لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تخفیف 87% خرید رژ لب
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
109
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
87%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع رژ لب را با 87% تخفیف از سایت خانومی تهیه کنید.

قیمت قدیم
135,800
سود شما
118,860
قیمت جدید
16,940

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع لوازم آرایشی :

انواع لوازم آرایش مانند خط لب، مداد لب و... در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات با تخفیف های ویژه و همراه با کد های تخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است. همچنین می توانید بهترین لوازم آرایش با بهترین برند های روز را از فروشگاه خانومی خریداری نمایید.

 

خصوصیات لوازم آرایشی برای آرایش لب:

تو دنیای امروز کد مد و پوشاک حرف اول را میزنند لوازم ارایشی همیشه حرف اول را میزنند در واقع خرید لوازم آرایشی ها همیشه اهمیت زیادی برای خانم ها دارند و نحوه خریدن و استفاده از آنها نیز مهم است. رژ لب یکی از لوازم آرایش رایج دنیا میباشد که تقریبا تمام خانم ها از آن استفاده می کنند اما مساله ای که کمتر مورد توجه خانوم ها قرار می گیرد، این است که چشم ها و لب ها مهم ترین و حساس ترین عضو صورت ما هستند که بیشترین تولیدهای محصولات آرایشی در جهان هم مربوط به این دو ناحیه است.برای خرید بهتر است از رژ لب های جامد استفاده کنید زیرا رژلب های جامد و مات دوام و ماندگاری طولانی مدتی دارند و تا ساعت ها روی لبان شما باقی می ماند و یکی از مهمترین دلایلی است که باعث محبوبیت رژلب های جامد است.

 


 

 

 

در واقع ماتیک های جامد تا پایان روز بافت یکنواخت خود را حفظ کرده و نیازی به تمدید چند باره آن نیست و از طرفی دیگر از مواد مرقوبی ساخته میشوند و بافت نرم و روانی دارد که به زیبایی روی لب ها قرار می گیرد.ماتیک های جامد بسیار سبک بوده و روی لب ایجاد چسبندگی و سنگینی نمی کند. و از طرفی دیگر جلوه ی مات رژلب جامد حالت زیبایی به لب ها می بخشد که مورد پسند خانم های بسیاری است. مداد لب یا همان خط لب یکی دیگر از لوازم های آرایشی برای آرایش لب است که به منظور آرایش لب و زیباتر جلوه دادن لب ها استفاده می شود.

 

نظرات کاربران در مورد این محصول

 

نظر مثبت کاربران در مورد این محصول: تعدادی از کاربران دیجی کالا ماندگاری طولانی و جلوه رنگ زیبای این محصول رضایت کامل داشته اند.

 

نظر منفی کاربران در مورد این محصول: هیچ یک از کاربران نظر منفی در مورد این محصول نداشته اند.

 

جمع بندی نظر کاربران در مورد این محصول: این محصول ارزش خرید را دارد.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه