لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید لوازم آرایش انواع مدل مو زنانه تا 71% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
59
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
منقضی
فروشنده: خانومی
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" لوازم آرایش مو زنانه را از دیجی کالا با 71% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
71,000
سود شما
50,700
قیمت جدید
20,300

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع خرید لوازم آرایش مو:

برای خرید لوازم آرایشی انواع مدل مو زنانه کوتاه تا 71% تخفیف، می توانید به سایت دیجی کالا مراجعه نمائید و از خدمات بی نظیر این فروشگاه اینترنتی و کد های تخفیف دیجی کالا بهره مندشوید .

خصوصیات لوازم آرایش مدل مو زنانه:

برای تشخیص اینکه مدل مو کوتاه بهتون میاد باید از روش 2/25 استفاده کنید.این یک روش ثابت شده است و برای انجام آن به یک مداد و خط کش نیاز دارید.مداد را افقی زیر چانه تان قرار دهید و خط کش را عمودی زیر گوش قرار دهید طوری که زاویه 90 درجه باشد. خط کش را از زیر گوش تا مداد اندزه بگیرید اگر حاصل آن 5/5 سانتی متر بود مدل مو زنانه کوتاه برای شما مناسب است. اما اگر عدد آن ازاین مقدار بود کوتاهی مو برای شما مناسب نیست .

مدل کوتاهی مو ی مناسب بر اساس فرم صورت:

مدل موکوتاه یکی از چندین مدل مو برای خانم هاست. مدل مو کوتاه باتوجه به فرم و زیبایی پوست صورت و همچنین رنگ مو می تواند به چهره فرد زیبایی ببخشد.پس با دانستن فرم صورت خود بهترین مدل مو زنانه کوتاه را برای خود انتخاب نمایید زیرا هر مدلی به صورت خاصی می آید. در نظر گرفتن تمایل افراد در انتخاب مدل مو ی زنانه تاثیر دارد. مدل مو کوتاه نسبت به مدل موهای بلند نیاز به مراقبت کمتری دارند .

انواع مدل موی زنانه:

مدل موی زنانه در انواع مختلفی نظیر مدل مو زنانه برای موهای نازک و کم پشت، به صورت لایه لایه و فانتزی، مدل شینیون مخصوص موهای مش شده موجود است. از انواع دیگر مدل مو کوتاه می توان به مدل موی زنانه کوتاه برای موهای نازک با چتری جلو سر، مدل موی زنانه به سبک فانتزی نیز اشاره نمود. مدل موی زنانه کوتاه برای صورت کشیده، مدل موی زنانه چتری پشت کوتاه و... برای سلیقه ها ی خاص و سنین مختلف نیز موجود میباشد.

 


مدل مو کوتاه زنانه اسپرت و فانتزی:

مدل مو کوتاه زنانه بیشتر برای دختران و همین طور افرادی که تمایل به تیپ و مدل های اسپرت دارند، در نظر گرفته شده است. مدل های مختلفی از این مدل موی زنانه کوتاه اسپرت وجود دارد، که متناسب با چهره و سلیقه افراد قابل انتخاب است. مدل مو زنانه کوتاه بر اساس سال های مختلف می تواند، متفاوت باشد. بر اساس مد هر سال مدل مو زنانه کوتاه هم تغییر کرده و متنوع می‌شود.

 

مدل مو ی زنانه کوتاه زنانه مخصوص موهای فر:

انتخاب مدل مو زنانه کوتاه برای موهای فر کار نسبتا دشواری است بنابراین بهتر است، در انتخاب مدل مو کوتاه برای موهای فر حساسیت لازم را به خرج دهید.تا چهره ای جذاب و متفاوت پیدا کنید و علاوه بر این مو حالت و فرم مناسبی پیدا کند.

 

نکته مهم در انتخاب مدل مو زنانه کوتاه:

برای کشیده تر شدن صورت تان به جای مدل مو زنانه کوتاه، مدل موی زنانه بلند را انتخاب کنید. برای افراد دارای صورت مربعی مدل های یکدست و ساده که بلندی آن تا زیر شانه است مناسب می باشد. یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد با صورت مربعی مدل مو کوتاه است که روی فرق سر پف می کنند. افراد دارای صورت مربعی باید موهای خود را به صورت چتری کم در آورند و یا موهای کمی روی صورت خود بریزند .

