لوگو تخفیف هات

تخفیف 33% زیر قیمت دوربین مدار بسته

33 درصد
0
126
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
33%
فعلا معتبر
فروشنده: تکنولایف
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع دوربین مدار بسته را از سایت تکنولایف با بیش از 33% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
3,025,000
سود شما
985,000
قیمت جدید
2,040,000

خصوصیات قیمت دوربین مداربسته: 
 

یکی از اصلی ترین ابزارهای حفاظتی در حال حاظر دوربین های مدار بسته می باشند. دوربین مدار بسته بر اساس نوع انتقال تصاویر خود به سه دسته شامل آنالوگ، وایرلس IP و دو منظوره تقسیم می شود. دوربین مدار بسته بر اساس شکل ظاهری به پنج دسته دام، صنعتی، مینیاتوری، مادون قرمز ir و اسپید دام تقسیم می شود. کاربرد اصلی دوربین مدار بسته در سیستم های امنیتی و حفاظتی می باشد ولی کاربرد آن محدود به سیستم های امنیتی نمی باشد و برای کاربردهای نظامی، فضایی، پلیسی، کنترل ترافیک و صنعتی نیز به کار می رود. با توجه به قیمت دوربین مدار بسته و برنامه دوربین مدار بسته می توان از کد تخفیف موجود در ایسام و با سلام سایت برای خرید دوربین استفاده کرد. برای چک کردن دوربین های مدار بسته نیازی به خرید لپ تاپ ندارید و با گوشی های خود می توانید این کار را انجام دهید.

 

دوربین مدار بسته آنالوگ موجود در فروشگاه های اینترنتی قابلیت تعقیب افراد را دارا می باشد و می تواند روی صورت افراد زوم کرده و عکس بگیرد و آن را ذخیره سازی نماید. لنز این دوربین مدار بسته قابل تنظیم می باشد و کیفیت تصاویر آن در شب بسیار عالی است. با توجه به قیمت دوربین مدار بسته این کالا یک انتخاب عالی و به صرفه می باشد. نرم افزار دوربین مدار بسته قابلیت دینامیکی بالا دارد و می تواند اختلاف سطح نور در قسمتهای مختلف را تنظیم نماید و کیفیت بالای تصاویر را ارائه دهد. با توجه به نرم افزار دوربین مدار بسته از قابلیت های این دوربین مدار بسته می توان به منوی قابل تنظیم برای برنامه دوربین مدار بسته، قابلیت تشخیص چهره، بزرگنمایی و جستجوی چهره، قابلیت نمایش روی تلویزیون و قابلیت دید در شب با کمک 32 عدد ال ای دی مادون قرمز اشاره کرد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه