لوگو تخفیف هات

خرید اسباب بازی پسرانه تا 50% تخفیف

50 درصد
0
310
4
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
50%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه را تا 50% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
195,000
سود شما
97,500
قیمت جدید
97,500

خرید اسباب بازی های پسرانه با تخفیف های هیجان انگیز:

انواع ماشین بازی با ساختی جذاب و زیبا باعث سرگرم شدن کودک شما میشود میتوانید انواع محصولات برای بازی را تا 50% تخفیف از سایت های فروشگاهی تهیه کنید.

 

انواع اسباب بازی پسرانه:

اسباب بازی ماشین و ماشین بازی و بازی فکری و سایر وسایل بازی یکی از بازی های مورد علاقه پسران است. حتی این بازی در بین دختران محبوبیت خاص خود را دارد. اسباب بازی های پسرانه زیبایی خاصی دارند که باعث جذب کودکان میشود. بهترین و زیبا ترین اسباب بازی های پسرانه و دخترانه را میتوانید تهیه کنید البته این محصولات دارای تخفیف اسباب بازی تا 50% نیز هستند که به نفع شما مشتری عزیز است. یکی از این اسباب بازی پسرانه ماشین بازی است که این ماشین بسیار جذاب است با بیشترین تخفیف تا 50% دارد. شما والدین گرامی با پولی اندک میتوانید از سایت دیجی کالا اسباب بازی ها و ماشین بازی های زیادی برای فرزند خود تهیه کنید. رنگ این اسباب بازی پسرانه قرمز است که در کودکان باعث جذب میشود. 

انواع اسباب بازی پسرانه:

خصوصیات ماشین اسباب بازی

مدل این ماشین سواری ساده است که شبیه اتوبوس مسافری است. دارای باتری و ریموت هم نیست. اندازه ای متوسط دارد که شما میتوانید آن را در کیف خود یا کیف مخصوص کودک بگذارید و در مهمانی ها یا جاهای دیگر کودک خود را سرگرم کنید. این وسیله دارای 4 چرخ است و پایه نیز ندارد. بدنه آن فلزی است و این محصول به صورت یک روزه ارسال میشود همچنین میتوانید به خرید خود رای بدهید و نظر خود را در مورد معایب و ویژگی های این محصول در سایت های فروشگاهی آن ثبت کنید و دیگران از نظر شما مطلع شوند و استفاده کنند. نمونه های دیگر ماشین بازی در طرح ها و رنگ های مختلف در سایت های فروشگاهی موجود است که می توانید هم از تخفیف این محصولات مطلع شوید و هم نظر بقیه ی مشتریان را بررسی کنید. عروسک، توپ بازی و بسیاری از اسباب بازی های جذاب و رنگی رنگی را میتوانید با کد تخفیف دیجیکالا برای کودک خود خریداری فرمایید. همچنین برای بهره مندی از تخفیف خرید دوچرخه می توانید به تخفیف هات سر بزنید. تخفیف های دیگر مانند کد سکه کوییز و ... نیز در تخفیف هات موجود می باشد.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه