لوگو تخفیفهات
تجهیزات هوشمند

تجهیزات هوشمند

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کوپن تخفیف دیجی دو تا 200 هزارتومان در دیجی تایم

کوپن تخفیف دیجی دو تا 200 هزارتومان در دیجی تایم

در قسمت دیجی تایم وبسایت دیجی دو میتوانید تا 200 هزارتومان تخفیف برای خرید محصولات منتخب بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف اولین خرید تیمچه تا 20 هزارتومان ویژه انواع خرید

کد تخفیف اولین خرید تیمچه تا 20 هزارتومان ویژه انواع خرید

با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از 20 هزارتومان تخفیف وبسایت تیمچه برای خرید بالای 160 هزارتومان با ارسال رایگان بهره مند شوید. برای دریافت تخفیف میتوانید کد تخفیف را کپی کرده سپس بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت تیمچه برای شما اعمال شود.

سفارش اول
160 هزارتومان حداقل خرید
ارسال رایگان
20,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف شهرفافا 90% در بلک فرایدی

کدتخفیف شهرفافا 90% در بلک فرایدی

در وبسایت شهرفافا از 90% تخفیف ویژه در بلک فرایدی برای خرید انواع کالا ها بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید لپتاپ" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

90% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کارت هدیه تکنولایف 100% ویژه دریافت رایگان آیفون 13

کارت هدیه تکنولایف 100% ویژه دریافت رایگان آیفون 13

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات و بدون خرید از وبسایت تکنولایف و فقط با ثبت نام در قرعه کشی آیفون 13 شرکت کنید. جهت شرکت در قرعه کشی می بایست بر روی "ثبت نام آیفون 13" کلیک نمایید تا 100% تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی 206

کد تخفیف تکنولایف برای قرعه کشی 206

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات با خرید بالای [x] تومان در قرعه کشی 206 تکنولایف بهره مند شوید. برای شرکت در قرعه کشی می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

500 هزارتومان حداقل سفارش
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف تکنولایف 8% ویژه خرید گوشی

کدتخفیف تکنولایف 8% ویژه خرید گوشی

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 8% برای خرید گوشی موبایل بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

8% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف شهرفافا 10% ویژه خرید ساعت هوشمند

کد تخفیف شهرفافا 10% ویژه خرید ساعت هوشمند

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه شهرفافا برای خرید ساعت هوشمند بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت موردنظر اعمال شود

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف بروزکالا 5% ویژه خرید لپتاپ

کدتخفیف بروزکالا 5% ویژه خرید لپتاپ

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 5% تخفیف خرید لپتاپ از وبسایت بروز کالا بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید لپتاپ" کلیک نمایید.

5% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف کالاوما 25% ویژه خرید هدفون

کدتخفیف کالاوما 25% ویژه خرید هدفون

با وارد کردن کد تخفیف از 25% تخفیف برای خرید هدفون از فروشگاه اینترنتی کالاوما بهره مند شوید. جهت کسب تخفیف می بایست کد را کپی کرده و برروی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت کالاوما برای شما اعمال شود.

25% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
تخفیف بروز کالا تا 10% ویژه خرید لپتاپ

تخفیف بروز کالا تا 10% ویژه خرید لپتاپ

با استفاده از کد تخفیف می توانید از 10% تخفیف ویژه خرید لپتاپ از بروز کالا را بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت موردنظر اعمال شود

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
نماوا دکتر کرمانی
توضیحات

جدید ترین تجهیزات هوشمند ساختمان:

هوشمند سازی علمی است که به‌ وسیله آن می‌توان اکثر تجهیزات داخلی و خارجی ساختمان را توسط پروتکل‌های خاص، کنترل و مدیریت کرد. طراحان پیاده‌سازی این خانه‌ها با توجه به نیاز کارفرما و بودجه اقتصادی آن‌ها به طراحی و تجهیز ساختمان می‌پردازند. تجهیزات این خانه‌ ها همان تجهیزات عادی ساختمان است و تنها تفاوت آن‌ها در اجرا و نحوه کابل‌کشی و نقشه مهندسی آن می‌باشد که توسط طراح سیستم به مهندس برق و تأسیسات ساختمانی ارائه می‌شود. سیستم مدیریت هوشمند ساختمان به طور کلی سه هدف اصلی را مدیریت و اجرا می نماید که هریک از اهداف با به کارگیری روش های مختلف تحقق می یابد. در نتیجه بسیاری از لوازم مربوط به خانه‌های هوشمند در یک چشم به هم زدن به منزل شما متصل می‌شوند و حتی نیازی به نصب و راه‌اندازی توسط شخص دیگری نیست. در نهایت تجهیزات هوشمند در یک خانه به سلیقه مصرف‌ کننده شخصی‌سازی می‌شود.

