لوگو تخفیف هات

کد تخفیف کشمون

کد تخفیف کشمون

خرده فروشی
2 تخفیف
334

کد تخفیف کشمون | تست شده و معتبرسایت کشمون یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش محصولات کشاورزان و زنبوردارن است

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف کشمون ویژه انواع محصولات

کد تخفیف کشمون ویژه انواع محصولات

با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از ارسال رایگان ویژه اولین خرید از وبسایت کشمون بهره مند شوید.جهت اعمال تخفیف میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" تخفیف در سایت کشمون برای شما اعمال خواهد شد.

فعلا معتبر
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف کشمون 70 هزارتومان برای انواع خرید

کدتخفیف کشمون 70 هزارتومان برای انواع خرید

با وارد کردن کد تخفیف میتوانید از 70 هزارتومان تخفیف برای سفارش بالای 200 هزارتومان از وبسایت محصولات کشاورزی کشمون بهره مند شوید. جهت اعمال تخفیف میبایست کد را کپی کرده و با کلیک بر روی "خرید کنید" تخفیف در سایت کشمون برای شما اعمال خواهد شد.

200 هزارتومان حداقل خرید
70,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

عرضه محصولات ارگانیک با کشمون

سایت کشمون یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش محصولات کشاورزان و زنبوردارن است. در این سایت محصولات مرغوب و با کیفیت مانند زعفران و در کنار آن محصولات دیگری مانند عسل، برنج، چای و...که با نظارت تیم کشمون توسط کشاورزان و زنبورداران تولید می شود، به فروش می رسد. کشمون مانند پل ارتباطی برای ارتباط مستقیم بین مشتریان و کشاورزان است و شما می توانید از هر جای ایران، مستقیما از طریق فروشگاه کشمون با کشاورز ارتباط گرفته و محصولات ارگانیک و اعلاء بخرید و یا استفاده از کد تخفیف کشمون در تخفیف هات محصولات فروشگاه کشمون را با قیمت ارزان تری خریداری کنید.

 

 

چرا کشمون راه اندازی شد؟

همیشه اینطور بوده است که کشاورز ها با اینکه زحمت زیادی برای تولید محصولات می کشند، اما سودی در نهایت با فروش محصول به دست می آوردند بسیار ناچیز است. در این میان واسطه ها هستند که سود زیادی می برند. کشمون با هدف اینکه کشاورزان به صورت مستقیم محصولات خود را به فروش برسانند و کمک کند به آن ها که محصولات خود را رونق دهند، راه اندازی شده است. از دیگر اهداف کشمون این است که افراد محصولات اصل را خریداری کنند و نگران تقلبی بودن برخی محصولات مانند زعفران یا عسل نباشند.

کشمون خود را نزدیک ترین راه برای رسیدن به محصولاتی با کیفیت تضمین شده می داند. چرا که این فروشگاه از محصولات کشاورزانی کارآزموده استفاده می کند و چندین بار هم آن ها را مورد می آزماید تا از کیفیت مطمئن شود. کشمون سعی می کند تا به کشاورزان سنتی امکان دسترسی بهتر به بازار دهد. تیم کشمون کار خود را با زعفران آغاز کرد. حالا اما محصولات متنوعی را در کشمون پیدا می کنید. البته لازم به ذکر است که کشمون محصولی نمی کارد. این مجموعه فقط یک پل ارتباطی بین کشاورزان سنتی و مشتریان است. 


سایت کشمون، کمکی برای درآمد بیشتر کشاورزان

keshmoon کشاورزانی را که از طریق روش های سنتی محصولات خود را تولید می کنند، پیدا می کند و به آن ها کمک می کند علاوه بر رشد فروششان، محصولاتی که تولید می کنند مرغوب و طبق استاندارد باشد. سایت کشمون به گونه ای طراحی شده است که هر کشاورز در این سایت یک پروفایل مخصوص دارد و در آن تمام اطلاعات مربوط به کشاورز مانند داستان زندگی شان، وضعیت مالی آن ها و... همچنین اطلاعاتی مربوط به کیفیت محصولاتی که تولید می کنند، در دسترس مشتری ها قرار می گیرند. مشتری با آگاهی کامل کشاورز مورد نظر خود را انتخاب کرده و از آن ها خرید می کنند.

 

تضمین کیفیت محصولات کشمون

از شروط های همکاری کشمون با کشاورزان این است که آن ها در روند تولید محصولات خود از رنگ ها، افت کش ها و کود های شیمیایی استفاده نکنند و همچنین سنگین نکردن زعفران و کشت ریشه اعلا از دیگر شروط این همکاری است. بنابراین محصولاتی که در فروشگاه کشمون هستند کاملا ارگانیگ تولید شده اند و کیفیت آن ها کنترل شده است.

