معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف استاد کار تا 70% برای خدمات و نظافت

آخرین وجدیدترین کد تخفیف استادکار تا 70% را به صورت تست شده و معتبر را از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف استادکار تا 50% برای خدمات و نظافت

آخرین و جدیدترین کد تخفیف استادکار جهت خدمات و نظافت و...رابه صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف استادکار تست شده و رایگان

درباره استادکار

استادکار اپلیکیشن ارائه خدمات است. خدماتی مانند میهمانی، سلامت، زیبایی و انجام امور نظافت منزل، اینها خدماتی هستند که با استادکار می توان آنها را با قیمت مناسب انجام داد. این خدمات به صورت آنلاین انجام می شود. به گونه ای که شما می توانید به صورت آنلاین انجام این امور را به متخصصان استادکار سپرده و از خدمات قابل اعتماد  اپلیکیشن استاد کار استفاده کرد. 

خدمات استادکار

خدماتی که شرکت استادکار ارائه می دهد، شامل نظافت خانه، انجام امور میهمانی و پذیرایی، خدمات مربوط به زیبایی است. این خدمات به صورت آنلاین و با کد تخفیف استاد کار ارائه می شود. همچنین انجام امور تعمیرات منزل در کنار خدمات نظافت خانه از دیگر اموری است که استادکار به آن می پردازد. 
تاسیسات ساختمان، انجام امور مربوط به خودرو یا نصب کابینت و همچنین دکوراسیون منزل نیز از دیگر خدمات اپلیکیشن استاد کار است. شما به راحتی از طریق اینترنت و اپلیکیشن استاد کار می توانید در ساعت های مختلف این خدمات را تنها با کد تخفیف استاد کار ارزان تر دریافت کنید. همچنین غیر از اپلیکیشن، می توانید از طریق سایت هم برای دریافت خدمات مورد نیاز خود از استادکار استفاده کنید. 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص خدمات استادکار

انجام کارهای مربوط به تعمیرات و نظافت منزل، از خدماتی است که بسیاری از مردم در ساعات مختلف روز به آن نیاز دارند. مخصوصا اگر برای انجام این امور وقت کافی نداشته باشند و یا نتوانند از پس کارهایی مانند تعمیرات و تاسیسات منزل برآیند.  انجام این امور و سپردن به افرادی کاردان برای این کار به صورت آنلاین از مزیت هایی که رضایت مشتریان را به دنبال دارد. مخصوصا اگر این خدمات را با قیمت مناسب و ارزان تر از دیگر مراکز دریافت کند. 

ارائه کد تخفیف های ویژه  استادکار در سایت تخفیف هات

برای انجام خدمات مربوط به نظافت خانه و یا امور مربوط به تعمیرات و دیگر خدمات می توانید از کد تخفیف استاد کار ارائه شده در سایت تخفیف هات استفاده کنید. این کد تخفیف، خدمات استادکار را با 70 درصد تخفیف تا سقف 20 هزار تومان ارائه می کند.