لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول ویژه پرداخت غیر حضوری

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
1
139
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

همراه اول برای کلیه مشترکین دائمی که قبض پایان دوره هر ماه را تا 6 ام ماه بصورت غیرحضوری پرداخت نمایند هدایای ویژه ای را در نظر گرفته است. این هدایا شامل یک روز مکالمه رایگان درون شبکه، 2 گیگابایت اینترنت یک روزه رایگان یا 75 امتیاز باشگاه فیروزه ای هدیه می‌ باشد. لازم به ذکر است، هدیه مکالمه رایگان به صورت اتوماتیک فعال نمی‌شود، لذا مشترکین مشمول طرح می‌بایست با شماره گیری کد #115*10* شخصاً هدیه مکالمه را فعال نمایند. همچنین مشترکین مشمول، از زمان پرداخت قبض تا پایان 30 ام همان ماه امکان فعال سازی و استفاده از هدیه مکالمه رایگان را در روز دلخواه خواهند داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول:

کد تخفیف اینترنت و کدهای اینترنت همراه اول رایگان شامل کد هدیه رایگان اینترنت همراه اول، رمز های اینترنت رایگان همراه اول، کد تخفیف همراه اول برای اینترنت رایگان همراه اول و سایر کدهای رایگان همراه اول در سایت تخفیف هات موجود است. کد اینترنت رایگان همراه اول به صورت کوپن تخفیف و کد تخفیف همراه اول در دسترس کاربران می باشد. کوپن تخفیف اینترنت رایگان همراه اول که به صورت کوپن تخفیف همراه اول در دسترس کاربران قرار گرفته است به راحتی قابل استفاده می باشد. کافی است توضیحات مربوطه به کدهای اینترنت همراه اول رایگان را بخش توضیحات کد تخفیف و کوپن تخفیف همراه اول مطالعه نمایید. کد های رایگان و کوپن تخفیف همراه اول ویژه اینترنت همراه اول رایگان تنها در تخفیف هات با کاربری راحت و رایگان قرار گرفته است. پس فراموش نکنید که کد رایگان همراه اول برای اینترنت و کد های رایگان همراه اول برای سایر خدمات را از تخفیف هات بگیرید. کد رایگان همراه اول معتبر است و هیچ نگرانی را برای شما ایجاد نمی کند. کدهای رایگان همراه اول ابتدا تست شده و سپس روی سایت قرار می گیرد.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد