لوگو تخفیف هات

خرید گجت هوشمند مراقبت از کودک با 40% تخفیف

40 درصد
0
147
5
اشتراک گذاری
خرید گجت هوشمند مراقبت از کودک با 40% تخفیف
40%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" انواع گجت مراقبت از کودک را از دیجی کالا با تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
7,150,000
سود شما
2,860,000
قیمت جدید
4,290,000

خصوصیات گجت هوشمند مراقبت کودک:
 

وسایل زیادی اختراع و در بازار ارائه شده است تا والدین بتوانند از راه دور کودک خود را مراقبت نمایند. از انواع این وسایل که از آن ها هب عنوان گجت هوشمند مراقبت از کودک یاد می شود می توان به پیجرهای تصویری اتاق کودک، دوربین های کنترل اتاق کودک، پیجر های صوتی اتاق کودک، پیجر شب اداری کودک و ... اشاره کرد. این محصولات ساخته ی برندهای مختلف هستند که برای مراقبت بهتر از کودک به وجود آمده اند.

 

گجت چیست؟

Gadget که در فارسی ابزارک معنی می شود به وسایل کوچکی گفته می شود که فناوری های جدیدی در آن ها به کار رفته است و امکانات زیادی دارند. این ابزارک ها کارایی های مخصوص و جالبی دارند. از نمونه های ابزارک ها می توان به تبلت، تلفن های هوشمند، مسواک الکتریکی و ساعت هوشمند ارزان ... که بیشتر برای بزرگسالان کاربرد دارد اشاره کرد. انواع ابزارک های هوشمند نیز برای کنترل کودکان نیز وجود دارد که بزرگسالان و والدین می توانند از آن ها استفاده کنند. برای آشنایی با این وسایل هوشمند و اینکه بدانید گجت چیست می توانید به سایت گجت نیوز مراجعه کنید. با گجت نیوز می توانید آخرین اخبار گجتی و فناوری های روز دنیا را بررسی کنید و اطلاعات بیشتری را در مورد این ابزارک ها به زبان فرسی به دست آورید. با چرخی در این سایت و مطالعه ی مقاله های موجود در آن می توانید بهترین اطلاعات را از ابزارک و تازه های فناوری به دست آورید.

 


 

 

خرید وسایل هوشمند برای مراقلت از کودک:

 

پیجر تصویری اتاق کودک یکی از ابزارهایی است که والدین با این دستگاه در هر لحظه می توانند از وضعیت فرزندشان در اتاق خوابش اطلاع داشته باشند. با قرار دادن این وسیله در اتاق کودک هر زمانی که کودک نیاز به حضور والدین داشته باشد آن ها می توانند مطلع می شوند و پیش کودک خود بروند. سایر این وسیله ها و ابزارک های هوشمند از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های ویژه قابل تهیه می باشد. همچنین برای بهره مندی از تخفیف ها نیاز به داشتن کد تخفیف دیجیکالا و سایت با سلام نیست.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: قیمت مناسب با توجه به تخفیف، کیفیت صدا و تصویر از ویژگی های مثبت خرید این محصولات است.

 

نقاط ضعف: باطری ضعیف یکی از ویژگی های منفی است که کاربران اشاره کرده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع بسیاری از کاربران از کدتخفیف و استفاده از این نوع محصولات مراقبت کودک رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه