لوگو تخفیف هات

کد تخفیف اینترنت

کد تخفیف اینترنت

امتیاز دهید
(امتیاز 4.11 از 18 رای)
خدمات و فروش نرم افزار
خدمات و فروش نرم افزار
33 تخفیف
0
سرویس‌های ابری و هاستینگ
سرویس‌های ابری و هاستینگ
70 تخفیف
1
بازاریابی دیجیتال
بازاریابی دیجیتال
17 تخفیف
1
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
خدمات تلفن و اینترنت همراه و ثابت
90 تخفیف
18
کوپن و کد تخفیف
 دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

دریافت 24 گیگابایت اینترنت هدیه همراه اول با خرید سیم کارت اعتباری و سیم کارت دائمی همراه اول

شما می توانید با خرید سیم کارت اعتباری همراه اول از 24 گیگابایت اینترنت هدیه بهره مند شوید. و همچنین اینترنت هدیه به مدت 6 ماه ( هر ماه 4 گیگابایت) همزمان با فعالسازی سیم کارت، هر 30 روز یک بار فعال می‌شود و شما تنها 7 روز می توانید از آن استفاده نمایید. لازم به ذکر است که از طریق کدهای دستوری #10*100* و #0*100* و یا اپلیکیشن همراه من، می توانید استعلام بسته‌ی خود را دریافت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد های اینترنت رایگان ایرانسل برای ساعات مختلف روز

کد های اینترنت رایگان ایرانسل برای ساعات مختلف روز

با وارد کردن کد دستوری #4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من میتوانید بسته های مختلف مکالمه و اینترنت مخصوص به خود را با 70% تخفیف دریافت کنید.برای مشاهده جزییات کافی است بر روی "خرید کنید"کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

بسته های اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

شما می توانید با معرفی رایتل به 10 نفر از دوستانتان 10 گیگابایت اینترنت رایگان رایتل 30 روزه دریافت نمایید. لازم به ذکر است که حتما دو ستانتان اقدام به ثبت نام و خرید سیم کارت کرده و با وارد نمودن شماره شخص شما به عنوان معرف این هدیه را دریافت نمایید.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این طرح در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید. ‌

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
پین تخفیف آسیاتک تا 50% تخفیف ویژه اولین خرید

پین تخفیف آسیاتک تا 50% تخفیف ویژه اولین خرید

کاربران تخفیف هات میتواننداز 50% تخفیف اینترنت در جشنواره اولین خرید آسیاتک بهره مند شوند. برای خرید بسته 150 گیگابایتی 150 هزارتومان و با خرید بسته 300 گیگابایتی 150 هزارتومان و بسته 600 گیگابایتی را 250 هزارتومان خریداری نمایید. جهت اطلاع از بسته ها و خرید میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

اگر تاکنون سیم‌کارت خود را به 4G ارتقا ندادید بامراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من برای دریافت رایگان سیم‌کارت اقدام کنید و 20 گیگ اینترنت دریافت کنید.اینترنت به مدت 14 روز از ساعت 10 شب تا 2 بامداد قابل استفاده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تخفیف و تخفیف های بیشتر ایرانسل روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد های اینترنت رایگان همراه اول ویژه 3 دهک پایین جامعه

کد های اینترنت رایگان همراه اول ویژه 3 دهک پایین جامعه

با وارد کردن کد تخفیف بالا میتوانید از 70% تخفیف اینترنت و مکالمه همراه اول بهره مند شوید. لازم به توضیح است برای هر شماره مقدار اینترنت و مکالمه متفاوت و مخصوص همان شماره است. برای دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
 بسته اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

بسته اینترنت رایتل تا 10 گیگابایت رایگان

مشترکین رایتل درروزهای جمعه می توانید با شماره گیری کد دستوری بالا و یا از طریق اپلیکیشن رایتل من یک بسته اینترنت تا 30 گیگابایت یا یک بسته مکالمه جذاب از رایتل هدیه دریافت نمایید. لازم به ذکر است این هدایا به صورت تصادفی اختصاص داده می‌شود و مهلت استفاده از تمامی بسته‌ها 24 ساعت می باشد. برای مشاهده این طرح در وبسایت رایتل بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف مکالمه صوتی و بسته رایتل تا 90 درصد

کد تخفیف مکالمه صوتی و بسته رایتل تا 90 درصد

با شماره گیری کد بالا و یا استفاده از اپلیکیشن رایتل میتوانید با پرداخت 14 هزارتومان از 7 گیگ اینترنت 7 روزه و 2 گیگ اینترنتی داخلی بهره مند شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزئیات این طرح بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

90% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
 کد تخفیف شاتل ویژه روزهای تعطیل

کد تخفیف شاتل ویژه روزهای تعطیل

سایت شاتل برای مشترکین فعلی خود تخفیف ویژه ای برای خرید ترافیک اینترنت در تمام روز های تعطیل سال در نظر گرفته است. این تخفیف شامل: 5 گیگابایت ترافیک 24 ساعته به قیمت 6000 تومان و 10 گیگابایت ترافیک 24 ساعته به قیمت 10 هزارتومان می باشد. لازم به ذکر است مهلت خرید بسته تا ساعت 24 یک روز قبل از تعطیلی می باشد. برای مشاهده و خرید این بسته ها بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید یا از طریق اپلیکیشن مای شاتل اقدام نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
بسته های تخفیفی رایتل 50 گیگابایت اینترنت

بسته های تخفیفی رایتل 50 گیگابایت اینترنت

با پرداخت 100 هزارتومان و خرید سیم کارت دائمی رایتل از 50 گیگابایت اینترنت، مکالمه درون شبکه رایگان و 500 دقیقه مکالمه برون شبکه و 1000 عدد پیامک درون شبکه و 500 پیامک برون شبکه به مدت 30 روز بهره مند شوید. برای دریافت سیم کارت میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت برای شما منظور گردد.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کوپن تخفیف هدیه تولد همراه اول به مشترکین

کوپن تخفیف هدیه تولد همراه اول به مشترکین

با وارد کردن کد دستوری #41*10* در روز تولدتان می‌توانید یکی از جوایز همراه اول را به دلخواه دریافت نمایید. این جوایز شامل یک روز مکالمه رایگان یا بسته 2 گیگ اینترنت یک روزه رایگان و یا 120 امتیاز از باشگاه فیروزه‌ای همراه اول می‌باشد.

فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفیف ویژه سایت شاتل ویژه و بدون محدودیت

تخفیف ویژه سایت شاتل ویژه و بدون محدودیت

تمامی کاربران اشتراک های مختلف شاتل از تخفیف گیگ باکس های روزانه بهره مند خواهند شد. این تخفیف ها شامل بسته های بین المللی 1 روزه 5 گیگ 9 هزارو 500 تومان، 3 روزه 15 گیگ 28 هزارتومان، 7 روزه 50 گیگ 80 هزارتومان و 15 روزه 100 گیگ 150 هزارتومان است. جهت خرید بر روی "خرید بسته" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار

دریافت اینترنت رایگان واقعی:

امروزه بسیاری از اپراتورها، برای جذب و نگهداری مشتریان، اقدام به ارسال اینترنت رایگان و کد اینترنت رایگان، بدون اخذ هیچ گونه مبلغی برای کاربران خود می نمایند. برخی از اپراتورها، هر سال در تاریخ تولد مشتریان، به آنها دو گیگا بایت اینترنت رایگان هدیه می دهند. بعضی دیگر از مشترکین، با تغییر اشتراک خود از سیم کارت اعتباری به سیم کارت های دائمی، میتوانند از چند گیگابایت اینترنت رایگان بهره مند شوند. البته در برخی مواقع نیز به طور اتوماتیک برای کاربران، اینترنت پرسرعت رایگان در نظر گرفته می شود و از طرف اپراتور، به عنوان هدیه به کاربر ارائه می گردد. یکی از آسان ترین روش هایی که می توانید از طریق آن اینترنت رایگان دریافت کنید این است که برنامه اپراتور مربوطه را از سایت رسمی آن دانلود کنید و نصب نمایید.

 

چگونه از اینترنت رایگان واقعی و پرسرعت بهره مند شوید؟

در صورتی که گوشی شما، قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G یا LTE را دارد، می توانید سیم کارت فعلی خود را به صورت رایگان به یوسیم تبدیل کنید. در صورتیکه در سیستم تلفن شما قابلیت 4G ثبت نشده باشد، می توانید با پرداخت مبلغ کمی، سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری خود را به یوسیم تعویض کنید. حداکثر یک هفته پس از تعویض یوسیم، هدیه بسته اینترنت برای مشترکین سیم کارت های دائمی و مشترکین سیم کارت اعتباری به صورت اینترنت رایگان با کد اینترنت رایگان، فعال خواهد شد. برخی از اپراتورها مانند ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده است و در آن امکانات متنوعی جهت مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان و فروش سیم کارت در آن ایجاد کرده است. کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان آن را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند.