 

مزایای کوتاهی مو:

کوتاهی مو جذابیت خاصی به فرم صورت افراد می دهد. نگهداری راحت، برس کشیدن راحت و دوش گرفتن سریع برای خانم هایی که دارای مدل مو کوتاه هستند از مزایای این مدل مو حساب می آید. مدل کوتاهی مو کرنلی، مدل کوتاهی فارا، مدل کوتاهی مو مدل فاکس، مدل کوتاهی مو مصری و... از نمونه های این مدل مو می باشند. مدل مو زنانه کوتاه برای افرادی که صورت کشیده ای دارند بهتر است مدل موی کوتاهی انتخاب کنید که کمی از قسمت جلوی مو بر روی پیشانی قرار گرفته است.

 

علت انتخاب مدل مو کوتاه:

بسیاری از خانم ها مایلند موهای خود را کوتاه کنند به دلیل اینکه از داشتن موی بلند و ظاهری یکنواخت خسته شده اند و به دنبال تغییر ظاهری چشمگیر هستند. احساس می کنند مدل مو کوتاه بیش از موی بلند به چهره شان زیبایی می بخشد و آنها را زیباتر می کند. وقت کافی برای رسیدن به موهایشان را ندارند بنابراین مدل مو کوتاه را برای کوتاه کردن موهای خود انتخاب می کنند. برخی دیگر در تابستان، برای جلوگیری از عرق کردن مدل مو کوتاه را انتخاب می کنند که حس بهتری داشته باشند.

 

 

کوتاهی مو از زیبایی تا سلامتی مو:

کوتاهی مو برخلاف باور خیلی از افراد در رشد سریع مو تاثیر ندارد، اما در سلامت و شادابی آن بی تاثیر نیست. مدل مو زنانه کوتاه علاوه بر تنوعی که در چهره شما ایجاد می‌کند، زیبایی و سلامتی به موهایتان می بخشد. از ایجاد موخوره و شکنندگی در بافت های زیرین مو جلوگیری می کند. مدل مو زنانه کوتاه بیشتر برای افرادی پیشنهاد می‌شود، که به دنبال مدل های ساده کوتاهی مو هستند. مدل موی زنانه ای که در کنار سادگی شیک هستند و جذابیت چهره را بیشتر می‌کنند.

 

مدل موی زنانه برای صورت های لاغر:

مدل مو زنانه کوتاه برای صورت های لاغر و کشیده با مدل مو زنانه کوتاه ویژه صورت های گرد تفاوت هایی دارد. آرایشگران بیشتر برای این مدل صورت ها مدل مو زنانه کوتاهی را انتخاب می کنند که از قسمت گوش کمی پایین تر باشد. یا اینکه کمی پایین تر از چانه مو کوتاه شود در هر دو حالت کشیدگی صورت کم می شود. دقت داشته باشید که مدل مو زنانه کوتاه خیلی لخت شده برای صورت های لاغر مناسب نیست چرا که لاغری و بی حالی این صورت ها را افزایش می دهد.

 

انواع دیگر از مدل مو زنانه کوتاه:

در مجموع مدل مو زنانه کوتاه از مواردی است که در زیبایی و تغییر چهره افراد تاثیر دارد. توجه به زیبایی و آراستگی مو یکی از موارد مهم در سلامت آن است. در حال حاضر انواع مدل مو زنانه کوتاه، بر اساس تیپ و چهره و ژورنال های متنوعی در این خصوص در سالن های زیبایی و آرایشی بانوان قابل مشاهده می باشد. برای دسترسی سریع و آسان به بهترین و به روزترین مدل مو زنانه کوتاه می توانید، از صفحات و مجلات آنلاین در حوزه آرایشی و زیبایی کمک بگیرید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از محصولات کوتاهی مو به لحاظ قیمت و کیفیت راضی بوده اند.

نقاط ضعف: در این قسمت موردی ثبت نشده است.

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از کیفیت این محصول در زیبایی مدل موی زنانه رضایت کافی داشته اند و خرید این محصولات را به سایر کاربران پیشنهاد داده اند.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه