لوگو تخفیف هات

تجهیزات هوشمند

تجهیزات هوشمند

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 2 رای)
مچ بند و ساعت هوشمند
مچ بند و ساعت هوشمند
8 تخفیف
3
گجت های هوشمند
گجت های هوشمند
2 تخفیف
0
خانه هوشمند
خانه هوشمند
1 تخفیف
0
مرتب سازی:
کالا
فعلا معتبر
خرید ساعت و دستبند هوشمند با 1% تخفیف
قیمت قدیم
9,500,000
سود شما
100,000
قیمت جدید
9,400,000
فعلا معتبر
تخفیف 11% برای خرید ساعت هوشمند ارزان
قیمت قدیم
1,079,000
سود شما
110,000
قیمت جدید
969,000
فعلا معتبر
تخفیف 28% خرید ساعت هوشمند
قیمت قدیم
16,500,000
سود شما
4,600,000
قیمت جدید
11,900,000
فعلا معتبر
خرید ساعت هوشمند تا 50% تخفیف
قیمت قدیم
5,790,000
سود شما
2,900,000
قیمت جدید
2,890,000
فعلا معتبر
تخفیف خرید تجهیزات خانه هوشمند تا 89 درصد
قیمت قدیم
5,400,000
سود شما
4,820,000
قیمت جدید
580,000
فعلا معتبر
خرید گجت هوشمند مراقبت از کودک با 25% تخفیف
قیمت قدیم
600,000
سود شما
150,000
قیمت جدید
450,000

جدید ترین تجهیزات هوشمند ساختمان:

هوشمند سازی علمی است که به‌ وسیله آن می‌توان اکثر تجهیزات داخلی و خارجی ساختمان را توسط پروتکل‌های خاص، کنترل و مدیریت کرد. طراحان پیاده‌سازی این خانه‌ها با توجه به نیاز کارفرما و بودجه اقتصادی آن‌ها به طراحی و تجهیز ساختمان می‌پردازند. تجهیزات این خانه‌ ها همان تجهیزات عادی ساختمان است و تنها تفاوت آن‌ها در اجرا و نحوه کابل‌کشی و نقشه مهندسی آن می‌باشد که توسط طراح سیستم به مهندس برق و تأسیسات ساختمانی ارائه می‌شود. سیستم مدیریت هوشمند ساختمان به طور کلی سه هدف اصلی را مدیریت و اجرا می نماید که هریک از اهداف با به کارگیری روش های مختلف تحقق می یابد. در نتیجه بسیاری از لوازم مربوط به خانه‌های هوشمند در یک چشم به هم زدن به منزل شما متصل می‌شوند و حتی نیازی به نصب و راه‌اندازی توسط شخص دیگری نیست. در نهایت تجهیزات هوشمند در یک خانه به سلیقه مصرف‌ کننده شخصی‌سازی می‌شود.

هدف از ساخت یک بنای هوشمند و کاربرد آن در زندگی:

هدف از هوشمند سازی یک بنا، متمایز و مدرن کردن یک خانه با مدیریت هوشمند، جهت بهینه‌سازی مصرف انرژی و برقراری امنیت است. با وجود سیستم کنترل تجهیزات هوشمند، می‌توان تا میزان قابل توجهی مثلا تا ۵۰ درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی نمود. مهار مصرف بیش ‌از حد در ساعات اوج مصرف، حذف انرژی‌هایی که در ساعات خالی، از جمله کارهایی است که توسط سیستم هوشمند برای بهینه‌ سازی مصرف انرژی انجام می‌شود. همچنین که وجود سیستم هوشمند موجب راحتی و سرعت بخشیدن به امور روزانه خواهد شد؛ امکان مشاهده و نظارت بر وضعیت تجهیزات از طریق نرم‌افزار، آسایش و رفاه را در زندگی افراد ایجاد کرده و باعث بالا رفتن کیفیت زندگی افراد خواهد شد.
علاوه بر صرفه‌جویی در انرژی، مبحث کنترل مرکزی بوسیله تلفن همراه یا اینترنت و نمایش تصویری از داخل ساختمان از دیگر اهداف هوشمند سازی به شمار می رود و امکان نظارت و کنترل فضای داخلی و خارجی خانه برایتان فراهم است.

مزایای هوشمند سازی خانه؛ تجربه زندگی به سبک مدرن:

فناوری روز به روز در حال پیشرفت می باشد. امروزه تجهیزات هوشمند بسیار ضروری هستند و آنها به بخش مهمی از زندگی ما تبدیل شده اند. وقتی خانه خود را تبدیل به ساختمان هوشمند می‌نمایید این امکان برای شما فراهم است تا کلیه وسایل خود را به روش مورد نیاز خود برنامه‌ریزی کنید و همچنین که می‌توانید خانه خود را از هر نقطه و در هر مکانی کنترل نمایید. در این راستا شما می‌توانید دوربین، سنسور تشخیص حرکت و بسیاری از سیستم ها را به منزل خود اضافه نمایید تا از کوچک ترین تحرک ناخواسته ای در هر لحظه و مکانی مطلع ‌شوید. برای مثال بسیاری از این سیستم‌ها با افزایش دما شما را از آتش‌سوزی احتمالی آگاه می سازد. چراغ‌های هوشمند، تهویه هوای هوشمند و … جز محصولاتی هستند که به شما امکان کنترل از راه دور را می‌دهد و شما می‌توانید برای آنها زمان مشخصی نیز تعیین نمائید.

ویژگی های خانه هوشمند چیست؟

خانه های هوشمند در حقیقت با کمک تجهیزات هوشمند ساختمان استفاده شده در آنها امکان کنترل و پایش سیستم های الکتریکی و مکانیکی موجود در خانه را فراهم می آورند. به عنوان مثال سیستم های روشنایی، سیستم های کنترل خودکار پرده ها و کرکره ها، سیتم های گرمایشی و سرمایشی، سیستم های کنترل لوازم صوتی و تصویری و ... از جمله امکانات و ویژگی های خانه های هوشمند محسوب می شود.
از جمله کارهایی که توسط این سیستم قابلیت اجرایی دارد، مثلا در نظر بگیرید به هر دلیلی شما سیستم خود کار را قطع نموده اید و چراغهای پارکینگ را روشن گذاشته اید. ناگهان متوجه می شوید که چراغ ها روشن مانده است، این سیستم این امکان را به شما میدهد که با وارد کردن کد لامپ های پارکینگ به آنها دسترسی مستقیم پیدا کرده و آنها را خاموش کنید. در نتیجه این سیستم با ایجاد شرایط مناسب، موجب افزایش آسایش زندگی افراد نیز شده است.

ارائه کد تخفیف خرید تجهیزات هوشمند در تخفیف هات:

خانه هوشمند بر آیند پیشرفت تکنولوژی و علم است که از طریق برقراری ارتباط میان لوازم و تجهیزات مختلف عملکرد آنها را به صورت خودکار تنظیم نموده و آسایش و راحتی را برای ساکنین به ارمغان می آورد. این خانه بدون نیاز به شما به طور خودکار مدیریت ساختمان را به عهده می گیرد و مکانی امن و پر از آرامش فراهم می نماید. طراحی هوشمند کل خانه را در بر می گیرد و تمام مکان ها از سرویس بهداشتی گرفته تا اتاق میهمان را هوشمند می کند. تکنولوژی هوشمند نه تنها زندگی را راحت تر کرده بلکه نقش موثری در بهینه سازی مصرف انرژی ایفا می نماید. اگر شما هم مایل به استفاده از این خدمات هستید، با وارد کردن کد تخفیف خرید تجهیزات هوشمند در سایت مربوطه با تخفیف خرید کنید. همچنین برای خرید ارزان تر می توانید از تخفیف لحظه آخری نیز بهره مند شوید.

ارسال نظرات