 

دسته بندی بسته های اینترنت و انواع آن:

بسته‌های اینترنت رایگان از طرف اپراتورهای تلفن همراه نظیر کد های همراه اول، کد های ایرانسل و کد های رایتل به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه و تفکیک حجم قابل استفاده، دسته بندی می‌شوند. حجم مورد استفاده از نظر اپراتورها برای استفاده از سایت‌های خارجی و داخلی متفاوت است. معمولاً اپراتورها حجم مورد استفاده برای سایت‌های داخلی را نصف حجم سایت‌های خارجی محاسبه می‌کنند. بسته اینترنت در دسته بندی های متنوع، با قیمت های متفاوتی موجود می باشد و همگی دارای اینترنت با سرعت بالا و قابلیت تمدید خودکار هستند.

 

مقایسه اپراتورهای تلفن همراه:

سرعت اینترنت یک فاکتور پر اهمیت برای مشترکین اپراتورهای تلفن همراه محسوب می‌شود. ایرانسل یکی از شرکت هایی است که اینترنت خود را به عنوان اولین اپراتور در این بخش ارائه کرده است تا مشترکین ایرانی هم از این تکنولوژی بهره‌مند شوند. این شرکت به عنوان کم هزینه‌ترین شرکت در مقابل ارایه خدمات شناخته شد. همراه اول نیز یکی دیگر از اپراتورهای تلفن همراه است که پر سرعت ترین سرویس اینترنت را به کاربران خود ارائه می‌دهد. میزان پوشش دهی خوبی که دارد، فقط محدود به استان تهران نیست و تمرکز خود را روی شهرستان‌ها، جاده ها و مناطق کوچک هم گذاشته است. همراه اول و ایرانسل دو اپراتور مطرح کشور هستند که هر کدام به نحوی برای جذب مشترکین بیشتر تلاش می‌کنند. اینترنت یکی از مواردی است که اپراتورها روی آن مانور زیادی می‌دهند و خود را مدام به عنوان بهترین و پرسرعت‌ترین سرویس‌دهنده در این زمینه معرفی می‌کنند.

 

دریافت اینترنت و مکالمه رایگان:

با خرید سیم‌کارت اعتباری و خرید سیم کارت دائمی هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن طرح محاسبه خواهد شد. مشترکان می توانند با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایشان را مطابق با الگوی مصرف کاهش دهند. خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت، مکالمه رایگان و پیام صوتی و هدایای ویژه مثل اینترنت رایگان، بسته مکالمه رایگان و ... برای جلب رضایت کاربران ارائه می شود. سیم‌ کارت های اعتباری به شما امکان می‌دهد همواره هزینه‌های تلفن همراهتان را کنترل کنید. با خرید این نوع سیم‌کارت، اعتبار مورد نیازتان را نقدی می‌خرید و سپس بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک و دریافت صورت‌حساب، می‌توانید تماس بگیرید، پیامک بفرستید و از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. لازم به ذکر است که کاربران با استفاده از سیم‌ کارت دائمی، در انتهای ماه تنها یک صورت حساب دریافت می‌کنند که دریافت ریز مکالمات تنها بخشی از این امکانات است.

 

ارائه کد تخفیف بسته و اینترنت رایگان واقعی همراه اول، ایرانسل و... به صورت تست شده:

وب سایت تخفیف هات، با شناسایی نیاز ها ی موجود در دنیای اینترنت، تلاش نموده است که با ارائه خدمات عالی، گامی موثر بردارد. بنابراین می توانید از خدمات این مجموعه، نظیر تهیه اینترنت پرسرعت جهت سیم کارت دائمی و سیم کارت اعتباری و ... به صورت ارزان تر اقدام کنید. همچنین از بسته اینترنت نظیر بسته های نامحدود شبانه، بسته های یک روزه، کد اینترنت رایگان و ... با حجم نامحدود بهره مند شوید. زمانی که اینترنت هدیه به شما تعلق می گیرد، در صورت وجود بسته اینترنت، بسته هدیه رزرو و در غیر این صورت، بسته هدیه در همان لحظه فعال می شود. برای خرید بسته های اینترنت با تخفیف می توانید از تخفیف لحظه آخری سایت تخفیف هات نیز بهره مند شوید. همچنین کد تخفیف ایرانسل، کد تخفیف همراه اول، رایتل و ... نیز در دسترس می باشد.

ارسال نظرات