لوگو تخفیف هات

کد تخفیف تکنولایف

کد تخفیف تکنولایف

جدیدترین کد تخفیف تکنولایف، بصورت تست شده، معتبر و رایگان را تنها از سایت تخفیف هات دریافت نمایید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4.2 از 80 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف فروشگاه تکنولایف 50 هزارتومانی ویژه اولین خرید

کد تخفیف فروشگاه تکنولایف 50 هزارتومانی ویژه اولین خرید

با اولین خرید بالای 2 میلیون تومان از 50 هزارتومان تخفیف ویژه تکنولایف بهره مند شوید. این کد بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف تکنولایف خرید اول 30 هزارتومانی

کد تخفیف تکنولایف خرید اول 30 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 30 هزارتومانی تکنولایف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید و در اولین خرید بالای 500 هزارتومان از آن بهره مند شوید. این کد بر روی محصولات تخفیف دار اعمال نخواهد شد.

30,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف تکنو لایف 23% ویژه انواع خرید

کدتخفیف تکنو لایف 23% ویژه انواع خرید

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات و کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید از 23% تخفیف خرید انواع محصولات منتخب از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید.

23% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
بالاترین کد تخفیف سایت تکنولایف بدون محدودیت سفارش اول

بالاترین کد تخفیف سایت تکنولایف بدون محدودیت سفارش اول

از طریق لینک اختصاصی تخفیف هات و با کلیک بر روی "خرید کنید" می توانید بدون محدودیت سفارش اول، از حداکثر تخفیف سایت تکنولایف بهره مند شوید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تکنولایف اولین خرید 35% ویژه کالاهای منتخب

کد تخفیف تکنولایف اولین خرید 35% ویژه کالاهای منتخب

کاربران عزیز برای دریافت کد تخفیف 35% خرید اسپیکر از وبسایت تکنولایف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

35% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید از تکنولایف 3 میلیون تومانی

کد تخفیف خرید از تکنولایف 3 میلیون تومانی

در جشنواره تکنولایف میتوانید تا 3 میلیون تومان تخفیف برای خرید انواع کالاهای دیجیتالی دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

3,000,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تا 20% فروشگاه تکنولایف ویژه خرید هدفون و هندزفری

کد تخفیف تا 20% فروشگاه تکنولایف ویژه خرید هدفون و هندزفری

برای خرید هدفون و هندزفری میتوانید از 20% تخفیف فروشگاه تکنولایف استفاده نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تخفیف تکنولایف تا 50% ویژه انواع محصولات

تخفیف تکنولایف تا 50% ویژه انواع محصولات

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات می توانید تا 50% تخفیف ویژه برای خرید محصولات منتخب تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه تکنولایف 100% تخفیف ارسال ویژه خرید هندزفری

کارت هدیه تکنولایف 100% تخفیف ارسال ویژه خرید هندزفری

از طریق وبسایت تکنولایف میتوانید هندزفری های بالای 1 میلیون تومان را بدون پرداخت هزینه ارسال دریافت نمایید. جهت دریافت رایگان و خرید هندزفری بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف تکنولایف تا 45% در جشنواره عیدانه

کدتخفیف تکنولایف تا 45% در جشنواره عیدانه

در جشنواره عیدانه تکنولایف می توانید تا 45% تخفیف برای دسته بندی های مختلف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

45% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف خرید اول تکنولایف 25% ویژه خرید گوشی موبایل

کد تخفیف خرید اول تکنولایف 25% ویژه خرید گوشی موبایل

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 25% تخفیف خرید گوشی موبایل از وبسایت تکنولایف بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید گوشی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی لپتاپ

کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی لپتاپ

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با هر خرید از تکنولایف یک شانس برای قرعه کشی لپتاپ 14 ASUS VivoBookFlip دریافت خواهید کرد. برای شرکت در قرعه کشی می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500 هزارتومان حداقل سفارش
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

جدید ترین کد تخفیف تکنولایف معتبر – technolife

تلفن همراه، یکی از محصولاتی است که این روز ها همه به آن احتیاج دارند. با پیشرفت تکنولوژی گوشی های موبایل هم هوشمند شده اند و کارایی زیادی پیدا کرده اند. همین افزایش امکانات این محصولات باعث شده هم قیمت ها بالا تر بروند و هم انتخاب بین گزینه های موجود سخت تر شود. در این شرایط وجود یک فروشگاه معتبر که هم اطلاعات محصولات را به خوبی در اختیارتان قرار دهد و هم بهترین قیمت ها را ارائه دهد، بسیار کمک کننده خواهد بود. با آشنایی با تکنولایف می توانید از وجود یک فروشگاه معتبر استفاده کنید. علاوه بر همه مزایا می توانید با استفاده از کد تخفیف تکنو لایف و شرکت در جشنواره آن هزینه خریدتان را کاهش دهید. بیشترین کد تخفیف تکنولایف، کد تخفیف بدون محدودیت و 100% برای خرید انواع لوازم دیجیتال کاملا رایگان و تست شده از تخفیف هات.

برای اطلاع از روش استفاده از کد تخفیف تکنولایف مطلب را دنبال کنید.

فروشگاه تکنولایف- تنوع گوشی های موبایل

تکنولایف حاصل تلاش های چندین ساله یک تیم مجرب از ۱۳۸۶ تا به امروز است. این تیم قبل از این سایت تعدادی تجربه های خوب و بد داشته اند. مثل سایت هایی که قبل از تکنولایف ایجاد کردند و منحل شد. تکنو لایف فعلی از بهمن ماه سال ۱۳۹۳ ظاهر امروزی خودش را گرفت و شروع به فعالیت کرد. تکنولایف هدف خود را فروش و معرفی محصولات با کیفیت با کد تخفیف تکنو لایف ، کارت هدیه تکنولایف ، کد تخفیف اولین خرید تکنولایف می داند تا با این روش و رفتار بتواند رضایتمندی و رابطه دوستانه با مشتری را ایجاد کند. برنامه ای که پشتیبانان سایت برای آن طراحی کرده اند به رضاتمندی و وفاداری مشتریان تکیه کرده است. به کمک این موارد تکنولایف به خوبی پیشرفت خواهد کرد.

هنگام خرید گوشی از تکنولایف چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

امروزه خرید اینترنتی لوازم دیجیتالی میان کاربران افزایش یافته است بخصوص خرید گوشی های همراه که با تنوع های زیادی نیز همراه هستند. به همین سبب در ادامه به بیان چند مورد از نکاتی که هنگام خرید گوشی با کد تخفیف اولین خرید تکنولایف و کد تخفیف تکنو لایف باید به آن ها توجه کنید خواهیم پرداخت:

 • مشخص نمودن بودجه از ضروری ترین نکات هنگام خرید گوشی است.
 • به طور کلی گوشی ها به دو دسته اندروید و IOS تقسیم بندی می شوند. مشخص کنید از کدام نوع می خواهید گوشی خود را تهیه کنید.
 • توجه به طراحی و ساختار ظاهری
 • سایز گوشی و صفحه نمایش
 • کیفیت دوربین
 • فضای ذخیره سازی داخلی
 • ظرفیت باتری
 • و…

 

سایت تکنولایف چه محصولاتی را به فروش می رساند؟

 •  تمامی انواع گوشی موبایل
 •  تبلت
 •  صوتی تصویری
 •  هدفون و هندزفری
 •  لوازم جانبی
 •  ساعت هوشمند ارزان و بند آن
 •  کامپیوتر و لپ تاپ
 •  کنسول بازی

 

سایت تکنولایف چطور در انتخاب محصول به ما کمک می کند؟

اگر نمی داند دقیقا نیاز دارید تا چه محصولی را بخرید و اگر نمی دانید کدام محصول مناسب شما است، نگران نباشید. تکنو لایف به دلیل تنوع بالایی که در محصولاتش با کد تخفیف تکنو لایف و کد تخفیف سایت تکنولایف دارد، می تواند در خرید کردن به شما بسیار کمک کند. شما می توانید به کمک فیلتر های سایت انتظاراتتان از محصول را مشخص کنید. در نتایج این فیلتر ها محصولات مختلف متناسب با خواست شما نمایش داده می شود. بعد از آن می توانید به صفحه مربوط به هر کالا بروید و اطلاعات کامل، نقد و بررسی و نظرات کاربران را بخوانید. بعد از آن انتخاب و بررسی برایتان بسیار آسان خواهد شد.

سایت تکنولایف
 

چطور به فروشگاه تکنولایف اعتماد کنیم؟

تضمین ها و رزومه و سرگذشت یک فروشگاه از مواردی هستند که به اعتماد سازی مشتریان بسیار کمک خواهد کرد. علاوه بر این موارد نماد اعتماد هم یکی از نکات مهم در فروشگاه های اینترنتی معتبر است. فروشگاه اینترنتی تکنولایف هم دارنده نماد اعتماد الکترونیکی است. از طرفی هم خود نماینده رسمی فروش چندین برند معتبر است. ارائه ضمانت هفت روزه ی تکنولایف هم یکی دیگر از نشانه های معتبر بودن این فروشگاه و مزایای خرید از آن است. عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی هم یکی دیگر از سمبل های اعتماد ساز در این سایت است.

برای مشاهده نحوه خرید از ایسام و نحوه خرید از باسلام به وبلاگ تخفیف هات مراجعه کنید. همچنین لوازم کامپیوتر از قبیل پاور، موس، کیبورد و…  را با کد تخفیف مانیتور استور ارزانتر خرید کنید.

 فروشگاه تکنولایف

 

ارسال تکنولایف به کدام شهرها است؟

در حال حاضر تکنولایف با استفاده از سرویس های پست، تیپاکس و تکنو پیک خرید شما را به سراسر کشور ارسال می کند. تکنو پیک سرویس اختصاصی تکنولایف بوده که هم اکنون در تهران، قم، ساری، کرمانشاه، همدان، مشهد، ایلام، رشت، اصفهان و سمنان فعال است. با استفاده از این سرویس شما می توانید هزینه کالای خریداری شده خود را در محل بپردازید. اگر در خرید گوشی مورد نظر خود شک دارید با مطالعه مقاله راهنمای خرید گوشی در وبلاگ تخفیف هات کمک بگیرید.

راهکارهای خرید از تکنولایف

مشتریان تکنولایف می توانند به دو روش خرید حضوری و آنلاین از این فروشگاه کالای مورد نظر خود را خرید نمایند. اگر قصد داری تا به صورت حضوری از تکنولایف خرید نمایید، می توانید به یکی از 5 شعبه تکنولایف در تهران مراجعه کنید. 
در خرید آنلاین امکان استفاده از کد تخفیف را خواهید داشت. علاوه بر این تمامی محصولاتی که گارانتی ندارند امکان تست یک هفته ای را از طرف تکنولایف دارند. قبل از خرید حتما شرایط و مقررات بازگشت کالا در تکنولایف را مطالعه بفرمایید.

روش های ارسال تکنولایف

تکنولایف 3 روش برای ارسال مرسوله های اینترنتی خریداری شده دارد:

 • ارسال به سراسر کشور با سرویس ماهکس
 • ارسال به سراسر کشور با پست پیشتاز
 • ارسال با پیک برای شهر تهران (تکنوپیک)

   

چرا باید از تکنولایف خرید کنیم؟ 

فروشگاه تکنولایف علاوه بر فروش اینترنتی؛ 5 شعبه خرید حضوری در تهران هم دارد. اما چه ویژگی هایی این فروشگاه را متمایز می کند؟
در ادامه برخی از مزیت های خرید از تکنولایف را ذکر می کنیم:

 • دارای نماد اعتماد 4 ستاره و کلیه مجوزهای لازم برای فعالیت 
 • برنده آرای مردمی در 12 امین جشنواره موبایل ایران
 • امکان پرداخت در محل با سرویس تکنو پیک
 • تضمین کیفیت کالا و خدمات پس از فروش قوی
 • تنوع محصولات دیجیتال و گجت هوشمند
 • ارائه تخفیف های روزانه تحت عنوان تکنوآف
 • امکان خرید اقساطی از سایت
 • ضمانت 7 روزه بازگشت وجه 
 • امکان مشاهده نظرات مشتریان
 • برگزاری جشنواره ها با جوایز ویژه
   

مشتری مداری را با تکنولایف تجربه کنید.

هنگامی که وارد سایت تکنولایف می شوید، اولین ویژگی هایی که برای خرید گوشی به صورت آنلاین به آن توجه می کنید، قیمت، مشخصات آن گوشی، برند آن و.. است. تا این قسمت می توان گفت اکثر سایت های فروشگاهی موفق عمل کرده اند اما چیزی که تکنولایف را با سایر فروشگاه ها متمایز می کند، مشتری مداری آن است. در سایت تکنولایف علاوه بر موارد گفته شده، به شما محصولات دیگر از گوشی مدنظر شما پیشنهاد می شود. مواردی مانند پیشنهاد های شگفت انگیز، گوشی های تخفیف دار یا حتی ارسال رایگان محصول از راز های مشتری مداری است که در هر سایتی رویت نمی شود.

 

چگونه از سایت تکنولایف خرید اقساطی داشته باشیم؟

سایت تکنولایف با همکاری ایزی پی (پلتفرم فروش اقساطی و اعتباری) این امکان را فراهم کرده است که با خرید اقساطی گوشی مورد نظر خود را خریداری کنید. سقف خرید اقساطی تا 5 میلیون تومان است. با خرید اقساطی در تکنولایف شما نیاز به ضامن و پیش پرداخت ندارید و فقط با پرداخت یک برگه چک و کارمزد 2 درصد در ماه شما صاحب گوشی مورد نظر خود می شوید. این اقساط به صورت 12ماهه و بدون مراجعه حضوری است. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تکنولایف مراجعه کنید.همچنین با مراجعه به تخفیف هات می توانید از جدید ترین کد تخفیف سایت تکنولایف و سایر تخفیف ها مانند کارت هدیه تکنولایف، کد تخفیف اولین خرید تکنولایف و تخفیف گوشی و خرید وافل ساز و… باخبر شوید.

فروشگاه آنلاین لوازم دیجیتال

چطور از سایت تکنولایف خرید کنیم؟

مراحل خرید از تکنولایف بسیار آسان است. شما اول از همه وارد سایت تکنولایف می شوید. در قدم اول باید محصول مد نظرتان را پیدا کنید. برای پیدا کردن محصول می توانید نام محصول را جست و جو کنید یا به کمک دسته بندی ها محصول را پیدا کنید. به کمک فیلتر های موجود در سایت هم می توانید نتایج جست و جویتان را محدود کنید تا سریع تر نتیجه بگیرید. بعد از پیدا کردن محصول باید آن را به سبد خریدتان اضافه کنید. بعد مراحل خرید را ادامه می دهید. باید وارد حساب کاربریتان شوید. در قدم بعد باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. بعد از آن هم مرحله تسویه حساب است و تمام.

سفارش شما به همین سرعت ثبت می شود و در سریع ترین زمان به دست شما می رسد.

علاوه بر خرید اینترنتی تکنولایف تعدادی فروشگاه برای خرید حضوری هم دارد. در حال حاضر چهار شعبه وجود دارد که هر چهار شعبه در تهران واقع شده اند. شعبه یک واقع در بازار موبایل ایران، شعبه دوم در مجتمع تجاری عرش آجودانیه، شعبه سوم در مجتمع تجاری اپال و شعبه چهارم در مجتمع کوروش می باشد.

آیا در زمان خرید می توانیم کدتخفیف تکنولایف استفاده کنیم؟

بله. اگر می خواهید ارزان تر از قبل خرید کنید، یکی از راه های موجود استفاده از کد تخفیف تکنولایف است. تکنولایف در زمان های مختلف مثل مناسب ها و جشنواره ها برای محصولات مختلفش کد تخفیف تکنولایف در نظر می گیرد. این کار موجب افزایش رضایت مشتریان هم می شود. شما می توانید از این فرصت ها استفاده کنید و ارزان تر محصولات با کیفیت را بخرید. آخرین تخفیف های تکنولایف و سایر فروشگاه ها مانند کد تخفیف مقداد آی تی و کد تخفیف لوتوس را می توانید در تخفیف هات به صورت معتبر و رایگان دریافت کنید.