هدف از ساخت یک بنای هوشمند و کاربرد آن در زندگی:

هدف از هوشمند سازی یک بنا، متمایز و مدرن کردن یک خانه با مدیریت هوشمند، جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی و برقراری امنیت است. با وجود سیستم کنترل تجهیزات هوشمند، می‌توان تا میزان قابل توجهی مثلا تا ۵۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی نمود. مهار مصرف بیش ‌از حد در ساعات اوج مصرف، حذف انرژی‌هایی که در ساعات خالی، از جمله کارهایی است که توسط سیستم هوشمند برای بهینه‌ سازی مصرف انرژی انجام می‌شود. همچنین که وجود سیستم هوشمند موجب راحتی و سرعت بخشیدن به امور روزانه خواهد شد؛ امکان مشاهده و نظارت بر وضعیت تجهیزات از طریق نرم‌افزار، آسایش و رفاه را در زندگی افراد ایجاد کرده و باعث بالا رفتن کیفیت زندگی افراد خواهد شد.
علاوه بر صرفه‌جویی در انرژی، مبحث کنترل مرکزی بوسیله تلفن همراه یا اینترنت و نمایش تصویری از داخل ساختمان از دیگر اهداف هوشمند سازی به شمار می رود و امکان نظارت و کنترل فضای داخلی و خارجی خانه برایتان فراهم است.

مزایای هوشمند سازی خانه؛ تجربه زندگی به سبک مدرن:

فناوری روز به روز در حال پیشرفت می باشد. امروزه تجهیزات هوشمند بسیار ضروری هستند و آنها به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند. وقتی خانه خود را تبدیل به ساختمان هوشمند می‌نمایید این امکان برای شما فراهم است تا کلیه وسایل خود را به روش مورد نیاز خود برنامه‌ریزی کنید و همچنین که می‌توانید خانه خود را از هر نقطه و در هر مکانی کنترل نمایید. در این راستا شما می‌توانید دوربین، سنسور تشخیص حرکت و بسیاری از سیستم ها را به منزل خود اضافه نمایید تا از کوچک ترین تحرک ناخواسته ای در هر لحظه و مکانی مطلع ‌شوید. برای مثال بسیاری از این سیستم‌ها با افزایش دما شما را از آتش‌سوزی احتمالی آگاه می سازد. چراغ‌های هوشمند، تهویه هوای هوشمند و … جز محصولاتی هستند که به شما امکان کنترل از راه دور را می‌دهد و شما می‌توانید برای آنها زمان مشخصی نیز تعیین نمائید.

ویژگی های خانه هوشمند چیست؟

خانه های هوشمند در حقیقت با کمک تجهیزات هوشمند ساختمان استفاده شده در آنها امکان کنترل و پایش سیستم های الکتریکی و مکانیکی موجود در خانه را فراهم می آورند. به عنوان مثال سیستم های روشنایی، سیستم های کنترل خودکار پرده ها و کرکره ها، سیتم های گرمایشی و سرمایشی، سیستم های کنترل لوازم صوتی و تصویری و ... از جمله امکانات و ویژگی های خانه های هوشمند محسوب می شود.
از جمله کارهایی که توسط این سیستم قابلیت اجرایی دارد، مثلا در نظر بگیرید به هر دلیلی شما سیستم خود کار را قطع نموده اید و چراغهای پارکینگ را روشن گذاشته اید. ناگهان متوجه می شوید که چراغ ها روشن مانده است، این سیستم این امکان را به شما میدهد که با وارد کردن کد لامپ های پارکینگ به آنها دسترسی مستقیم پیدا کرده و آنها را خاموش کنید. در نتیجه این سیستم با ایجاد شرایط مناسب، موجب افزایش آسایش زندگی افراد نیز شده است.

ارائه کد تخفیف خرید تجهیزات هوشمند در تخفیف هات:

خانه هوشمند بر آیند پیشرفت تکنولوژی و علم است که از طریق برقراری ارتباط میان لوازم و تجهیزات مختلف عملکرد آنها را به صورت خودکار تنظیم نموده و آسایش و راحتی را برای ساکنین به ارمغان می آورد. این خانه بدون نیاز به شما به طور خودکار مدیریت ساختمان را به عهده می گیرد و مکانی امن و پر از آرامش فراهم می نماید. طراحی هوشمند کل خانه را در بر می گیرد و تمام مکان ها از سرویس بهداشتی گرفته تا اتاق میهمان را هوشمند می کند. تکنولوژی هوشمند نه تنها زندگی را راحت تر کرده بلکه نقش موثری در بهینه سازی مصرف انرژی ایفا می نماید. اگر شما هم مایل به استفاده از این خدمات هستید، با وارد کردن کد تخفیف خرید تجهیزات هوشمند در سایت مربوطه با تخفیف خرید کنید. همچنین برای خرید ارزان تر می توانید از تخفیف لحظه آخری نیز بهره مند شوید.

ارسال نظرات