ضمین کیفیت محصولات کشمون

 

محصولات کشمون با قیمتی به صرفه تر

فروش اصلی keshmoon در زمینه زعفران است اما به مرور محصولات دیگری نیز به لاین فروش اضافه شد. محصولاتی که در کشمون عرضه می شود را می توان با قیمتی کمتر خریداری کرد. چگونه؟ با استفاده از کد تخفیف کشمون که هزینه خرید کردن را برای شما آسان تر می کند می توانید انواع زعفران ها، چای و.. را با کدتخفیف کشمون بخرید. در اینجا به معرفی چند نمونه از محصولات فروشگاه کشمون خواهیم پرداخت که کد تخفیف کشمون در زمان های مختلف برای آن ها گذاشته می شود؛

• انواع زعفران مانند؛ زعفران سرگل، زعفران رشته کامل، ریشه زعفران

• عسل

• برنج

• خرما

• چای

• زرشک

• و روغن زیتون

تمامی محصولات تولید شده توسط تیم کنترل کیفیت کشمون بررسی می شود و در صورت نیاز برای بررسی های کیفی و خلوص محصول، به آزمایشگاه هایی که توسط سازمان استاندارد تایید شده اند، فرستاده می شوند.

خرید آنلاین از سوپرمارکت کشمون نیز به سادگی امکان پذیر است. در ادامه درباره نحوه خرید از کشمون با تخفیف توضیح داده ایم.

 

چه محصولاتی جدیدا به فروشگاه کشمون اضافه شده است؟

محصولات جدیدی که در کشمون پیدا می شوند، عبارتند از:
• زعفران
• عسل
• زرشک
• برنج ایرانی
• چای ایرانی 
• روغن زیتون
• گل محمدی
• آویشن
• روغن حیوانی
• محصولات نوپا
• سبد تست محصولات
هر کدام از این دسته بندی ها شامل محصولات متنوعی به عنوان زیر مجموعه های خود می شوند. 
 

جعبه هدیه keshmoon

علاوه بر محصولاتی که در سایت کشمون هستند، محصولی دیگر شامل جعبه هدیه کشمون نیز است. در جعبه های هدیه کشمون مواد لازم برای پختن برخی چیز ها مانند بسته دستار خو، بسته پخت شله زرد و... وجود دارد.
 

جعبه هدیه در کشمون

 

 

تفاوت زعفران کشمون با دیگر زعفران ها

زعفران از جمله ادویه های گران و با ارزش، همچنین کم یاب در جهان است. طبق گزارشات معتبر 800 نوع زعفران متقلب وجود دارند.

با توجه به استاندارد های ایران برای میزان رنگ دهی زعفران که با سطح کروسین تعیین می شود، در زعفران درجه یک باید مقدار آن 200 و در زعفران ممتاز باید مقدار آن 220 باشد. تیم کشمون با نظارتی در تامین و کشت زعفران کشاورزان دارد، تضمین کننده اصل بودن محصول است. در اینجا به چند مورد از تفاوت های زعفران فروشگاه کشمون با سایر زعفران ها می پردازیم؛

• آگاهی از اصل بودن زعفران

در بازار سنتی، زعفران ها بین واسطه ها دست به دست می چرخد و زعفران کشاورزان مختلف با هم مخلوط می شود اما در فروشگاه کشمون شما می توانید کشاورزی را انتخاب کنید که در روند تولید زعفران خود از محصولات شیمیایی استفاده نمی

کند و به صورت ارگانیگ تولید می کند.

• آگاهی از درجه کیفیت محصول

شما در سایت کشمون و در قسمت پروفایل کشاورزان می توانید میزان کیفیت زعفرانی که تولید می کنند را مشاهده کنید. فروشگاه کشمون نیز امتیازی برای کشاورزان در نظر گرفته است و هرچقدر زعفران آن ها مرغوب تر باشد، امتیاز بیشتری را دریافت خواهند کرد.

• بسته بندی مناسب زعفران کشمون

زعفران از ادویه هایی است که شرایط خاصی برای بسته بندی و نگه داری دارند مثلا باید در جای تاریک باشد و در معرض نور نباشد، رشته های زعفران درحالی برای مشتریان فرستاده می شوند نباید بشکنند و... به همین دلیل بسته بندی کشمون در ظروف فلزی انجام می شود تا محصول به صورت سالم به دست شما مشتریان برسد.