 

كد تخفيف تكنولايف را از کجا تهیه کنیم؟

برای با خبر شدن از جدید ترین کد تخفیف تکنولایف کافی است با تخفیف هات آشنا باشید. تخفیف هات جدید ترین تخفیف های معتبر برند ها و کالاهای مختلف را ارائه می دهد. شما با وارد شدن به تخفیف هات می توانید به راحتی از تخفیف های موجود تکنولایف با خبر شوید و از آن ها استفاده کنید.اگر بخواهیم یک سایت مشابه تکنولایف به شما معرفی کنیم که بتوانید از آن با تخفیف خرید کنید، سایت موبی تول است. از طریق سایت تخفیف هات می توانید کد تخفیف موبی تول را مشاهده بفرمایید.

كد تخفيف تكنولايف را چطور استفاده کنیم؟

اگر قصد خرید از فروشگاه آنلاین تکنو لایف دارید، برای دریافت کد تخفیف اولین قدم مراجعه به تخفیف هات است. به تخفیف هات وارد شوید و به صفحه تخفیف های تکنولایف بروید. در آنجا کدتخفیف تکنولایف مناسب خودتان را پیدا کنید. آن را کپی کنید. در قدم بعد به سایت فروشگاه مراجعه کنید. طبق مسیر های گفته شده محصول مورد نظرتان را پیدا کنید. مسیر خرید را تا مرحله پرداخت طی کنید. قبل از انتخاب درگاه مورد نظرتان در پایین صفحه قسمتی برای وارد کردن کد تخفیف تکنولایف وجود دارد. کد را صحیح وارد کنید و اعمال کد تخفیف را بزنید. سپس مبلغی از فاکتورتان کم می شود و می توانید پرداخت را انجام دهید. در تخفیف هات می توانید از سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف گوشی شاپ و کد تخفیف شهرفافا خرید مودم و... بهره مند شوید.

 

چند مدل کد تخفیف تکنولایف داریم؟

کد تخفیف سفارش اول

کد تخفیف سفارش اول یا اولین خرید برای مشتریانی است که می خواهند برای بار اول از سایت خرید کنند.

کد تخفیف غیر اول

این تخفیف برای همه خریداران جدید و قدیم قابل استفاده است. و محدودیتی ندارد.

کدتخفیف ارسال رایگان

این نوع کد فقط برای هزینه ارسال کالا اعمال می شود.

کد تخفیف محصول

این مدل تخفیف فقط بر روی یک محصول خاص یا یگ گروه خاصی از محصولات اعمال می شود و معمولا برای مدت محدودی است.

کد تخفیف اعتباری

این نوع تخفیف برای فروشگاه هایی به کار می رود که دارای کیف پول اعتباری هستند و مستقیم حساب شما را داخل خود سایت شارژ می کنند و شما می توانید در خریدهای بعدی از این اعتبار استفاده کنید.

 

اطلاعات ارتباط و پشتیبانی technolife

برای ارتباط با مجموعه می توانیددر تمام ساعات شبانه روز در تمام طول هفته با شماره مرکز تماس بگیرید.

ارتباط با مرکز تماس مجموعه: 021- 47708000

 

 

کد های تخفیف تکنولایف را چطور پیدا کنیم؟

کافیست فقط وارد سایت تخفیف هات شوید، کل تخفیف هایی که در اینترنت وجود دارد را بطور یکجا در تخفیف هات مشاهده خواهید کرد.

کد تخفیف بدون محدودیت از تکنولایف وجود دارد؟

بله، معمولا تخفیف های ویژه و بدون محدودیت از تکنو لایف در تخفیف هات وجود دارد.

چطور می توانم از تکنولایف خرید کنم؟

به سادگی، همانطور که در وبلاگ تخفیف هات گام به گام توضیح داده شده است.

دسته بندی محصول تکنولایف چگونه است؟

• گوشی های موبایل

• تبلت

• صوتی تصویری

• هدفون و هندزفری

• لوازم جانبی

ساعت هوشمند ارزان و بند آن

• کامپیوتر و لپ تاپ

• کنسول بازی

و….

آیا خرید از تکنولایف محدودیتی دارد؟

خیر، شما می توانید از سراسر ایران از تکنولایف خرید نمایید.

ارسال نظرات