لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف استاد کار 10% برای خدمات نظافت ویژه یلدا

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
64
5
اشتراک گذاری
کد تخفیف استادکار
راهکار اول: منقضی

با استفاده از کد تخفیف می‌توانید از 10% تخفیف استادکار مرجع آنلاین خدمات جهت نظافت منزل، محل کار و ... بهره‌مند شوید. برای استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

yalda10
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

 

توضیحات استاد کار ، ارائه دهنده خدمات منزل:

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف استادکار تا 20% تخفیف سامانه هوشمند خدمات منزل استاد کار بهرمند شوید.

 

خصوصیات استاد کار:

بروز مشکل و خرابی در گوشه و کنار منزل امری طبیعی است ،تنها در صورت پیش آمدن مشکل باید آن را درست و به جا رفع کرد. حتی خانه های تازه ساخت نیز مشکلاتی دارند که گاهی ممکن است صاحب خانه نتواند آن ها را رفع کند بالاخره از قدیم گفته اند کار را باید دست کاردان گذاشت. با سایت استاد کار دیگر نگران خرابی های خانه خود نباشید. تنها کافیست به سایت استاد کارمراجعه کنید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید. برای راحت تر شدن کار خود نیز میتوانید اپلیکیشن استادکار را نصب کنید. اپلیکیشن استادکار همان گونه که از نامش پیداست خدمات بسیاری برای شما انجام میدهد. در هر ساعتی از شبانه روز تنها کافیست به اپلیکیشن استادکار مراجعه کنید و کار مورد نیاز شما انجام میگیرد. تاسیسات ساختمان، دکوراسیون منزل و کارهای ساختمانی، شستشو و خدمات نظافت منزل خود، خودرو و حمل و نقل وسایل، کارهای آشپزخانه از قبیل نصب کابینت و... را به دست استاد کار بسپارید.

 

برای مثال در نظافت کادر بسیار با تجربه ای دارند و نظافت منزل یا محل کار شما به بهترین نحو انجام میشود. قیمت خدمات استاد کار از قبیل نظافت و... بسیار مناسب است و تا 30% تخفیف برای مشتریان فراهم کرده است. تنها کافی است که کد تخفیف استادکار را دریافت کنید و با قیمیتی بسیار مناسب خدمات ساختمان خود را انجام دهید. با دریافت کد تخفیف استادکار در هر مرحله و در هر بار سفارش دادن میتوانید از تخفیف های ویژه این سایت بهرمند شوید. در این سایت حتی میتوانید از خدماتی مانند نقاشی ساختمان و لوله کشی و تعمیر خوردوی خود بهرمند شوید. با مراجعه به سایت از تمامی خدمات مورد نیاز خود بهرمند شوید.

 

ارسال نظرات