لوگو تخفیف هات

کد تخفیف خانومی

کد تخفیف خانومی

فروشگاه خانومی عرضه کننده انواع محصولات آرایشی و بهداشتی است. جدید ترین کد تخفیف خانومی را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.7 از 15 رای)
کوپن و کد تخفیف
کدتخفیف سایت خانومی 40% ویژه محصولات منتخب

کدتخفیف سایت خانومی 40% ویژه محصولات منتخب

کاربران تخفیف هات میتوانید با تخفیف 40% از فروشگاه اینترنتی خانومی برای خرید مرطوب کننده و آبرسان دریافت نمایید. جهت دریافت تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف 100% ویژه گردونه سایت خانومی

تخفیف 100% ویژه گردونه سایت خانومی

شما می توانید با چرخاندن گردونه شانس وبسایت خانومی تا 100% تخفیف ویژه برای خرید انواع محصولات بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف 200 هزارتومانی وبسایت خانومی

کد تخفیف 200 هزارتومانی وبسایت خانومی

برای دریافت تخفیف 200 هزارتومانی از انواع برند برای خرید بالای 1 میلیون تومان میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
1 میلیون تومان حداقل خرید
200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
بن تخفیف سایت خانومی 50 هزارتومانی

بن تخفیف سایت خانومی 50 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 50 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید بالای 350 هزارتومان لوازم آرایشی بهداشتی از وبسایت خانومی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لوازم آرایشی" کلیک نمایید.

350 هزارتومان حداقل خرید
50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خانومی تا 50% تخفیف ویژه

کد تخفیف خانومی تا 50% تخفیف ویژه

برای خرید محصولات دور چشم، ضدآفتاب، محصولات داروخانه ای، محصولات خارجی، ماسک صورت، ماسک مو و بادی اسپلش ها از 50% تخفیف ویژه بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
خانومی کد تخفیف یکی بخر دوتا ببر

خانومی کد تخفیف یکی بخر دوتا ببر

با خرید دو کالا از وبسایت خانومی یکی از آن ها را به صورت رایگان دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خانومی تا 40 هزارتومان ویژه تمامی محصولات مد و اکسسوری و پاک کننده و بهترین کرم ضد آفتاب

کد تخفیف خانومی تا 40 هزارتومان ویژه تمامی محصولات مد و اکسسوری و پاک کننده و بهترین کرم ضد آفتاب

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از 40 هزارتومان تخفیف خانومی ویژه خرید لوازم آرایشی بهداشتی برای سفارش های بالای 200 هزارتومان بهره‌مند ‌شوید.جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت خانومی برای شما منظور گردد.

200 هزارتومان حداقل خرید
40,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف خانومي شاپ تا 70% ویژه حراج زمستونه

کد تخفیف خانومي شاپ تا 70% ویژه حراج زمستونه

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید تا 70% تخفیف ویژه حراج زمستونه از خانومی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید لوازم آرایشی" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت خانومی برای شما اعمال شود.

70% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خانومی خرید اول 160 هزار تومانی

کد تخفیف خانومی خرید اول 160 هزار تومانی

کد تخفیف 160 هزارتومانی اولین خرید بالای 800 هزارتومان از وبسایت خانومی را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

800 هزار تومان حداقل خرید
160,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف خانومی شاپ فقط 98 هزارتومان

تخفیف خانومی شاپ فقط 98 هزارتومان

برای خرید محصولات 98 هزارتومانی میبایست بر روی "خرید لوازم آرایشی" کلیک نمایید تا به صفحه تخفیف های ویژه خانومی وارد شوید.

98,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف خانومی ویژه خرید از کالیستا

تخفیف خانومی ویژه خرید از کالیستا

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 25% تخفیف ویژه خانومی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لوازم آرایش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت موردنظر اعمال شود.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید اول خانومی 80 هزارتومانی

کد تخفیف خرید اول خانومی 80 هزارتومانی

کد تخفیف 80 هزارتومانی اولین خرید بالای 400 هزارتومان از وبسایت خانومی را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

ویژه سفارش اول
400 هزارتومان حداقل خرید
80,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

همه چیز درباره‌ی فروشگاه خانومی و کد تخفیف خانومی:

لوازم آرایشی امروزه به یکی از خریدهای دائمی و همیشگی بانوان تبدیل شده است. بسیاری از بانوان با توجه به حفظ سلامت پوست و صورت خود به دنبال لوازم آرایشی اصل و تائید شده از سوی وزارت بهداشت هستند. با توجه به همین محبوبیت لوازم آرایشی، امروزه شرکت های زیادی در این حوزه مشغول به فعالیت شده اند. این شرکت ها در رقابت با یکدیگر به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود و جذب مشتریان بیشتری هستند. این مسئله باعث شده است که قابلیت هایی مانند فروشگاه های اینترنتی را نیز به خدمات خود اضافه کنند.

وب سایت خانومی از جمله فروشگاه های آنلاینی است که در این زمینه فعالیت می‌کند. خانومی شاپ به تازگی برای جلب رضایت مشتریان خود کد تخفیف خانومی را به مشتریان خود برای خریدهایی ارزان قیمت تر هدیه داده است. در ادامه سعی داریم ویژگی های این وب سایت را مورد بررسی قرار بدهیم.

