لوگو تخفیف هات

تخفیف خرید تجهیزات خانه هوشمند تا 75 درصد

75 درصد
0
118
5
اشتراک گذاری
 تخفیف خرید تجهیزات خانه هوشمند تا 75 درصد
75%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما صرفا از طریق سایت تخفیف هات، بدون داشتن هیچ کد تخفیفی با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید انواع تجهیزات خانه هوشمند را با 30% تخفیف از سایت دیجی کالا تهیه نمایید.

قیمت قدیم
10,000,000
سود شما
7,450,000
قیمت جدید
2,550,000

خصوصیات ابزار خانه هوشمند:
 

حداقل نیاز یک خانه هوشمند وجود لوازم روشنایی پیشرفته و منطبق بر آخرین تکنولوژی روز است. امروزه در خانه های هوشمند ابزار و لوازم آشپزخانه با اینترنت اشیا و یا کارت هوشمند ارتباط گرفته و امکان مدیریت ان ها از راه دور فراهم است.از جمله ابزارهای یک خانه هوشمند می توان به ساعت هوشمند، کارت هوشمند، لامپ هوشمند و ... نام برد. در اینجا لامپ هوشمند با تخفیف تا 75 % با کد تخفیف دیجیکالا به فروش می رسد.

اینترنت اشیا در ایران:

یکی از این محصولات لامپ هوشمند است که از اینترنت اشیا در ایران است که ضد آب است، و با جذب انرژی خورشید می‌تواند برای 20 ساعت فعالیت کند. با نصب نرم‌افزار بر روی گوشی همراه خود که با اندروید و «iOS» نیز سازگار است می توانید کنترل آن را در دست بگیرید. ظرفیت باتری این لامپ 650 میلی‌آمپرساعت است. چراغ‌های «LED» قرمز، سبز، آبی و سفید این لامپ می‌توانند طیف‌های متفاوت و متعددی از نورهای رنگی را تولید کنند که متناسب با هر جو و فضایی باشد. این لامپ را با کدتخفیف نیز میتوانید خریداری کنید.
 

نظرات کاربران در مورد محصولات:

نقاط قوت: ضد آب بودن.

نقاط ضعف: قیمت گران محصولات.

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 30% از کاربران از خرید این نوع محصولات رضایت دارند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه