این فروشگاه علاوه بر این که کد تخفیف خانومی را برای رضایت مشتریان خود به بازار ارائه کرده است، پیشنهاد های ویژه‌ی دیگری را نیز در نظر دارد. ما به چند مورد از این پیشنهاد ها اشاره می‌کنیم: 
سایت اینترنتی خانومی روزانه تعدادی از محصولات خود را برای تخفیف های بالا عرضه می‌کند. شما با مراجعه به خانومی شاپ می‌توانید از این تخفیف ها برخوردار بشوید.
در یک قسمت از این وب سایت شما می‌توانید محبوب ترین و پر طرفدار ترین محصولات فروشگاه خانومی را مشاهده کنید. هم چنین می‌توانید علت این محبوبیت را نیز مشاهده نمایید.
در این فروشگاه پیشنهاد ویژه ای با نام ارسال رایگان وجود دارد. این به معنی آن است که شما نیازی پرداخت هزینه سفارش خود ندارید و فروشگاه اینترنتی خانومی این بخش را بر عهده می‌گیرد.

شانس 1010 فروشگاه اینترنتی خانومی چیست؟ 

این فروشگاه اینترنتی نیز مانند تمامی فروشگاه های اینترنتی راه های مختلفی را برای جذب مشتری و بالا بردن مخاطبان خود به کار می‌گیرد. این راه های مختلف می‌تواند انگیزه را در مشتریان برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی افزایش بدهد. مهم ترین طرح تشویقی این وب سایت، طرح 1010 نام دارد. این طرح به این صورت می‌باشد که در ساعت 10:10 هر روز تعدادی از محصولات با تخفیف های بسیار زیاد برای خرید مشتریان بر روی وب سایت قرار می‌گیرد. این طرح مانند یک مسابقه نیز می‌باشد و افرادی که سریع تر برای خرید اقدان کنند، موفق به خرید خواهند شد. بعد تمام شدن این طرح کالا ها مجدداً به قیمت اصلی خود برمی‌گردند. فرصت خرید محصولات در این طرح تشویقی نهایتاً 24 ساعت می‌باشد و بعد این زمان و یا حتی بعد از تمام شدن محصولاتی که در طرح قرار گرفته بودند، این طرح منقضی می‌شود.

هدیه فروشگاه اینترنتی خانومی برای خرید اولی ها:

فروشگاه آنلاین خانومی برای افرادی که به تازگی در این وب سایت ثبت نام کرده اند و قصد دارند اولین خرید خود را به طور رسمی انجام بدهند، هدایایی در نظر گرفته است. این هدایا شامل بن رایگان می باشد که همراه با ارسال رایگان کالا در اختیار خرید اولی ها قرار می‌گیرد. برای بهره مند شدن از این کد تخفیف خانومی کافیست که در وب سایت خانومی ثبت نام کنید و محصول مورد نظر خود را به طور کاملاً رایگان و با بالاترین کیفیت به طور رایگان دریافت کنید.

کد تخفیف خانومی برای خرید لوازم آرایشی اصل، تست شده و رایگان:

امروزه شما می‌توانید کد های تخفیف مختلفی را از طریق وب سایت تخفیف هات مشاهده نماید. کد تخفیف خانومی برای خرید لوازم آرایشی اصل و هم چنین صد ها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان بر روی وب سایت تخفیف هات برای شما در نظر گرفته شده است. تمامی این کد های تخفیف قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان وب سایت تخفیف هات بررسی می‌شود و پس از اطمینان از فعال بودن در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر شما هم تمایل دارید از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات استفاده کنید، همین حالا به این وب سایت مراجعه نمایید.

ارسال نظرات
ارسال