 

دسته بندی محصولات فروشگاه خانومی

در این قسمت یه معرفی دسته بندی محصولات این فروشگاه می پردازیم:

  • محصولات آرایشی شامل آرایش صورت، آرایش مو، ابرو، لب، چشم، ناخن و…
  • محصولات مراقبت پوست شامل پاکننده های صورت، مراقبت چشم، بدن و…
  • محصولات مراقبت مو شامل انواع اسپری مو ها، شامپو ها و…
  • محصولات مراقبت شخصی شامل محصولات مراقبت دها، دندان، انواع شوینده ها و…
  • عطر و ادکلن
  • مد و اکسسوری شامل انواع شال و روسری، کیف زنانه و مردانه، ساعت، عینک و…
  • و….
محصولات فروشگاه خانومی

مزایای خرید از فروشگاه آنلاین خانومی:

این فروشگاه هر روزه محصولات خود را مطابق با نیاز مشتریان و درخواست آنان به روز می‌کند. شما با مراجعه به وب سایت خانومی می‌توانید گستردگی محصولات و تنوع در رنگ و جنس آنها را مشاهده کنید. تنوع در رنگ محصولات آرایشی و بهداشتی یکی از مهم ترین موضوعات تلقی می‌شود. به همین دلیل این فروشگاه تلاش می‌کند تمامی خواسته های مشتریان خود را برآورده کند. اگر شما به هر دلیلی از خرید خود پشیمان بشوید و قصد داشته باشید که خرید خود را لغو ویا تعویض کنید، خانومی شاپ بدون هیچ پرسشی کالای خود را مرجوع می‌کند. این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه مرجوع کردن کالا به طور کامل بر عهده فروشگاه خانومی می‌باشد. این فروشگاه آنلاین سعی می‌کند که با دقت و وسواس زیادی کالا های خود را از بهترین برنده های حال حاضر دنیا تهیه کند.

 

پیشنهاد ویژه فروشگاه اینترنتی خانومی:

این فروشگاه علاوه بر این که کد تخفیف خانومی را برای رضایت مشتریان خود به بازار ارائه کرده است، پیشنهاد های ویژه‌ی دیگری را نیز در نظر دارد. ما به چند مورد از این پیشنهاد ها اشاره می‌کنیم:

  •  سایت اینترنتی خانومی روزانه تعدادی از محصولات خود را برای تخفیف های بالا عرضه می‌کند. شما با مراجعه به خانومی شاپ می‌توانید از این تخفیف ها برخوردار بشوید.
  •  در یک قسمت از این وب سایت شما می‌توانید محبوب ترین و پر طرفدار ترین محصولات فروشگاه خانومی را مشاهده کنید. هم چنین می‌توانید علت این محبوبیت را نیز مشاهده نمایید.
  •  در این فروشگاه پیشنهاد ویژه ای با نام ارسال رایگان وجود دارد. این به معنی آن است که شما نیازی پرداخت هزینه سفارش خود ندارید و فروشگاه اینترنتی خانومی این بخش را بر عهده می‌گیرد.

 

شانس 1010 فروشگاه اینترنتی خانومی چیست؟

این فروشگاه اینترنتی نیز مانند تمامی فروشگاه های اینترنتی راه های مختلفی را برای جذب مشتری و بالا بردن مخاطبان خود به کار می‌گیرد. این راه های مختلف می‌تواند انگیزه را در مشتریان برای خرید لوازم آرایشی و بهداشتی افزایش بدهد. مهم ترین طرح تشویقی این وب سایت، طرح 1010 نام دارد. این طرح به این صورت می‌باشد که در ساعت 10:10 هر روز تعدادی از محصولات با تخفیف های بسیار زیاد برای خرید مشتریان بر روی وب سایت قرار می‌گیرد. این طرح مانند یک مسابقه نیز می‌باشد و افرادی که سریع تر برای خرید اقدان کنند، موفق به خرید خواهند شد. بعد تمام شدن این طرح کالا ها مجدداً به قیمت اصلی خود برمی‌گردند. فرصت خرید محصولات در این طرح تشویقی نهایتاً 24 ساعت می‌باشد و بعد این زمان و یا حتی بعد از تمام شدن محصولاتی که در طرح قرار گرفته بودند، این طرح منقضی می‌شود.

هدیه فروشگاه اینترنتی خانومی برای خرید اولی ها:

فروشگاه آنلاین خانومی برای افرادی که به تازگی در این وب سایت ثبت نام کرده اند و قصد دارند اولین خرید خود را به طور رسمی انجام بدهند، هدایایی در نظر گرفته است. این هدایا شامل بن رایگان می باشد که همراه با ارسال رایگان کالا در اختیار خرید اولی ها قرار می‌گیرد. برای بهره مند شدن از این کد تخفیف خانومی کافیست که در وب سایت خانومی ثبت نام کنید و محصول مورد نظر خود را به طور کاملاً رایگان و با بالاترین کیفیت به طور رایگان دریافت کنید.

 

کد تخفیف خانومی برای خرید لوازم آرایشی اصل، تست شده و رایگان:

امروزه شما می‌توانید کد های تخفیف مختلفی مانند کد تخفیف مو تن رو ، کد تخفیف لوکس ایرانا ، کد تخفیف مه استایل و… را از طریق وب سایت تخفیف هات مشاهده نماید. کد تخفیف خانومی برای خرید لوازم آرایشی اصل و هم چنین صد ها کدتخفیف دیگر به طور کاملاً رایگان بر روی وب سایت تخفیف هات برای شما در نظر گرفته شده است. تمامی این کد های تخفیف قبل از قرار داده شدن بر روی وب سایت توسط کارشناسان وب سایت تخفیف هات بررسی می‌شود و پس از اطمینان از فعال بودن در اختیار شما قرار می‌گیرد. اگر شما هم تمایل دارید از تخفیف لحظه آخری وب سایت تخفیف هات استفاده کنید، همین حالا به این وب سایت مراجعه نمایید.

 

ارسال نظرات