لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف استاد کار 150 هزارتومانی ویژه تمامی خدمات

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
81
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از 150 هزارتومان تخفیف مرجع آنلاین خدمات استادکار ویژه تمامی خدمات بهره‌مند شوید. این کد فقط برای پرداخت اعتباری از طریق کیف پول میباشد. برای ورود به وبسایت استادکار میبایست کد تخفیف را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

eyd121
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

خدمات ضد عفونی و نظافت ارزان با کد تخفیف استاد کار:

اگر به دنبال یک وب سایت برای انجام کلیه امور خدماتی خود هستید، وب سایت استاد کار بهترین گزینه می‌باشد. شما در این وب سایت می‌توانید به مجموعه ای بزرگ از پرسنل برای انجام کلیه امور خدماتی خود نظیر دکوراسیون ساختمان، تاسیسات ساختمان، وسایل نقلیه، اسباب کشی و باربری، لوازم خانگی و... دسترسی داشته باشید و با خیالی راحت امور خدماتی خود را به این وب سایت بسپارید. در این وب سایت شما با پرسنل و متخصصان خوش نام، صادق و باتجربه‌ای کار می‌کنید که تمام تلاش خود را برای ارائه بالاترین کیفیت خدمات با شفاف ترین قیمت ها می‌کنند. استاد کار انتخابی برای آسایش زندگی شما می‌باشد. این وب سایت به تازگی با کد تخفیف استاد کار سعی در ایجاد بستری مناسب برای ارزان تر شدن خدمات نظافت منزل و ... را دارد. شما می‌توانید از این کد تخفیف استاد کار برای خدمات ضد عفونی و نظافت منزل و یا محل کار خود استفاده کنید.

 

استادکار


 

 

چرا استاد کار تاسیس شد؟

انجام درست امور و کارهای روزانه همیشه لذت بخش بوده است. امٌا امروزه با توجه به بالا رفتن سطح دغدغه ها و تبدیل زندگی بیشتر افراد به زندگی ماشینی، شاید فرصت کافی برای انجام تمامی امور نداشته باشید. مسلماً شما کارهای مهم تری دارید و باید زمان خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که ابتدا کارهای مهم‌تر شما انجام بپذیرد. بنابراین برای انجام برخی از امور خدماتی خود به کمک نیاز خواهید داشت. علاوه برا آن پیدا کردن متخصص خوب، کار درست و قابل اعتماد کار سختی می‌باشد. وب سایت استاد کار به همین منظور تاسیس شده است. شما می‌توانید کارهای خود را به این وب سایت بسپارید و زمان بیشتری برای رسیدگی به خانواده و انجام کارهای روزمره‌ی خود داشته باشید. این وب سایت به شما کمک می‌کند سریع‌تر از گذشته کارهای خود را ساماندهی کنید. به تازگی اپلیکیشن استادکار نیز برای سادگی در انجام امور در دسترس می‌باشد.

 

نحوه خدمات استاد کار چگونه می‌باشد؟

تا به امروزه بیش از 18000 متخصص فعال در این وب سایت ثبت نام کرده اند. وب سایت استاد کار شرایط سخت گیرانه‌ای را برای استخدام متخصصین خود در نظر گرفته است. بنابراین تنها متخصصین باتجربه می‌توانند در این وب سایت مشغول به فعالیت باشند. اگر بخواهیم از ابتدا تا به امروز تعداد پروژه هایی که توسط متخصصین این وب سایت انجام شده است را بررسی کنیم، به عدد ۵,۰۰۰,۰۰۰ خواهیم رسید. این رقم بیان می‌کند که بیش از 17000 سفارش در ماه برای استاد کار ثبت می‌شود. این وب سایت در تلاش است که به بهترین وب سایت خدماتی کشور تبدیل شود و بتواند با ارائه قیمت های منصفانه کارهای شما را به متخصصین حرفه‌ای واگذار کند. این وب سایت تنها در استان های تهران، کرج و شیراز در حال ارائه خدمات می‌باشد اما در تلاش است که فعالیت خود را به سایر استان های کشور نیز منتقل کند.

 

نظافت


 

 

اپلیکیشن استادکار در دسترس کاربران می باشد:

شما برای راحت تر شدن کارهای خود می‌توانید از اپلیکیشن این برنامه نیز استفاده کنید. با مراجعه به اپلیکیشن شما می‌توانید به مجموعه ای از متخصصین که با توجه به پارامترهایی مانند بالا بودن مهارت‌های فنی، توجه به اخلاق و آداب مشتری ‌مداری و نداشتن سوء پیشینه انتخاب شده اند، دسترسی داشته باشید. انتخاب نهایی از بین متخصصین بر عهده شما می‌باشد. هم‌چنین شما نیازی به پرداخت هزینه برای مصارفی مانند ایاب و ذهاب نمی‌باشید و استاد کار تمامی هزینه ها را به طور کامل در ابتدا برای شما محاسبه می‌کند. هزینه پس از اتمام خدمت، به صورت نقدی و طبق مبلغ مشخص ‌شده در اپلیکیشن به متخصص پرداخت می‌شود. حتی شما می‌توانید در صورت لزوم از اپلیکیشن استادکار برای لغو سفارش های خود استفاده کنید.

 

کد تخفیف استاد کار ویژه خدمات ضد عفونی:

شما می‌توانید کد تخفیف استادکار و صدها کدتخفیف دیگر را به آسانی و با چند کلیک ساده در وب سایت تخفیف هات مشاهده نمائید. تمامی کد های تخفیفی که در اختیار شما قرار می‌گیرد رایگان بوده و شما نیازی نیست برای استفاده از آنها هزینه‌ای را پرداخت کنید. بنابراین اگر قصد خریدی ارزان و مقرون به صرفه را دارید همین حالا به وب سایت تخفیف هات مراجعه کنید.

 

ارسال نظرات