 

چطور در سایت کشمون ثبت سفارش کنیم؟

برای ثبت کردن سفارش در این سایت، شما ابتدا به کمک دسته بندی ها و فیلتر ها محصول مورد نظرتان را پیدا می کنید. بعد از آن با کلیک کردن بر روی علامت + و ثبت سفارش وارد مرحله دیگری می شوید. در مرحله بعدی هم برای ورود به حساب کاربری و هم برای ارسال از شما اطلاعاتی خواسته می شود. این اطلاعات را کاملا صحیح وارد کنید تا در ارسال به مشکلی نخورید. بعد از آن خریدتان را بررسی کنید و در آخر پرداخت را انجام دهید. حالا خریدتان را نهایی می شود. کافی است منتظر بمانید تا خریدتان به دستتان برسد.


چطور از سایت کشمون ارزان تر خرید کنیم؟

راه ارزان تر خرید کردن از کشمون این است که از کد تخفیف کشمون استفاده کنید. کد تخفیف های کشمون توسط این مجموعه در زمان های مختلف ارائه میشود. شما با کمک تخفیف هات می توانید از کد تخفیف کشمون معتبر و موجود در هر زمان با خبر شوید و ارزان تر خرید کنید. تخفیف های موجود در تخفیف هات به این برند محدود نمی شود و برند های مختلف و متنوعی را شامل می شود. به شما پیشنهاد میکنیم قبل از هر خرید به تخفیف هات سر بزنید.

خرید ارزان تر با کد تخفیف کشمون

کشمون کدتخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است، تا شما بتوانید با قیمت کمتر از محصولات مرغوب و ارگانیگ این فروشگاه خرید کنید. خرید انواع زعفران ها، عسل، برنج و... با استفاده از كد تخفيف كشمون در تخفیف هات فرصت مناسبی است که در اختیار شما قرار گرفته تا خرید لذت بخش تری را تجربه کنید.

 

چرا استفاده از کدتخفیف کشمون بهتر است؟

امروزه قیمت بالای برخی از کالا ها و محصولات باعث شده تا توان خرید برای اکثر مردم مقدور نباشد. فروشگاه ها با قرار دادن کد تخفیف های رایگان روی کالا، محصولات و خدمات خود این امکان را ایجاد می کنند که برای خرید بسیاری از کالاها و چیزهای مورد نیاز خود، هزینه زیادی را پرداخت نکنید.

جدید ترین کد تخفیف های انواع فروشگاه ها در سایت تخفیف هات قرار داده شده است مانند کدتخفیف کشمون که که با اعمال این كد تخفيف كشمون روی محصولاتش، هزینه خرید شما کمتر خواهد شد. محصولاتی مانند زعفران که به دلیل کم یاب بودن شان قیمت نسبتا بالایی دارند، كد تخفيف كشمون این فرصت را برای شما مشتریان فراهم می کند که زعفران اعلاء را با قیمتی به صرفه خریداری کنید.

 

چطور کدتخفیف کشمون را استفاده کنیم؟

استفاده از کدتخفیف کشمون بسیار آسان است. شما کافی است به تخفیف هات بروید و به دنبال كد تخفيف كشمون بگردید. سپس ان را کپی کنید. بعد به سایت keshmoon بروید و مراحل خرید را طی کنید. در آخرین مرحله خرید میتوانید كد تخفيف كشمون را وارد و اعمال کنید. حالا مبلغ تخفیف بصورت خودکار از پرداختی شما کسر می شود. بعد از آن هم پرداخت را انجام دهید و خریدتان را نهایی کنید.
اگر کدتخفیف کشمون برایتان فعال نمی شود ممکن است :


• کدتخفیف را صحیح وارد نکرده باشید.
• کدتخفیفتان منقضی شده باشد.
• کدتخفیف شامل محصولی که شما می خرید، نباشد.
• کدتخفیف را قبلا استفاده کرده باشید.


گاهی هم ممکن است به محدودیت های دیگری توجه نکرده باشید، مثلا:
• محدودیت استفاده برای خرید های خاص. مثل خرید اول
• محدودیت هایی مثل استفاده از تخفیف برای فاکتور هایی با مبلغ هایی مشخص

ارتباط با keshmoon

شما میتوانید شنبه تا چهارشنبه هر هفته غیر از روز های تعطیل، از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر با پشتیبانی از طریق شماره تماس زیر ارتباط بگیرید.
شماره تماس: 021- 91070266

دریافت جدیدترین کد تخفیف کشمون

جدید ترین کد تخفیف کشمون برای محصولات مختلف در سایت تخفیف هات در دسترس شماست. با مراجعه به سایت تخفیف هات از آخرین و جدید ترین کدهای تخفیف مانند کد تخفیف با سلام، اسنپ مارکت و…مطلع شوید و با استفاده از این کد تخفیف ها همیشه خرید ارزان تر و به صرفه تری را داشته باشید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد