لوگو تخفیف هات
تخفیف اسباب بازی

تخفیف اسباب بازی

امتیاز دهید
(امتیاز 1 از 1 رای)
سلامت و تناسب اندام
سلامت و تناسب اندام
33 تخفیف
3
بازی و سرگرمی
بازی و سرگرمی
7 تخفیف
1
سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی
سفارش آنلاین غذا و نوشیدنی
54 تخفیف
9
بلیط استخر
بلیط استخر
14 تخفیف
2
اسنپ مارکت
کوپن و کد تخفیف
 کوپن تخفیف 200 سکه رایگان بازی کوییز اف کینگز

کوپن تخفیف 200 سکه رایگان بازی کوییز اف کینگز

شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد معرف می توانید هنگام ثبت نام در کوییز اف کینگ 200 سکه رایگان دریافت نمایید. برای استفاده بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت سکه از گردونه شانس بازی کوییز آف کینگز

دریافت سکه از گردونه شانس بازی کوییز آف کینگز

با چرخاندن گردونه شانس در اپلیکیشن کوییز آف کینگز می ‌توانید از جوایز مختلفی نظیر تا 120 سکه، یک ساعت بازی نامحدود، تا 2.5 برابر امتیاز آواتار و 3 جان اضافه بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت کوییز آف کینگز روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف چیدو تا 50 هزارتومان ویژه پیشنهادات

کد تخفیف چیدو تا 50 هزارتومان ویژه پیشنهادات

با استفاده از لینک اختصاصی تخفیف هات میتوانید 50 هزارتومان تخفیف، در تخفیف های اعمال شده توسط سایت چیدو دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست بر روی "خرید بازی" کلیک نمایید.

50,000 تومان
فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کد تخفیف بلیط اسنپ تا 60 هزارتومان ویژه رزرو هتل

کد تخفیف بلیط اسنپ تا 60 هزارتومان ویژه رزرو هتل

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 60 هزارتومان تخفیف رزرو هتل داخلی از برند اسنپ تریپ بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف کافی است بر روی "دریافت تخفیف " کلیک نمایید و از سوپر اپلیکیشن اسنپ گیشه را انتخاب کنید.

60,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
اسنپ فودمارکت

 

ضرورت سرگرمی و بازی فکری کودکانه:

سرگرمی و بازی جدید، یکی از نیاز های پایه و ضروری برای کودکان است. هر چه امکان پرداختن آنها به بازیهای سالم و سازنده بیشتر باشد، فکر و ذهن و همچنین جسم آنها بهتر پرورش می یابد. یکی از ویژگی مهم بازی ها از جمله بازی فکری کودک این است که مهارت های اجتماعی آنها بهبود پیدا می کند. بازی نقش به سزایی در رشد ذهنی کودکان دارد.کودک هنگام بازی جدید می تواند کشف کند چه توانایی هایی دارد و چگونه خود را باید با محیط هماهنگ کند.

 


 

 

تاثیر اسباب بازی بر پرورش فکری کودکان:

سرگرمی و بازی جدید می تواند به کودک اعتماد به نفس دهد. بازی کردن، نطیر بازی فکری بچه ها راهی است که می تواند شخصیت کودک را به مسیر سالم و مفیدتری هدایت کند. بنابراین برای این که کودک در آینــده، بتواند زندگی خوب و خلاقانه ای داشته باشد، فرایند بازی می تواند بسیار مفید واقع شود.به وسیله بازی جدید، کودک راه های برخورد و تعامل با محیط پیرامون خود را فرا می گیرد و مهارت های اجتماعی و زبانی را کسب می کند. در نتیجه اسباب بازی ها یک منبع غنی آموزشی برای کودک به حساب می آید.

 


 

 

ویژگی های انواع و بازی دخترانه:

دخترها عاشق تجاربی هستند که سرشار از احساسات باشند همچنین دخترها عاشق بازی ها و سرگرمی هایی هستند که به دنیای واقعی ارتباط پیدا می کند. برای مثال یکی محبوب ترین سرگرمی و بازی دخترانه، بازی با عروسک هایی مثل باربی هستند زیرا آن های می توانند برای آن لباس های متنوعی تهیه کنند. دخترها عاشق پرورش دادن هستند در انواع بازی دخترانه چه پرورش یک گیاه چه پرورش یک کاراکتر دخترها خیلی به برنده شدن اهمین نمی دهند. در نتیجه در انواع بازی دخترانه به غیر از بازی فکری بیشتر اسباب بازی هایی نظیر،آشپزی، خیاطی، دکوراسیون منزل و ...مشاهده می شود.

 


 

 

ارائه تخفیف خرید برنامه و خدمات سرگرمی و بازی:

خرید بازی فکری و سرگرمی متناسب با سن، جنسیت و کودک و نوجوان شامل انواع لگو، پازل، کیت آموزشی، رباتیک، بازی دخترانه و پسرانه ساختنی و … است.برای کمک به تقویت هوش و مهارت های پایه کودکان و نوجوانان بسیار حائز اهمیت می باشد. بنابراین با مراجعه به فروشگاه اینترنتی تخفیف هات ، می توانید برای خرید اسباب بازی به صورت ارزان تر و مقرون به صرفه اقدام نمائید.و از خدمات بی نطیر این وب سایت بهره مند شوید.

 

 

ارسال نظرات